klan büyücüsü yetenekleri ne olmalıdır vede kaç lvlden sonra

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
kuvaixinzibatiye
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Re: klan büyücüsü yetenekleri ne olmalıdır vede kaç lvlden sonra

Mesaj gönderen kuvaixinzibatiye »

Hirs yazdı:
woLveRiNe yazdı:
Hirs yazdı:elektrik + bilgisi 30(özellikle savaşçıya elemental olarak yüksek vurmak isteyen birisi için şart hemde etkisi giderilmeyen bir büyü)
meteor + bilgisi 30(unutmaki klanda sadece savaşçılar yok şifacı ve büyücülere birebir )
zihin saldırısı 15 (neden vermen gerektiğini sen iyi biliyorsun :) )
konst veya medit yada kutup rüzgarıdan birisi 15 (sakın dirence verme çünkü o yakın mesafe yeteneğidir )
tesla küresi 6 (5 puan değil çünkü 5 puanda kudret çok gidiyor ama 6 puanda birazda olsa azalıyor)
geri kalan eğer mediti 15 vermessen 1 puan medit eğer kutpu 15 vermessen 1 kutupu yaparsın
1 puan büyü bozma (şart)
allah aşkına soylermisin Büyü bozma 1 şart diyorsun xD Nasıl 1 şart

3 Tane savaşcı dikkatı bastı Napıcaksın? oldugun yere Çakılırsın. 15 Ver 1'incisini bozmadı 2.cisinde Bozacaktır İnan...
1. büyü bozmayı 1 yapmaktaki amaç meteoritten kurtulmak.
2.şifacı ne güne duruyor veya kutup esintisi (15 puanken)hem zihin saldırısıda var :)

İşimiz Şifacılara kaldıysa...

Ya şifacı Yada Zihin Saldırısına Harcayacak Kudret Kalmadıysa ??

Büyü bozmayı 15 yaptıgın anda inan sadice buz gelirse geLir. Meteroitten etkilenmessin...

ve + Büyü bozmaya 1 veriLdiğinde 10 Sn'yede 1 Etkisi açılıyor dimi. 10 Sn'yeden önce Büyü bozma kullanamıyorsun. 15 ver Rahat et. Herkez koruyamaz senii... Büyücüyü Kullanmak Yardım Etmektir Klanda. Uzak Savaştır. Savaşcıların dibine Girmek DeğiL.....
Resim

Tek RaKiB'im [ DeV] FevziBeY
Bu Sabah Gittiğini Anladım. ağladım Sana Şarkı Yazdım Mutlu oL diye. sonsuz OL diye.
Kullanıcı avatarı
amajestic1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen amajestic1 »

kontforum62 yazdı:klan kasmak ıstıyorsan

hiç bir zaman 40 lwl klana gırmıceksın.

çoğu büyücüyü görüyorum 40 lwl de klan yapıyor bana gore cok yanlış bir davranış

klan kasıcagına lwl kasıp 49 lwl de gırmesı daha doğru.

yetenek gelınce

buzoku 15 bilgisi 15
elektırık 15 bılgısı 15
dırenc kırma alanı 15
zıhın 15
gerisi sana kalmış....
haklısın bence

BÜYÜNÜN İRFANINI HERKES ANLAYAMAZ
Amajestic Amajesticxtwo IIAmAjEsTiCII IIxMaJeSTiCxII
Resim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Kullanıcı avatarı
Hirs
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Hirs »

kuvaixinzibatiye yazdı:
Hirs yazdı:
woLveRiNe yazdı:
Hirs yazdı:elektrik + bilgisi 30(özellikle savaşçıya elemental olarak yüksek vurmak isteyen birisi için şart hemde etkisi giderilmeyen bir büyü)
meteor + bilgisi 30(unutmaki klanda sadece savaşçılar yok şifacı ve büyücülere birebir )
konst veya medit yada kutup rüzgarıdan birisi 15 (sakın dirence verme çünkü o yakın mesafe yeteneğidir )
tesla küresi 6 (5 puan değil çünkü 5 puanda kudret çok gidiyor ama 6 puanda birazda olsa azalıyor)
geri kalan eğer mediti 15 vermessen 1 puan medit eğer kutpu 15 vermessen 1 kutupu yaparsın
1 puan büyü bozma (şart)

3 Tane savaşcı dikkatı bastı Napıcaksın? oldugun yere Çakılırsın. 15 Ver 1'incisini bozmadı 2.cisinde Bozacaktır İnan...
2.şifacı ne güne duruyor veya kutup esintisi (15 puanken)hem zihin saldırısıda var :)

Büyü bozmayı 15 yaptıgın anda inan sadice buz gelirse geLir. Meteroitten etkilenmessin...

ve + Büyü bozmaya 1 veriLdiğinde 10 Sn'yede 1 Etkisi açılıyor dimi. 10 Sn'yeden önce Büyü bozma kullanamıyorsun. 15 ver Rahat et. Herkez koruyamaz senii... Büyücüyü Kullanmak Yardım Etmektir Klanda. Uzak Savaştır. Savaşcıların dibine Girmek DeğiL.....
uzak savaş konusuna katılıyorum fakat büyü bozmya 1 puan verme konusunda israrcıyım neden çünkü klanda en az 2 skıll kullanırsan iyisin. yani 60 puan gitti geriye 38 puan. kutup ve zihin saldırısıda 15 olmalıki kendinizi savunabilesin.ee elde avuçta toplam 8 puan kaldı hadi tmm isteyen versin 5 puan büyü bozmaya ama bence 1 puan daha KARLI yani başka yeteneklerede puan verebilmemiz açısından ben böyle düşündüm yani kötü bir amacım yok :)
Hırs
Kullanıcı avatarı
cynsure09
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cynsure09 »

15 buz
15 buz bilqisi
15 elk
15 elk bilqisi
15 direnc kırma
15 zihin saldırısı
5 tesla
1 kutup
2 medit

2 medit yerine:
1 medit
1 büyü bozma

$en biLiRsin
Ben bu yeteneklrle 44 levelde 49 level savascıları kesiodum ama büyücülere tavsiye etmem :P
Sancak________Anka
Topxsecret(49) | Ozann(49)
Rowxsecrett(49) | Update(49)[Ejder Asa]
Adımıkalbineyaz(39) | Tarçın(5 :) )
~~~~~~~~~~~~~ Adımıkalbineyaz(36)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
GHOSEN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen GHOSEN »

Millet Bir Buz-Yıldırım Gidiyor Ama Yanlış 8-)

BUZ-YILDIRIMLA SADECE SAVAŞÇIYA ABANIRSIN BELKİ KESMEZSİN BİLE !

Ama;

15 Meteorit/Bilgi
15 Buz/Bilgi
15 Zihin
15 Kutup

İstediğini Yap İstediğini Kes ;)
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Anka
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen woLveRiNe »

Hirs yazdı:
kuvaixinzibatiye yazdı:
Hirs yazdı:
woLveRiNe yazdı:
1 puan büyü bozma (şart)

uzak savaş konusuna katılıyorum fakat büyü bozmya 1 puan verme konusunda israrcıyım neden çünkü klanda en az 2 skıll kullanırsan iyisin. yani 60 puan gitti geriye 38 puan. kutup ve zihin saldırısıda 15 olmalıki kendinizi savunabilesin.ee elde avuçta toplam 8 puan kaldı hadi tmm isteyen versin 5 puan büyü bozmaya ama bence 1 puan daha KARLI yani başka yeteneklerede puan verebilmemiz açısından ben böyle düşündüm yani kötü bir amacım yok :)

anLadım demek istediğini. Ama şöLe bir düşün :) 3-4 canın kaldı büyü geLiyor Kutup mu açacan boş yere xD
buyu bozma ile kurtulabilirsin. xD tam oturacan karşıdan bi krik büyü daha geLdi. hoop yatarsın 10 Sn ye beklıyeceğine değiLmi... 15 oLdugu surece korkmassın xD.
Ben bunları çok yaşadım klanda emin onu sunucusunda.
Adam özelime yazdı 5 canın vardı normal vurdum canın gitmedi dedi.
Sonra tekrar meteorit vurayım dedim diyor. KrtiK aLdı diyor Ama öLmedin iksirmi içtin ne yaptın diyor.
Hayır dedim Büyü bozma 15 dedim. Adam mıdır çocukmudur. Sen bu işi biliyoRsun yazdı özeLime :)
Amacım Tartışmak değil. Tecrübelere Dayanaraktan söyLüyorum.
60 gerekli puanlara gidiyor değilmi.
geriye kalan 38

Hapsetme 15 Büyü bozma 15
geriye kaldı 5
5'inide ister direnc'e ver.
5'inide ister Kutup veya Tesla kure.
ister Dağıtabilirsin.
O Şimdi ASKER..!
9'uncu Mot.P.Tug. 1'inci iç güvenlik Özel Taburu Muharebe Destek Bl.K.Lığı
Kars/ Sarıkamış..

http://www.facebook.com/fatih.ozbakan