ARTIK DAYANAMIYORUM

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Meerlinee
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Hayal Kahvesi

Re: ARTIK DAYANAMIYORUM

Mesaj gönderen Meerlinee »

Acapella yazdı:Arkadaş Ne arz ım ne lodos um ama şunu söliyebilim az önce bi arkadaşın yorumu çok doğruydu " Arzlar komutanı tutuyo Bizde hasekiyi demiş eşitlik olur doğru".Bi kaç arz arkadaş direk seviyesini bozmaya başlamış sizin evde benim - it sürüsü - gibi şeyler sölemiş bunlarda yanlış çünkü lodoslar velet diyip altına böle bi yorum yapan insanın biraz düşünmesi lazım onun dışında.Ben 22 lvl olduğumda labirent görevleri için Bir lodos oyuncusu yardım etmişti ki oyunda 1 kişi bile tanıdığım yoktur. tek başına labirent görevlerini yapabilen yoktur diye tahmin ediyorum.Bende görevim olsun diye lodos olmuştum Arzların hepsi kp peşinde olduğu için.isim verebilirim Tskxhxgenelkrmy denilen 49 lvl şahıs Işık hanımın orda rastgeldi bana " Burlarda Dolanma" gibi kaba bi yaklaşımda bulundu.Görev yapıcağım için burdayım diyene kadar kesti beni.Utanmadan 2. gelişimde ve 3. gelişimdede kesti.Utanmıyomusun diyince klandan çık o zman deniliyo.E oyunda birlik beraberlik yokki.Lodoslar ve arzlar Kp peşinde diğerleri Şaheser veya GB peşinde kimse yardım etmiyor mecburen klana giriyoruz.Bunu lodosların bölüme yazcaktım ama bugün yapılan bi ayıptan sora buraya yazma gereksinimi duydum.Karakürk görevi için arz lar herzamanki gibi yardım etmedi.ve lodoslar yardım etti lodos olduk.Mağra önünde 3 38 lvl kişi bekliyoruz. saydım 12 tane arz ( aralarında tsk ve ancyra loncalarının bulunduğu ) belirdi.Arkadaşlar görev var biz size saldırmıyoruz zaten Karizma flnda gelmiyo niye kesiyosunuz diyoruz.pişkin pişkin klana girmeseydin diyo 49 lvl adamlar.Oyuncular insanlığını kaybedip böle bi sanal oyunu gerçek sanmaya devam ederse sonları gerçekten çok kötüye gidiyor. Yardımlaşma olsun.Kp nizi kasmaya devam edin yada % 1.000.000 kesebileceğin senden 10 lvl alttaki 0 kp si olanları kesip ego tatmini yapmayın.AYIPTIR GÜNAHTIR.
arkadaşım öle diosun ama ben görev için arz olduğumda daha 25 lvlken bile beni kesiolardı 2 klanda da aç var bu bir arzlar yardım etmio yanlış yaklaşım arkadaşın hangi klandaysa o yardım eder sonuçta bu iki.ben arzım ama lodos arkadaşlar yanımda beni korurken bile defalarca daldı dier lodoslar.ölmeyeyim diye kutup açtık, sırf bana vurmasınlar diye zihin attılar ama koruyamadılar adama diolar ki dalma adam bana ne dior. burdan şunu çıkardım ben aç her klanda var..
HüzünKovanKuşu
Abıhayat
Serotonin
Kullanıcı avatarı
Rapxmaster
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Rapxmaster »

Lan serebsiz biz yine tek bir sunucuda tuyormuşuk siz bütün sunucularda tutuyorsunuz bir hafta tek bir yada iki kere girebiliyoruz
Rapxmaster
Kullanıcı avatarı
GuMuSHaNe
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
İletişim:

Mesaj gönderen GuMuSHaNe »

13misafir yazdı:
Madaqaskar yazdı:Bu Demekki LODOSLARIN GÜCÜ
;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Perfectmagician
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Meran
İletişim:

Mesaj gönderen Perfectmagician »

Proxcrazyxbursa yazdı:EVET ARKADASLAR BASLIKTADA OLDUĞU GİBİ ARTIK DAYANICAK HALİM YOK ÇOK FAZLALAR VE HER YERDELER B.KÖŞK SUNUCUSUNDA MISIR CARSININ KAPILARINI TUTUYOLAR YANLIŞ DUYMADINIS KAPILARI TUTUYOLAR Kİ GRUP BOLGELERİNE GİRMEYELİM DİYE DAHAYNACAK HALİMS YOK HEPSİNİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM AMA ORTALAMA BİR WS DE 5 V 1 HATTA 10 V 1 ZAMANLAR YASADIM VE SÜREKLİ KAÇMAKTAN BIKTIM :( BİZ NEZAMAN ÇOĞALACAĞIZ ESKİDEN LODOSLARA DENEYİMSİZLER BİLGİSİZLER GİRERDİ OYUZDEN RAHATTIK ŞİMDİ OMUZ OMUZA WS YAPTIĞIM KADESLERİM BENİ OLDURMEK İİÇİN YARISIYOR BUNEDİR SORARIM :( :(
işte kardeşim konunun içinde sölemişin bunu 10 vs 1 -5 vs 1 diorsun yemior onlara ve bizi çekemiyolar grup bölgelerine giremiyoz o yüzden xD
Değirmencinin hikayesi.. Gitti ama dönüşü büyük olacak...
Kullanıcı avatarı
atakan5353
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen atakan5353 »

Grw vermeye gidiyom adam dalma diom geliyo 10 kişiyle nasıl oluyo nu ya :shock: :shock:
Frezee[49]
Kahramanxxx[49]
[img]file:///C:/Users/-NoTiMe-/Desktop/Ads%C4%B1z.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
sirjudgester
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen sirjudgester »

Proxcrazyxbursa yazdı:EVET ARKADASLAR BASLIKTADA OLDUĞU GİBİ ARTIK DAYANICAK HALİM YOK ÇOK FAZLALAR VE HER YERDELER B.KÖŞK SUNUCUSUNDA MISIR CARSININ KAPILARINI TUTUYOLAR YANLIŞ DUYMADINIS KAPILARI TUTUYOLAR Kİ GRUP BOLGELERİNE GİRMEYELİM DİYE DAHAYNACAK HALİMS YOK HEPSİNİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM AMA ORTALAMA BİR WS DE 5 V 1 HATTA 10 V 1 ZAMANLAR YASADIM VE SÜREKLİ KAÇMAKTAN BIKTIM :( BİZ NEZAMAN ÇOĞALACAĞIZ ESKİDEN LODOSLARA DENEYİMSİZLER BİLGİSİZLER GİRERDİ OYUZDEN RAHATTIK ŞİMDİ OMUZ OMUZA WS YAPTIĞIM KADESLERİM BENİ OLDURMEK İİÇİN YARISIYOR BUNEDİR SORARIM :( :(
Eger baskın olmak istiyorsanız arkadaslarınızla birlikte areket etmelısınız..
SerdarUSTA