Neredesiniz ?

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Byefsane
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Neredesiniz ?

Mesaj gönderen Byefsane »

Reel hayatında başarılar..
ResimByULuBay
Kullanıcı avatarı
Kaptan
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Yeniçeri

Mesaj gönderen Kaptan »

eyv ulu her ne kadar derin sohbetimiz olmadıysada senide çok severdim kendine iyi bak aeo
PEPEE

Nice insanlar gördüm üstlerinde İtem yok. Nice İtemler gördüm içlerinde insan yok
© Copyright 2010
cego
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen cego »

Başlığa bak neredesiniz? :D :D :D Elinin köründeyiz. :) Devo dediğini yaptın sonunda demek geçtin o oyuna. Eğer bizimkilerle berabersen msn adresimi onlardan alabilirsin kardeşim, değilsen ben sana özel yollarım. ;) Çok özel olur hemde. ;) Hakkımız geçtiyse helaldir herzaman.

Gkbxxcegofnr
Kullanıcı avatarı
kupluce
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen kupluce »

Kaptan yazdı:Evvela cümleten SA
7 aydan sonra ilk kez oyuna girdim ama oyunu umduğum gibi bulamadım eskilerden çok az nick gördüm ailemi göremedim eski dostlarımı hatta düşmanlarımı göremedim :) ne oldu sancağa Amka gibi olmuş sunucu nerde meranda dostlarımızla sohbet edip kastığımız günler nerde meteor açıldığındaki heyecan adadaki turnuvalar nerde eminönü meteor savaşları bi madende 8 kişi oturduğumuz günler nerde :cry: oyun artık anlamsızlaşmış bu halini gördüğümde hüzünlendim açıkçası
ATA
GKB
GÖK
TİT
Jöntürk
MEC
.........
VE HATIRLAYAMADIĞIM DİER LONCALAR VE DOSTLAR
hEPİNİZ hakkınızı helal edin arada girebilirsem görmek için ne mutlu bana
ata ailesi üyeleri atalonca.tk adresine bi girin açtığım konuya bakın ben artık başka bir oyundayım sizleride görmek isterim.
3 senelik İKV hayatımı noktalıyorum Dost düşman iyi kötü hakkımı helal ediyorum sizlerde hakkınızı helal edin beni iyi hatırlayın.
Hepiniz rabbime emanetsiniz :? :cry:

Allah'a emanetsin Devran abi, ara sıra muhabbet etmek için girmeyi unutma :)
AteşSalih -- TERBİYECİ

Resim
Kullanıcı avatarı
alper17
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen alper17 »

Byefsane yazdı:Reel hayatında başarılar..
Kullanıcı avatarı
magnetik
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen magnetik »

cego yazdı:Başlığa bak neredesiniz? :D :D :D Elinin köründeyiz. :) Devo dediğini yaptın sonunda demek geçtin o oyuna. Eğer bizimkilerle berabersen msn adresimi onlardan alabilirsin kardeşim, değilsen ben sana özel yollarım. ;) Çok özel olur hemde. ;) Hakkımız geçtiyse helaldir herzaman.

Gkbxxcegofnr

ulen aylar sonra bugün aklıma geldi de girdim foruma :) oyunu mu özledim ne :P :D
olm te buraya yazıyorum bir gün hepiniz cabal oynucaksınız memo sen bile baslıcaksın :D:D

biz oyuna girmesekse kimseyi unutmadık hic degilse ben unutmadım :D
herkeze selamlar burdan öyle bi konu hortlatayım dedim :):)
gkbxxmagnetik
Emektar Charlar :)
CaNNeR
SaTaNiSsT
Magnetik
Büyütech
Gkbxxmagnetik
Gkbxxmagnetık
Kullanıcı avatarı
emreyerlikaya
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen emreyerlikaya »

magnetik yazdı:
cego yazdı:Başlığa bak neredesiniz? :D :D :D Elinin köründeyiz. :) Devo dediğini yaptın sonunda demek geçtin o oyuna. Eğer bizimkilerle berabersen msn adresimi onlardan alabilirsin kardeşim, değilsen ben sana özel yollarım. ;) Çok özel olur hemde. ;) Hakkımız geçtiyse helaldir herzaman.

Gkbxxcegofnr

ulen aylar sonra bugün aklıma geldi de girdim foruma :) oyunu mu özledim ne :P :D
olm te buraya yazıyorum bir gün hepiniz cabal oynucaksınız memo sen bile baslıcaksın :D:D

gkbxxmagnetik
caner cabalın allah bin türlü :)) neyse söylemicem :D hala oyun oynuyon dimi deve :D kesin fake nickle devam da ediyosundur sen ikv ye :D
~ EMİNÖNÜ ~
emreyerlikaya
Yerlikayacity
~ SANCAK ~
Gkbxxyerlikaya
GkbxxJava
Gkbxxjellyboy
Gkbxxhypnogaja
Canijames
Kullanıcı avatarı
Garbajosa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Garbajosa »

magnetik yazdı:

Gkbxxcegofnr

gkbxxmagnetik
Lan totoş Caner. Ben sana kaç defa dedim boş ver ikv, cabalı hepisi yalan :D
Benim gibi bir adam dururken gidip de İKV yi özlüyorsun hiç mi hiç yakıştıramadım.

Kullanıcı avatarı
magnetik
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen magnetik »

ulen beceremedin sen simdi hemen bahane buluyon oyuna :D oynuyom tabi bu ara is yok aylak ım:D ikv dün kurdum baktim ama kimse yoktu ciktim geri feyk meyk bizi bozar :D 2 char var gkbxxmagnetik onlarda :D

len ali gaptannn senin icin öle böle diyolar niye özlicekmsim seni pustt:D:D:D hem sen bana ne verebilirsinki :D:D:D
Emektar Charlar :)
CaNNeR
SaTaNiSsT
Magnetik
Büyütech
Gkbxxmagnetik
Gkbxxmagnetık
Kullanıcı avatarı
kupluce
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen kupluce »

Kaptan yazdı:Evvela cümleten SA
7 aydan sonra ilk kez oyuna girdim ama oyunu umduğum gibi bulamadım eskilerden çok az nick gördüm ailemi göremedim eski dostlarımı hatta düşmanlarımı göremedim :) ne oldu sancağa Amka gibi olmuş sunucu nerde meranda dostlarımızla sohbet edip kastığımız günler nerde meteor açıldığındaki heyecan adadaki turnuvalar nerde eminönü meteor savaşları bi madende 8 kişi oturduğumuz günler nerde :cry: oyun artık anlamsızlaşmış bu halini gördüğümde hüzünlendim açıkçası
ATA
GKB
GÖK
TİT
Jöntürk
MEC
.........
VE HATIRLAYAMADIĞIM DİER LONCALAR VE DOSTLAR
hEPİNİZ hakkınızı helal edin arada girebilirsem görmek için ne mutlu bana
ata ailesi üyeleri atalonca.tk adresine bi girin açtığım konuya bakın ben artık başka bir oyundayım sizleride görmek isterim.
3 senelik İKV hayatımı noktalıyorum Dost düşman iyi kötü hakkımı helal ediyorum sizlerde hakkınızı helal edin beni iyi hatırlayın.
Hepiniz rabbime emanetsiniz :? :cry:
Devran abim geldin görüşemedik düzgün, bu aralar oyuna ara vermem gerekti .
Bölge atacaktık güzel ama olmadı :(
Ara sıra uğramayı unutma yine gel özletme kendini o kadar :)
AteşSalih -- TERBİYECİ

Resim