Bedr-in Aslanları

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
NAPSTERLeAdEr
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bedr-in Aslanları

Mesaj gönderen NAPSTERLeAdEr »

DENIZLIHOROZU yazdı:kardeşlerim özledim sizi :) Van- Gevaş ta askerliğime devam ediyorum komando birliğinde :) çılgın land cı olarak :)) iyisinizdir insallah valla çok özledim sizi biticek gibi durmuyor bu askerlik atarsa cart curt şimdilik :) herkese selam olsun ocak ayında ızne gelıcem 26 gun o zaman bol bol gorusruz ınsallah.Öptüm hepinizi aslanlar ve değerli İKV oyuncuları GM ler falan filan esenle kalın :))
Vay torun hoşgeldin :D özledik seni gel bi an önce Allah yar yardımcın olsun :mrgreen:
only brought the player outta you
Kullanıcı avatarı
xsedanterx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen xsedanterx »

Cemile'nin gezdiği dağlar meşeli... 8-)( ayem zeiling yazam dedim silinmiş o kadar emo tasarım yazı arasından secmece kelek olmuş.)
Ateş, kış meyvesidir....
Kullanıcı avatarı
Ottomanxtio
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Ottomanxtio »

fenomen yazdı:guzel sıır paylasım ıcın saol
Katıl ;)
##~~/Ottomanxtio/~~##
'~'~*T*İ*O*~'~'
TRIPLEONE
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen TRIPLEONE »

Selam dostlarım. oyunu bırakalı 1.5 yıl oluyor hep beraber vakit geçirdik sizlerle bu mesajı sizi unutmadığım için yazıyorum dostlar. pek vaktim olmuyor açıkcası artık. vereceğiniz cevaplara bakma fırsatım olmayabilir şimdiden hepinize kolay gelsin ismini hatırladıklarım napsterleader,eser(ınfazteamleader),cızık,ankalıefe,horoz :mrgreen: , freelive,karadayı,yalnızkalp,iskoç,phmecnun,ELF,KENGS,Piyanist,1453, unuttuklarım falan vardır kusura bakmasınlar. dediğim gibi bir yılı aşkın oluyor. Hadi selametle kalın :D lodoslara acımayın
Kullanıcı avatarı
Buqrahan
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Merchant King

Mesaj gönderen Buqrahan »

Bizim tayfa'nın çoğu burada :). Denizlihorozu , İnfazteamleader vb. :)) Bizim gibi antikalar bilir BeDR-İn Aslanlarının Şanlılığını ;) 8-) 8-) 8-)

Cahil insan; boş bir Kavanoza benzer, dışını istediğin kadar parlatsan da güzelleştirsende, içi her zaman boş kalır.

LEYLIRK ۩۩۩ LEYLİRK ۩۩۩

𝔾𝔸𝕃𝔸𝕋𝔸𝕊𝔸ℝ𝔸𝕐

Şarapçı'nın Sırdaşı

TRIPLEONE yazdı:Selam dostlarım. oyunu bırakalı 1.5 yıl oluyor hep beraber vakit geçirdik sizlerle bu mesajı sizi unutmadığım için yazıyorum dostlar. pek vaktim olmuyor açıkcası artık. vereceğiniz cevaplara bakma fırsatım olmayabilir şimdiden hepinize kolay gelsin ismini hatırladıklarım napsterleader,eser(ınfazteamleader),cızık,ankalıefe,horoz :mrgreen: , freelive,karadayı,yalnızkalp,iskoç,phmecnun,ELF,KENGS,Piyanist,1453, unuttuklarım falan vardır kusura bakmasınlar. dediğim gibi bir yılı aşkın oluyor. Hadi selametle kalın :D lodoslara acımayın
Vay kankam ne var ne yok iyisindir umarım seni aramızda görmeyeli uzun zaman oldu iritbatı koparmayalım gel ara sıra 8-)
Kullanıcı avatarı
NAPSTERLeAdEr
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

İnfazteamleader atılmıştır bilginiz olsun artık öle biri yok. İyi forumlar....
Kullanıcı avatarı
INFAZTEAMLeaDeR
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen INFAZTEAMLeaDeR »

NAPSTERLeAdEr yazdı:İnfazteamleader atılmıştır bilginiz olsun artık öle biri yok. İyi forumlar....
Atılmışmıdır? Sen kimsin ya adam atıp adam alıyosun çapın ne senin? Benim loncadan Kendi isteğimle ayrıldığımı herkes biliyor.Ayrılmamı gruruna yediremeyip; Burdan arkamdan atıp tutmanın atılmıştır demenin anla mı ne? Sen hiç yokken lonca oyun nedir bilmezken ben bu loncanın kurucu üyelerindendim.Saçma sapan yazılar yazıp insanları yanıltmayın. Adamın asabını bozmayın delikanlı olun biraz karakterinizi yitirmeyin...
Greet:

CaDDeCİTR - IICaDDeCİTRII - IIICaDDeCİTRII - DoCTR

Sadece uzaktayım cicim,ölmedim...
Kullanıcı avatarı
CIZIK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Bedr-in Aslanları

Mesaj gönderen CIZIK »

NAPSTERLeAdEr yazdı:İnfazteamleader atılmıştır bilginiz olsun artık öle biri yok. İyi forumlar....
Kenan o atılmadı kendi kendini afaroz etti :mrgreen:
Resim
leones non capit muscas
Kullanıcı avatarı
INFAZTEAMLeaDeR
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen INFAZTEAMLeaDeR »

CIZIK yazdı:
Kenan o atılmadı kendi kendini afaroz etti :mrgreen:
Evet kurarken konuştuklarımız sonradan yaptıklarınızla örtüşmedi =) Bende afaroz ettim kendimi lonca dışı bıraktım ;) Hiç bir zaman hiç bir yerden atılmadım,gerektiği yerde gerektiği gibi nokta koymasını bildim.Konu amacından şaşmasın insanlarıda yanlış bilgilendirmeyin iyi forumlar...
Greet:

CaDDeCİTR - IICaDDeCİTRII - IIICaDDeCİTRII - DoCTR

Sadece uzaktayım cicim,ölmedim...