İKV Resmi Forumları Gelişiyor!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Başarılar İKVDestek!

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

İşte İKV Ekibinden beklediğim çalışmalar yavaş yavaş sergilenmeye başlıyor. Umudum İKV Ekibine katılıp daha güzel İKV için çalışmalar başlatmaktır. Umarım beklediğimizden daha güzel çalışmaları göreceğiz. Bundan eminiz.

Başarılar İKVDestek!

Hayırlı geceler,
EsedullahŞifa - M. Ali
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Sunucu: Meran

Re: İKV Resmi Forumları Gelişiyor!

Mesaj gönderen MORDuMan »

öncelikle kutlarım forum severlerin ilgisini çekdiğiniz için =) lakin şöyle bi durum var haftanın üyesi etkinliği diye bir etkinlik başlıycak yakında demişsiniz haftanın üyesini neye veya kime göre hangi koşullar altında seçeceksiniz en etkileyici yorum yazanı mı ? en güzel yalakalık yapanı mı ? yoksa en eğlenceli ve forumda bulunanları tebessüm ettirenleri mi ? buna bir açıklık getirirseniz sevinirim
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Tacsiz
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ata

Mesaj gönderen Tacsiz »

Hızlı desteğe bak sadece ondan daha yavaş olan desteğe yolluyor başka bir görevi yok :D ama yinede iyi birşey ilgiyi yoğunlaştırmak adına güzel şeyler yeni olduğu için bir çok eksik var
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Lavender
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Lavender »

Haftanın üyesi etkinliğini merak ettm. acaba neye göre seçicekler bu üyeleri ?_?

frtgul
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen frtgul »

1 Ay Önce Çarım Çalındı Plus Paketi Almıştım Daha 5Gün olmştu . Onu Geri Alma Şansım Varmı Yardımcı Olsunsanız Sevinirim :D
Kullanıcı avatarı
Yoyu
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Yoyu »

Konuyu okdum da ne kadar ilginç kendi kendine öven bir yönetim siz kendinizi değil de bırakın biraz biz övelim :D
Yoyu

Resim

iyi bir kalça sahibi olmanın iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptıgı bir ülkede hiç birşey daha ileriye gitmez.
Kullanıcı avatarı
Kinghero
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Kinghero »

frtgul yazdı:1 Ay Önce Çarım Çalındı Plus Paketi Almıştım Daha 5Gün olmştu . Onu Geri Alma Şansım Varmı Yardımcı Olsunsanız Sevinirim :D

Hesabın Mynet ve plus paketi yüklediysen myneti arayınız ordan size yardımcı olucaklardır

Hesabın Ttnetse şifreni hatırlatmanı tavsiye ederim kayıtlı olduğun mail adresine gelicektir

Hesabın Sobee ise ordan çok basit şifremi değiştir yapıyorsun telefon numarana gelicek olan kodu yazıyorsun ve yeni şifreni

Her geçen gün biz oyuncular için yapılan etkinlikler için öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Sadece tek bir isteğim olucaktır vericeğiniz hediyeler kesinleştiği zaman lütfen oyunlar yani bizimle paylaşın hesaplamalar sonrada söyleniyor ve değişik şeylere başvuruluyor buda bizi çok yıpratıyor malesef iyi forumlar :roll:
İKV Grup Bölgeleri özel sürüm olarak yayında! Hemen Satın Al !
http://www.istanbuloyun.com/IKVBox.aspx

Bu link ile İKV Dünyası hakkındaki fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
www.istanbuloyun.com/support.aspx

CIRCUS Alpbey
Kullanıcı avatarı
ISTANBULFATIHI
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Ace Of Spades

Mesaj gönderen ISTANBULFATIHI »

MORDuMan yazdı:öncelikle kutlarım forum severlerin ilgisini çekdiğiniz için =) lakin şöyle bi durum var haftanın üyesi etkinliği diye bir etkinlik başlıycak yakında demişsiniz haftanın üyesini neye veya kime göre hangi koşullar altında seçeceksiniz en etkileyici yorum yazanı mı ? en güzel yalakalık yapanı mı ? yoksa en eğlenceli ve forumda bulunanları tebessüm ettirenleri mi ? buna bir açıklık getirirseniz sevinirim
Bu konu hk. gereken açıklama forum üzerinden yapılacaktır. Forum'u takip ediniz.
ISTANBULFATİHİ > FATIH

Resim

LoveLy ||||| M.Fatih KARATAŞ
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen MORDuMan »

ISTANBULFATIHI yazdı:
MORDuMan yazdı:öncelikle kutlarım forum severlerin ilgisini çekdiğiniz için =) lakin şöyle bi durum var haftanın üyesi etkinliği diye bir etkinlik başlıycak yakında demişsiniz haftanın üyesini neye veya kime göre hangi koşullar altında seçeceksiniz en etkileyici yorum yazanı mı ? en güzel yalakalık yapanı mı ? yoksa en eğlenceli ve forumda bulunanları tebessüm ettirenleri mi ? buna bir açıklık getirirseniz sevinirim
Bu konu hk. gereken açıklama forum üzerinden yapılacaktır. Forum'u takip ediniz.
okuyom ben yaaaaaa abi sen yetkili birine benziyon :D
ResimResim
eLeaNoR
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen eLeaNoR »

Herşey iyi,güzel ama şu "Haftanın Üyesi".Millet sırf Haftanın üyesi seçilmek için "Moderatör ağızı" yapıyor forumda.Bu yapmacık yazılar kendi adıma konuşmak gerekirse beni forumdan soğutuyor. Daha etkinlik başlamadan bu haldeyse sonrasını düşünemiyorum.
YalnızYolcu