Yok ArTıK!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xSagopaKajmerx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Yeni sızıntı

Mesaj gönderen xSagopaKajmerx »

Evet haklı olabilirisiniz şifacı olabilir ancak şifacı yeteneklerınde hıc bırı surelı degıl kı herşey kullanılmaya hazır ? Peki bu yaratık nasıl şifacının olabilir ?
Kullanıcı avatarı
angelife
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen angelife »

şifacı karakterin yok galiba:) çağrı açtığında süre çıkmaz ki...sadece yukarıdaki simge kaybolana kadar tekrar açamazsın ;)
öLüMsÜz bİR AşK İçİn.... SiAnFeAm
Kullanıcı avatarı
xSagopaKajmerx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

angelife yazdı:şifacı karakterin yok galiba:) çağrı açtığında süre çıkmaz ki...sadece yukarıdaki simge kaybolana kadar tekrar açamazsın ;)

bu yaşta bu zeka hayranım sana..çağrı yeteneğine zaten kangal eklendi ben başka bir ek yetenekten bahsedıyorum
Kullanıcı avatarı
angelife
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

üslubunu beğenmedim.. saygısızlığın lüzumu yok.. bir yaratık buda sonuç da eğer bir yetenekse çağrı yeteneğinden başka bir şey neden eklesinler? neyse muhattabım değilsin... yazılarıma yorum yapmazsan sevinirim...
sianfeamx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen sianfeamx »

xSagopaKajmerx yazdı:
angelife yazdı:şifacı karakterin yok galiba:) çağrı açtığında süre çıkmaz ki...sadece yukarıdaki simge kaybolana kadar tekrar açamazsın ;)

bu yaşta bu zeka hayranım sana..çağrı yeteneğine zaten kangal eklendi ben başka bir ek yetenekten bahsedıyorum
İçerik silindi.

şifacı cağrı yeteneğini kullandığında yetenek sadece 1 saniye kapanır...
kangaldan önce cağrı ile 3 ayrı yaratık çagırılabiliyordu.. belkide bu ayı da aynı şekilde olabilir.. yani çağrı yapıldığında ayı veya kangal çıkabilir..
Ölümsüz bir aşk için..
Resim
Safa Öztürk
Kullanıcı avatarı
xSagopaKajmerx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

sianfeamx yazdı:
xSagopaKajmerx yazdı:

İçerik silindi.

İçerik silindi. [/b]
Kullanıcı avatarı
angelife
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

angelife yazdı:Resim

bence savaşçılar heveslenmeyelim :( şifa olduğu alttaki yetenek penceresinden açık ve net.. çağrı ck iyileştirme...
daha net fotoğrafı yakında yüklerim..
:?

:idea: geniş düşünmek lazım elbette... belki bütün karakterlere uygulanabilen bir yetenek de olabilir... yetenek penceresi bir aldatmaca da olabilir :) şahsi düşüncelerim.. saygı duyduğunuz için teşekkürler;)

belkide balıkçı elinde tefle ayı oynatacaktır ;)
Kullanıcı avatarı
Buqrahan
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merchant King

Mesaj gönderen Buqrahan »

Buqrahan yazdı:Merhaba Millet,

Yeni gelecek olan, Büyük İhtimalle YARDIMCI,
" Ayı Yogi " savaşçıya gelecek düşüncesi içerisinde; Fakat başka işlevlerde de kullanılabilir, diye düşünüyorum, üstüne Yetenek veya Hasar bile olabilir. Hatta ve Hatta , reklam geçmek istemiyorum , TLBB adlı online oyunda Üyelerin kendilerine ait hayvanları bulunmakta, belki de bu gelecek olan yardımcı tüm Karakterlerde kullanılabilecektir.(Ama genellikle YARDIMCI olacağı düşünülüyor.) ; Fakat buna kimisi güzel ya da kötü diyebiliyor. Uzun laf'ın kısası, öncelikle bunu düşünen yetkililere teşekkür ederim ve kutlarım, Gelecek olan yeniliklerin de hızlı bir şekilde oyunda olmasını temenni ederim," AYI YOGİ " hâkkında özEleştiri'm şu olacaktır:

Olumlu: Savaşçılar'ın da kendilerine ait bir yaratığı olacaktır. Bunun yanı sıra herkesin kendine ait hep yanında dolaşan ve Paket'lerini toplayan bir yardımcı olabilir
.

Olumsuz: Herkes'in hoşlanacağı düşünebilir; Fakat görüldüğü gibi, Grafik biraz güzel olsa da. Çok acemi ce görünüyor. Bu acemilik " Sivas Kangal , Tesla Gözcü " de dikkat'e çarpmaktadır. :) Yeni gelecek yardımcı hayvan'ın biraz daha gerçekçi olabileceğini düşünürken. (Çoğu arkadaşın da dediği gibi) " Sirk Ayısı"na benzeyen bir Yardımcı ile karşılaşmış durumdayız. :)

Cahil insan; boş bir Kavanoza benzer, dışını istediğin kadar parlatsan da güzelleştirsende, içi her zaman boş kalır.

LEYLIRK ۩۩۩ LEYLİRK ۩۩۩

𝔾𝔸𝕃𝔸𝕋𝔸𝕊𝔸ℝ𝔸𝕐

Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merchant King

Mesaj gönderen Buqrahan »

angelife yazdı:

bence savaşçılar heveslenmeyelim :( şifa olduğu alttaki yetenek penceresinden açık ve net.. çağrı ck iyileştirme...

:idea: geniş düşünmek lazım elbette... belki bütün karakterlere uygulanabilen bir yetenek de olabilir... yetenek penceresi bir aldatmaca da olabilir :) şahsi düşüncelerim.. saygı duyduğunuz için teşekkürler;)

Hopp Dikkat edin. :) Hadi anladık " Çağrı " benzer birşeyler de var; Fakat ÇAĞRI NET DEĞİL. Üstelik 1 ve 9. Bölümdeki skiller ne :) Şifacıların öyle skilleri olduğunu zannetmiyorum..

Cahil insan; boş bir Kavanoza benzer, dışını istediğin kadar parlatsan da güzelleştirsende, içi her zaman boş kalır.

LEYLIRK ۩۩۩ LEYLİRK ۩۩۩

𝔾𝔸𝕃𝔸𝕋𝔸𝕊𝔸ℝ𝔸𝕐

Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Buqrahan yazdı:
angelife yazdı:

Hopp Dikkat edin. :) Hadi anladık " Çağrı " benzer birşeyler de var; Fakat ÇAĞRI NET DEĞİL. Üstelik 1 ve 9. Bölümdeki skiller ne :) Şifacıların öyle skilleri olduğunu zannetmiyorum..

1 can basma 9 ck.
Ya videoyu alan karakter kesinlikle şifacı ama o yaratığı onun çıkardığı ne mağlum?