ARZların Gerçek hali

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Tskxtatanga
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: ARZların Gerçek hali

Mesaj gönderen Tskxtatanga »

seagle yazdı:
Tskxtatanga yazdı:
seagle yazdı:Çekemiyenler ve ardına bile bakmadan kaçan ezik arzlar konuşmuş ve kestiğim kişiler....1 2 3 aydır oyunda yokum kurtlanmışsınız yakında dönücem merak etmeyin ... ozamanda böle konuşursunuz.. oyunda başarılı olsanız ne yazar gerçek hayatınız nasıl bide öle karşılaştırın .... ve karşıma çıkmayın
:D :D Komedi ya.. :D :D
komikse gül o zmn en son kestiğimde hemen karizma satıcaktım abi diye yazmasını bilion ardından bölgeye bu hırsızdırda dion sende eziksin soyunda ezik.... şu oyunu böle bebekler oynarsa olacağı bu keşke kimlik isteseler varya....
Ancak iftira yine komedi... :D
Yeni forum hesabım TaTaNgAxEbKK'dır...
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Sentinus
Konum: Seagle-Dbsimsekkdb-FastxSeaGlexDbxI = BURSA / Gemlik...İLGİ ALANLARI = Online

Mesaj gönderen seagle »

Tskxtatanga yazdı:
seagle yazdı:
Tskxtatanga yazdı:
seagle yazdı:Çekemiyenler ve ardına bile bakmadan kaçan ezik arzlar konuşmuş ve kestiğim kişiler....1 2 3 aydır oyunda yokum kurtlanmışsınız yakında dönücem merak etmeyin ... ozamanda böle konuşursunuz.. oyunda başarılı olsanız ne yazar gerçek hayatınız nasıl bide öle karşılaştırın .... ve karşıma çıkmayın
:D :D Komedi ya.. :D :D
komikse gül o zmn en son kestiğimde hemen karizma satıcaktım abi diye yazmasını bilion ardından bölgeye bu hırsızdırda dion sende eziksin soyunda ezik.... şu oyunu böle bebekler oynarsa olacağı bu keşke kimlik isteseler varya....
Ancak iftira yine komedi... :D
Kısa bir cümle Oyuna geldim bana pm at geliyim kesiyim seni gibi soytarılar yine güler her cümleye bunada gül çünkü soytarısın...
.......SeaGle (49 lwl)Büyücü
.......Dbsimsekdb(49 lwl)Savaşçı
.......FastxSeaGlexDbxI(49 lwl)Şifacı(^)AsHaB-ı KeHF)
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
Tskxtatanga
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Tskxtatanga »

Sen büyücüydün galiba..
O kadar ısrar edersen şifamla gelir yatırdığım onlarca (ejderli, zırhlı, mor, turuncu itemli) büyücü gibi yatırırım sorun değil...
Yeni forum hesabım TaTaNgAxEbKK'dır...
Kullanıcı avatarı
sirjudgester
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen sirjudgester »

Auril yazdı:adamın ısı gucu yk ne etsin
Bırakın paylaşsın bişey olmaz :D