Yeni! Sancak Savaşları

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Buqrahan
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merchant King

Re: Yeni! Sancak Savaşları

Mesaj gönderen Buqrahan »

ORHANBEY yazdı:Konu açıldı ve metin :[/color]

Bir karakter, Karakter İsim Değiştirme Hakkını en fazla 2 defa kazanabilir.

Sonra düzenleme yapıldı :[/color]

Bir karakter, Karakter İsim Değiştirme Hakkını en fazla 1 defa kazanabilir.

Şimdi :[/color]

/nah

[color=#4000FF]Fatih[/color] yazdı:Sancak Savaşları, büyük ödülü olarak açıklanan “İsim Değiştirme Hakkı”, herhangi bir işlevsel değişikliğe uğramadan “ büyük ödül” vasfını devam ettirmektedir. Lakin, bahsi geçen etkinlik metninde oluşan hata neticesinde, mevcut ödülün katılım gösteren herkese verileceği gibi bir intibah oluşmuştur.

Her sunucu için, etkinlik kapsamında en çok katılım gösterip, en çok galibiyetin de sahibi olan oyuncularımızdan “1 savaşçı, 1 büyücü, 1 şifacı” olmak üzere, final müsabakasında boy gösterecek olup isim değiştirme hakkının da sahibi olacaklardır.

6 Sunucu için verilecek olan ödül sayısı, totalde 18 olup ( her sunucu için 3 büyük ödül ), büyük ödülü kazanmaya hak kazanan kişiler resmi forumlarımızdan duyurulacaktır.

Oyuncularımızdan, ilk tanıtım metninde yapmış olduğumuz hata için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

İkv Yönetimine teşekkür eder sizi ve böyle etkinlikleri izlemeye devam etceğimizi :D hatırlatırız

/alkış

İşte bu rezilliktir...

Cahil insan; boş bir Kavanoza benzer, dışını istediğin kadar parlatsan da güzelleştirsende, içi her zaman boş kalır.

LEYLIRK ۩۩۩ LEYLİRK ۩۩۩

𝔾𝔸𝕃𝔸𝕋𝔸𝕊𝔸ℝ𝔸𝕐

Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen HorribLestyLe »

/nah

[color=#4000FF]Fatih[/color] yazdı:Sancak Savaşları, büyük ödülü olarak açıklanan “İsim Değiştirme Hakkı”, herhangi bir işlevsel değişikliğe uğramadan “ büyük ödül” vasfını devam ettirmektedir. Lakin, bahsi geçen etkinlik metninde oluşan hata neticesinde, mevcut ödülün katılım gösteren herkese verileceği gibi bir intibah oluşmuştur.

Her sunucu için, etkinlik kapsamında en çok katılım gösterip, en çok galibiyetin de sahibi olan oyuncularımızdan “1 savaşçı, 1 büyücü, 1 şifacı” olmak üzere, final müsabakasında boy gösterecek olup isim değiştirme hakkının da sahibi olacaklardır.

6 Sunucu için verilecek olan ödül sayısı, totalde 18 olup ( her sunucu için 3 büyük ödül ), büyük ödülü kazanmaya hak kazanan kişiler resmi forumlarımızdan duyurulacaktır.

Oyuncularımızdan, ilk tanıtım metninde yapmış olduğumuz hata için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

İkv Yönetimine teşekkür eder sizi ve böyle etkinlikleri izlemeye devam etceğimizi :D hatırlatırız

/alkış

:arrow:
ArkadaşLaR bence pRotesto ediLmeLi ;) vaR mısınız biR taRih Saat beLiRLeyip heRkes Emınönü Sunucusunda Jandarma aLıde TopLanmaya !!! Tepkimizi anLasnLaR ben her gün sancak savası var diye 1 saat eRkenden cafeye gıdıoRm 1 saatte sonrasnda bırakıyorum Emege Yazık Ya valla emege saygı .. 15 gnLk sancak savası maratonunun ıLk gunu Gm Reha geLdı yazdı sürprızLeR sızı bkLıyoR e-pin hedıye kazanan kLana dedi :D smdı de kıvRıyoRLaR neyms metınde yanLşLk metını gectm adam oyunda yazıyoR oyunda ??

Tepkimizi oRtaya koymaLıyız . !!!
Lilreb
Kullanıcı avatarı
Cymzarakli
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cymzarakli »

/nah

..../alkış :!: :!:
PolicexRoyale
Resim

Resim

Resim

{Teşekkürler SevGiLi MeRaN}

JUN
Kullanıcı avatarı
kaBocNn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen kaBocNn »

Bence yarından itibaren protesto ediLmeLi ve sancak savaşLarına girilmemeLi. Ama bizim insanımız girer uygulamaz :)
Şahsen ben böyLe oLacagını en başından kestırmıstım. Onun için 1 kere girdim :D
Onca kişinin zamanını gasp ettiler. Etkinlik ve ödülü almak için insanlar belirtilen saatte gruplar olusturup beklemeye calıstı.
İçeri alınmayanlarda cabası.
Ne kadarda içeri alımlarda müdehale söz konusu değil deselerde , müdehala söz konusu. Ve her savas baslamadan önce bu baL gibi ortada :).
Zaten her zaman hata oluyo. Bakalım daha ne hatalar olucak :)
Kullanıcı avatarı
Rocnqpung
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Rocnqpung »

Genel sohbete açılan bir konuya olan yorumumu aynen buraya kopyalıyorum . Ve sonuna kadar yorumumun arkasındayım. Allah belanızı versin demekten başka söyleyecek söz de bulamıyorum.

''Yazık , gerçekten bütün emeklerimize ve çabalarımıza yazık.
Anlayamadığım bir nokta var . Bu sözde '' YANLIŞ ANLAŞILMA '' neden biz oyunculara yüklendi. ? Kusura bakmasın yönetim HAKSIZ OLAN SENSİN.

Böyle bir ''dalkavukluğu'' ancak bizim yöneticilerimiz yapardı. KUSURA BAKMASINLAR.

ee peki madem biz yanlış anladık diyelim ? Neden başta 2 e-pin olan sayıyı 1 e düşürdünüz. ? Böyle bir iletiye ben direkt her oyuncuya 1 e - pin verilecek şeklinde yorumlarım ? Madem her sunucudan SADECE 3 oyuncuya böyle birşey verecek böyle bir yön değiştirme yaparak ş... yapacaktınız neden 2 e pin olan sayıyı düşürürken ( etkinliğin başlarındaydık o zamanlar) sadece 3 kişiye verileceğini söylemediniz ? Kuyruğunuz sıkıştı ondan değil mi ? Başta sizinde ayarlamaya çalıştığınız her oyuncuyaydı değil mi ? Pekii neden bu suçu bize yüklediniz? Hatanızı neden kabul edemiyorsunuz.(Sürekli yapıyorsunuz bir adet hatanızı bile kabul etseniz belki diğerlerini de yapmamaya BAŞLARSINIZ (İMKANSIZ) ) Bundan sonra İkv oyununa verdiğim değer '' 0 '' dır . Böyle bir '' etkinlik '' yapıyordunuz , başta herkesi heyecanlandırdınız. YAPMASAYDINIZ ! Biz de boşuna böyle heyecanlanmasaydık !!!!. Yaptığınız işi hiç de güzel yapamıyorsunuz , o koltukta oturacak başka kişilerin haklarını yiyorsunuz. BU KADAR AÇIK KONUŞUYORUM SİZLERE.

Arkadaşında dediği gibi BAŞARISIZLIKLARINIIN DEVAMINI DİLERİZ.'' :arrow: :!:
TILSIM

KUŞADASI
Ozaxien
Cappadocia

ADAKAÇKINI
xCaraMiOx
ÇAKILTAŞI

xICaraMiOIx (SAKIZADASI)
RATATOUILLE

EMİNÖNÜ

Rocnqpungg

since 2008.
Bunun bir oyun olduğu sevgi ve barış içinde oynandığında daha çok zevkli olacağını unutmamanız dileklerimle.
Kullanıcı avatarı
HorribLestyLe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen HorribLestyLe »

Rocnqpung yazdı:Genel sohbete açılan bir konuya olan yorumumu aynen buraya kopyalıyorum . Ve sonuna kadar yorumumun arkasındayım. Allah belanızı versin demekten başka söyleyecek söz de bulamıyorum.

''Yazık , gerçekten bütün emeklerimize ve çabalarımıza yazık.
Anlayamadığım bir nokta var . Bu sözde '' YANLIŞ ANLAŞILMA '' neden biz oyunculara yüklendi. ? Kusura bakmasın yönetim HAKSIZ OLAN SENSİN.

Böyle bir ''dalkavukluğu'' ancak bizim yöneticilerimiz yapardı. KUSURA BAKMASINLAR.

ee peki madem biz yanlış anladık diyelim ? Neden başta 2 e-pin olan sayıyı 1 e düşürdünüz. ? Böyle bir iletiye ben direkt her oyuncuya 1 e - pin verilecek şeklinde yorumlarım ? Madem her sunucudan SADECE 3 oyuncuya böyle birşey verecek böyle bir yön değiştirme yaparak ş... yapacaktınız neden 2 e pin olan sayıyı düşürürken ( etkinliğin başlarındaydık o zamanlar) sadece 3 kişiye verileceğini söylemediniz ? Kuyruğunuz sıkıştı ondan değil mi ? Başta sizinde ayarlamaya çalıştığınız her oyuncuyaydı değil mi ? Pekii neden bu suçu bize yüklediniz? Hatanızı neden kabul edemiyorsunuz.(Sürekli yapıyorsunuz bir adet hatanızı bile kabul etseniz belki diğerlerini de yapmamaya BAŞLARSINIZ (İMKANSIZ) ) Bundan sonra İkv oyununa verdiğim değer '' 0 '' dır . Böyle bir '' etkinlik '' yapıyordunuz , başta herkesi heyecanlandırdınız. YAPMASAYDINIZ ! Biz de boşuna böyle heyecanlanmasaydık !!!!. Yaptığınız işi hiç de güzel yapamıyorsunuz , o koltukta oturacak başka kişilerin haklarını yiyorsunuz. BU KADAR AÇIK KONUŞUYORUM SİZLERE.

Arkadaşında dediği gibi BAŞARISIZLIKLARINIIN DEVAMINI DİLERİZ.'' :arrow: :!:
:arrow:
Lilreb
Kullanıcı avatarı
DoNotDisturb
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: BSG
İletişim:

Mesaj gönderen DoNotDisturb »

Merhabalar..

Konu ile alakalı gerekli açıklamayı Sayın Lathander yapmıştır. Konu linki :

:idea: viewtopic.php?f=46&t=51016&p=505136#p505136
Cümle Mühendisi ! ...

DoNotDisturb DunA iLOVEu
<Bana Saygı Göster>
Kullanıcı avatarı
ahmet103045
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen ahmet103045 »

Biz her ne kadar oyuna tutunmaya çalıssakta bizi oyundan soğutmak için ellerinden geleni yapıyolar.Piyasada oyun mu yok ?
Wildmage
XxxCaRNaVaLxxX
Carnaval
Kilitli