$$$ KABUS LONCASI $$$

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
sametvemert
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: $$$ KABUS LONCASI $$$

Mesaj gönderen sametvemert »

batugo98 yazdı:1-Batuhan BİLGİN
2-13
3-Türkiyemxazrail(48).Türkiyemxyellow(49),Türkiyemxdoctor(41),Dumanxızdırap(36lwle kdr ben kastım elimden alındı çar),
4-batuhan50529@hotmail.com

Saygılarımla Kabusx Loncası
Mertkinqx yazdı:Öncelıkle Selam Olsun

1-Mert Kaya
2-21
3-Mertkinq(49) Mertkinqxbüyü(46) Mertkinqx(36) Genious (42) Rummelxx(41)
4-cs.rummel@hotmail.com
Lonca Başvurumun değerlendirilip en kısa bir süre içinde cevaplanılmasını arz ederim =)

Saygılarımla Kabusx Loncası

Selamlar arkadaşlar..!Öncelikle bir lonca seçiminde bizim loncamızı seçtiğiniz için Kabusx olarak size teşekürlerimizi sunarız..!

Arkadaşlar lonca sayfamıza yollamış olduğunuz CV lerı inceledim ve araştırdım..!
Bu CV leri şahsım olarak ben özel olarak saklıyorum..!
Şuan için kesinlikle bir üye alımı yapılmayacaktır..!
Şimdi CV lerinizi saklama nedenimi açıklıyayım; arkadaşlar şuan için lonca alımı yoktur,ancak lonca alımı yapılırken sakladığım CV leri ön plana çıkarıyorum..Bu CV leri yollayan kişilere isteği doğrultusunda öncelik tanıyorum...
Şimdi bu nedenle şuan için sizlere söyleceğim budur..Eğer lonca alımı yapılırsa ilk olarak sizi seçeceğimden şüphe duymayın..
Ramazan-ı Şerif'lerinizi kutlar..Oruç'larınıza sabır dilerim..İyi İftarlar..!
°•. °•. °•. °•.°•. °•.Resim .•° .•°.•° .•°.•°
. °•. °•. °•. °•. °•. °•. к®@ℓ .•° .•°.•° .•°.•° .•°.•°
°•. °•. °•. °•. °•. тнє ρυηιѕнєя .•° .•°.•° .•°.•° .•°
Kullanıcı avatarı
senolmadan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen senolmadan »

S A arkadaşlar hepiniz iyi bir hafta geçirmeniz dileğiyle Cenabı Allah tuttuğunuz bütün oruçları ve dualarınız kabul eylesin hepiniz A E O
Hunxbaşkan

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Kabusxbaskan
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: KABUS TEAM

Mesaj gönderen Kabusxbaskan »

Selam aleyküm dostlarım yeni haftada herkeze sabır dilerim ALLAH tan,,

Öncelikle bu oyunu her türlü oynayan birisiyimdir
hiç yılmadım yıkılmadım
küfür ettiler gormedim
kufur ettiler allah a havale ettim
iftira attılar sustum
herşeye ragmen devam ettim
Ve şuan görüyorum ki oyuna vaktimin hepsini ayırıyorum,
kulluk vazifemizi unuttuk

Onun için oyunda sık sık olmayacagım,
ALLAH kısmet ederse 1 ay sonra uzun sürelik egitimler başlayacak
şimdiden yavastan uzaga bakmak cok güzeldir,
Kendim şahsım olarak diyorum ne hatme var ne kuranı kerim var ne namaz var oyunda her türlü gıybet kufur yalan kumar vs herşey var bunlara ayıracak zamanı insanlık kulluk vazifeme ayıracagım,,
Benim sözüm agızdan 1 defa cıkar asla Dönmem lafımdan lakin allah ın huzurunda günahkar kul olmaktan kacıyorum allaha sıgındım artık herşeye bir nokta koydum,,

Benim dostlarım kardeşlerim dusman goren dahi bana buraya yazarsa loncada olanlar yetkili insanlar veya benim ozelime telefonuma her zaman ulasırlar sadece artık 24 saatte 17 saat oyuna ayırmak istemiyorum oyuna ayıracak vaktim olmayacak artık günde 1veya 2saat istiyorum ve kendimi simdiden uzun süreye hazırlık veriyorum alıştırıyorum,,
Yürü hey vefâsız yürü,

Sensin hod bir köhne karı,

Nice yüzbin erden geri,

Kalan dünyâ değil misin?

İşin gücün dâim yalan,

Çok kişiden arta kalan,

Nice kere boşalarak,

Dolan dünyâ değil misin?

En müm in Kul Gercek TÖVBE edendir,,
Uzun süre olmayacagım gunde en az bir telefon bir forum az sürede oyun olacaktır tüm dostuma kardeşime üzgün sekilde bildiririm düşmanlarımada dügün havası yaşattıgım icin mutluyum
Benim hakkımda gıybet dedikodu eden lafedenler oyun icin gercekte icin bende ALLAH a havala ettim ahirette bıraktım
bunlar 1degil 2 degil kendileride biliyor her yerde yazanlar yazdıranlar klada bolgeden laf edenler msnde gıybet edenler bunların sayıları belli isim vermedim yüce rabbime havale ediyorum bos zamanımdılar,,

Beni seven dostum oyun icin degil ben oldugum için sever
SADIK DOST NE NE DÜNYADA NE AHİRETTE DOSTUNUN ACI CEKMESİNİ İSTEMEZ
DOST GİBİ GORENLERE DOSTU DOST İLE YASAYANLARA ALLAHIN VERDİGİ CANI DÜZGÜN BİR MÜMİN GİBİ KULLANANLARA SELAM OLSUN BENİ BEN GİBİ SEVENE SELAM OLSUN

ARTIK ismail kardeşiniz abiniz dostunuz düşmanınız,
kendini oyuna degil allaha bırakıyor oyuna en fazla girecegim saatler 2 günde 1 gunde 2 saattir
Bazı insana farklı gelsede ben gunde 17 14 saat gibi süreler oynardım artık kısıtlı gunde haftada olacaktır,

Lafı cok uzattım GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN İNSALLAH,
BENİ SEVENİDE SEVMEYENİDE SEVİYORUM
okuyan vardır okumayan vardır hepsinden allah razı olsun,,,
≈●≈ İsmail Etgü ≈●≈
≈●≈ KabusxAsabidj ≈●≈
Sizinle dalga geçen sizi tanıyan ve sizi önemseyen biridir ;)

KABUS TEAM GERİ DÖNÜŞÜNE HAZIR OLUN
Kullanıcı avatarı
izhar
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Friends Of Heaven

Mesaj gönderen izhar »

haklısın ısmaıl
oyuna ayıdığımız waktı ıbadete ayırsak cennetı fırdews de ıdık :D

bu aralar bende gelemıyorum pek iş guç malum
kanunixxbaşkan
Kullanıcı avatarı
RuTkaY
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen RuTkaY »

Allahü teâlâ Kur'ân-ı kerîmde meâlen buyuruyor ki:

Mallarını, canlarını fedâ ederek din düşmanları ile, Allahü teâlânın rızâsı için cihâd, muhârebe eden müslümanlar, oturup, kapanıp ibâdet edenlerden daha üstündür. Hepsine Cennet'i söz veriyorum. (Nisâ sûresi: 95)

Müslüman demek, müslümanlara eli ile, dili ile zarar vermeyen kimse demektir. (Hadîs-i şerîf-Buhârî, Müslim)

Müslüman, müslümanın kardeşidir. Ona zulm etmez, onun yardımına koşar, onu küçük ve kendinden aşağı görmez. Onun kanına, malına, ırzına, nâmusuna zarar vermesi haramdır. (Hadîs-i şerîf-Eşi'at-ül-Lemeât)

Bir kimsenin müslümanlığının güzelliği, mâlâyânîden (faydasız şeylerden) kaçması ve lüzûmlu şeyleri yapması ile anlaşılır. (Hadîs-i şerîf-Mektûbât)

Bir müslüman, Allahü teâlânın emir ve yasaklarına ne kadar dikkat edip tatbik ediyorsa, Allahü teâlâ da onu, o miktâr azîz eder. Diğer müslümanların kalbine de onun sevgisini verir. (İbrâhim Havvâs)

Müslüman, iyi insan, aklı başında kimse demektir. Hakîkî müslüman, Allahü teâlânın emirlerine itâat eder. Allahü teâlânın emirlerine uymamak günâh olur. Kul borçlarını öder. Müslüman, günâh yapmaz ve suç işlemez. Vatanını, milletini ve bayrağını sever. Herkese iyilik eder. Kötülük yapanlara nasîhat verir. Böyle olan müslümanı Allah da sever, kullar da sever. Râhat ve huzûr içinde yaşar. (Abdülhakîm Arvâsî)

(alıntı)

Bunlar sadece bir kaçıdır hakiki müslümanlığın. İsmal dayı :
Sen iyiliklerinle, hoşgörünle, kötülere iyiliğinle ve temizliğinle cevap vererek, alçak gönüllülüğünle ve güzel sözlerinle bana örnek oldun. Şimdi ise seninle tekrardan iftihar ediyorum. Bu sözlerinle bana tamamen ders verdin. Bu oyunun zaman kaybı olduğunu biliyordum. Fakat oynamadığım zamanlar ise sıkıntıdan patlıyordum. Şimdi ise oyuna ara vermem için gerçekten mantıklı bir sebeb gösterdin bana. Şu zamana kadar Allah'la benim aramda ama hiç 5 vakit namazımı düzenli şekilde kılmadım. Üşengeçliğimdendir belki belkide cahilliğimden. Ama sen bana ders verdin. Kısa zamanda bende okuldan kalan vaktimle namazıma başlıyorum. Yukarda belirtilen kuralları harfiyen uygulayarak örnek bir müslüman olmak istiyorum artık. Söylediklerinide harfi harfine, noktasından virgülüne okudum. Sen bana doğru yolu gösterdin. Farkında olmadan bana iyilik ettin. Allah yoluna aksilik çıkartmasın. Seni şeytanın şerrinden ve en ufak sineğin bile verebileceği zarardan korusun dayıcım. Benim iyiliklerim senin olsun. Mekanın cennet olsun inş.

Umarım bu yazılanlardan ders alır herkes. Benim gibi düşünmeselerde birazcık namazına Hak Teala'nın farzlarına uymaya çalışır herkes.
Resim
..
.\.Emre./.
SIRRAGEe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen SIRRAGEe »

ismail gardaşımm senin akfadan yavaş yavaş calışmaya başlıyı :D
afeerim adam olcan ... bırak artık bu ayakları Kimseye faydası yokkii... sana Olsun....
En dogru karar kardeşim...
Fazla SÖze Gerek yok...

Sırrage
Kullanıcı avatarı
Kralbenim
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Kralbenim »

farkındaysanız 1 ay oyunda yoktum neti felan kapadım kafa dinliyom çok güzel bu oyundan sogumak için netinizi klapattırın ev telefonu da kapadım kardayım şiddet yok küfür yok huzur var ramazan var hadin kolay gelsin size belki 3 ay sonra belki 1 yıl ama yokum epeyi bunu bilin
ismail Çıracı
Kabusxkralbenim
Tırsbenden
Resim
Kullanıcı avatarı
ArieS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
İletişim:

Mesaj gönderen ArieS »

aha sız yoksanız benım ne ısım var bende lonca charımı bozuyorum !!
Ne kralina giderim ne alayına çok lazimsa kralida ayagima gelir alayida

Resim
XxRoSaxX Alexa
Kullanıcı avatarı
Kabusxbaskan
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: KABUS TEAM

Mesaj gönderen Kabusxbaskan »

Selam aleyküm dostlarım,

kadir allah razı olsun en dogal şeylerden birisi bu
gercek ile sanalı karıstırmamak lazım allah bizi su iki gunluk dunyada nefsimize boyun egdirmesin insallah
EMREM Dayı dedin sende yegenimiz oldun allah seni iki cihanda aziz kılsın mutlu bahtiyar oyunun sadece oyun oldugunu gormen oyunda olan seylerin sadece zaman gecmesi icin oldugunu unutmadıgını anlaman beni gercekten cok mutlu bahtiyar etmiştir cok sevindim buna inan allah hakkımda ne düşünmüş isen sana iki katı güzelliginde versin seni seviyorum allah o sevgiyi daim kılsın allah sendende razı olsun
Master Onurum evladım benim tabiki seni bırakmam asla bende seni öyle cok seviyorum ki bir cigerden bırakmam asla sendie kimseyide lakin hayat + veya eksileri ile dolu senin italyaya gitmen gibi şeyler dusundukce kahrediyor beni ama burası sanal ama gonuldeki aşklar sanal degil seven sevmeyeni seviyorum,
Kralbenim adaş hayatında allah ne istiyorsan en hayırlısını nasip etsin
rosaxilker otur oturdugun yerde ben ölmedikce burası her daim olacaktır

,Her daim yanında yanınızda olacagım beni gönüllerinden kovan olursada bırakmam pencerende girerim tekrar hepinizi cok seviyorum :)
≈●≈ İsmail Etgü ≈●≈
≈●≈ KabusxAsabidj ≈●≈
Sizinle dalga geçen sizi tanıyan ve sizi önemseyen biridir ;)

KABUS TEAM GERİ DÖNÜŞÜNE HAZIR OLUN
Kullanıcı avatarı
sametvemert
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen sametvemert »

Selamun Aleykum..Gunaydın..)
°•. °•. °•. °•.°•. °•.Resim .•° .•°.•° .•°.•°
. °•. °•. °•. °•. °•. °•. к®@ℓ .•° .•°.•° .•°.•° .•°.•°