İkv ' nin Kendime Özel Serverini Nasıl Açabilirm [Anlatım]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ZeydanBey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

İkv ' nin Kendime Özel Serverini Nasıl Açabilirm [Anlatım]

Mesaj gönderen ZeydanBey »

ÖNCELİKLE GEREKLİ OLAN PROGRAMLAR ;
* Navicat
* Virtual Pc
* Visual Basic
* Port Map
* Filezilla

ŞİMDİDE BU PROGRAMLARI TEK TEK NEYE KULLANACAĞIMIZI ANLATICAĞIM...
NAVİCAT ; BİR KAYIT PROGRAMIDIR OYUNCULARIN ÜYELİKLERİNE ERİŞEBİLMEK YÖNETMEK ,OYUNCUNUN İSMİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN KULLANILIR.NAVİCAT KISACA OYUNCU YÖNETİM PROGRAMIDIR.

VİRTUAL PC ; TIPKI BİLGİSİYARIN ÇALIŞTIR > CMD ( KOMUTU GİBİDİR ) İSTANBUL.EXE ' NİN REBOOT ( GÜNCELLEMESİNE) OYUNU AÇMA KAPAMA . KAÇ TANE SERVER AÇMA ( MERAN ) (EMİNÖNÜ)=> 2000 ' KİŞİ GİBİ TABİ BU GİRECEK KİŞİLERİN SAYISI 50 ' Yİ GEÇERSE LAG BAŞLAR AMA RAMINIZ 4 GB İSE LAG SORUNU YAŞAMASSINIZ.VİRTUAL PC TAMAMEN YASALDIR.

FİLEZİLLA İSE TAMAMEN BİR FTP PROGRAMIDIR OYUNUN KAYIT OLMAK İÇİN WEB SİTESİ YAPTIKTAN SONRA SİTEYE ÜYELİK PANELİNİ OYUNUN DOSYALARINI ATMAYA YARAR .

VİSUAL BASİC ÇOĞU KİŞİNİN BİLDİĞİ ÜZERE PROGRAM YAPMA ( YAZILIM YAPMA EDİTÖRÜDÜR ÖRNEK => OYUNU SABAH 6 ' DA GÜNCELLEMEK İÇİN PROGRAM YAPABİLİRSİNİZ BUNU C++ DİLİ BİLENLER RAHATLIKLA YAPABİLİR.

PORT MAP DİĞER OYUNCULAR OYUNA GİRSİN DİYE AÇILAN BİR PROGRAMDIR.KULLANIMI ÇOK BASİTTİR SADECE SERVERİN ADRESİNİ BİLGİSAYARIN İP ADRESİYLE BAĞDAŞTIRACAKSINIZ ONUN KULLANIMI TÜM FORUM SİTELERİNDE MEVCUTTUR.

ÜCRETLİ OLARAK İSTANBUL KIYAMET VAKTİ PVP KURULUR.ÜCRETLENDİRME => TEK SERVERLİ => 100 TL SERVER BAŞINA => 100 TL 5 SERVER+ SİTE + MSQL + 34 GB AYLIK TRAFİK => 1 .250 ZEYDANBEY FARKI.
Kullanıcı avatarı
StoryLine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: İkv ' nin Kendime Özel Serverini Nasıl Açabilirm [Anlatım]

Mesaj gönderen StoryLine »

Bu imkansız zaten fake :)
MSQL değil MYSQL bu arada :)
Resim
GodFreyxKorsaNx
Kullanıcı avatarı
KUTLUBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen KUTLUBEY »

Merhaba,

Orijinalliği bozulmaması için olmaması daha iyi bence. Zaten yeteri kadar sunucu var, gereksiz...
Kullanıcı avatarı
ZeydanBey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen ZeydanBey »

StoryLine yazdı:Bu imkansız zaten fake :)
MSQL değil MYSQL bu arada :)
KALBİNİ KIRARDIM AMA NEYSE.2. OLARAKTA FAKE DERKEN BEN SİZE BİR SETUP YADA BİR KEYLOG İNDİRİNMİ DEDİM ? İNANMIYAN YORUM YAPMASIN.
SirOnur
Loxosceles Reclusa
Loxosceles Reclusa

Mesaj gönderen SirOnur »

Kullanım Sözleşmesi

Oyun yazılımı ve oyun sunucuları arasındaki iletişimin geriye doğru mühendislik yöntemleri ile çözülmeye çalışması, dinlenmesi, değiştirilmesi, başka sunuculara yönlendirilmesi, oyun sunucularının emüle edilmesi, başka oyun sunucularının kurulması ve/veya işletilmesi kullanım koşullarına aykırıdır. Bu tip faaliyet içinde bulunan kişi ve kurumlar hakkında Sobee her türlü hukuki işlemi başlatma hakkında sahiptir.

Bilginize.
Kilitli