Bymerlin&Gkbxxtalat.AÇIKLAMA.

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
makaRyusX
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bymerlin&Gkbxxtalat.AÇIKLAMA.

Mesaj gönderen makaRyusX »

bLack hırsız gkbLer hırsız drowLar hırsız aLayı hırsız puhahah

KarsıyakaLıyız
Kullanıcı avatarı
Gkbxxtalat
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen Gkbxxtalat »

BLackGezz0 yazdı:O kadar yazı yazmışın okumadım ama konu açık ve net. Öyle güzel anlatmışın da birazda kendinden bahsetseydin ya talat örnek verelim ;

mesela bi loncadayken birgün pat diye msn'den bi yazı gelir ben ....... loncasına girdim demek ?

bunu geçtik

mesela loncadan çıktığın insanlarla hala sohbet muhabbetin varken ( gayette iyiydik sen biliyosun ) arkalarından '' onların biyerleri kalktı '' diyenleri savunmak ?

hadi sen sütten çıkmış ak kaşıksın abla ablam canım cicim dediğin birine arkasından birsürü iftira atmak ?

Son olarak bu hırsızlık konusuna gelirsek sen diyosun beni hırsız biliyolar e tabi bilinirsin Ümit abi bak bana şunu yaptı şunu etti derken hep bi kanıt gösterdi inandık ya sana nedemeli çokluya alınca neyaptığını biliyosun bişey sorduk ümit abiye sövdün sövdün çıktın gittin nezaman konuyu açsak beni Allah biliyo beni Allah biliyo başka lafın yok. Seni Yeniçeri loncasına alırken yalan söylüyorsam Allah bin belamı versin nickini hatırlamıyorum bana Cnqueror vardı birisi kaç kez pm attı onu sakın almayın şunları şunları yaptı sizede yapıcak diye dinlemedik aldık ama almaz olaydık. Herneyse sözün özü ben seni arkadaşlıktan silmemin nedenini hırsızlık biliyosan o olmadığına emin ol bana çok yanlış yaptın sende bu yanlışları iyi biliyosun...

Yeniçerixblack

Alp

Simdı dogruya dogru
mesela bi loncadayken birgün pat diye msn'den bi yazı gelir ben ....... loncasına girdim demek ?
Dedim...Kendime gore sebeblerim var burada sana yanlısım var.

Onlarin birtarafi kalkmis diyenin kim oldugunu hatırlamıyorum ama bır konusma esnasında gruptan bırı oyle bırsey demıstı onu ne zman savundum ? merak edıyorum ...

abla ablam canım cicim dediğin birine arkasından birsürü iftira atmak ? ben o kıza cok guvendımıstım ama sanal alem herkes yanılabılır ona ben hedıyede gondermıstım ama yazık degmezmıs insanlari zamanla tanıyoruz...

son olarak armagedonla sizin umit abi dediginiz adamla yasananlari ben biliyorum sizin icin birisinin soyledikleri dogru olabılır benım icin Allah 'ın bıldigi ve benim bildigim önemlidir.insanlar yanılta bılır unutmayın bu saatten sonra fazla birseyde degismez zaten aradan 1 seneden fazla zaman gecmıs bu adam buraya gelıp ortalıgı karıstırdı Allah belasini versin İnsallah rahata eremez bu kadar söylüyorum.Senle iyiydik ama demekki gecmiste olanlar icinde kalmıs armagedonun anlattiklarina inanmissin buda bardagı tasırmıs beni silmissin birsey demiyorum ben Gkb loncamın gecmısıne saygı duyuyorum ve benim arkamdan sunucuda böyle soylentılın dolasması hiçte hos degil simdiye kadar kimin neyini aldimda ismim cikmis 1 adamin soylentisiyle sizin loncadaki bir kisi farkli kasa carımın oldugunu mılyonlarca paramın oldugunu fılan soyluyormus sasırdım ve guldum farklı kasa carı ve mılyonları olan bırı ıcın grup bolegelerınde ors parası ıstıyorum neyse cok uzatmıyayım sana yanlısım oldu ama bana hırsız diyen benı lekeleyen armagedon şizofren biri kim ne dusunurse dusunsun bundan sonra umrumda degil icimdekileride doktum rahatladim milletin gelip arkandan sunu dıyorlar bunu dıyorlar demesınden sıkıldım artık ....
XxByMeRLiNxX
Kullanıcı avatarı
bbknow
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen bbknow »

En iyisi hiç paran olmasın çünkü birinin çok parası olursa ya hırsızdır ya da birilerini ezipte aLmıstır
MeqaxtRuht Ashab ı KehF (^)
SubstiRaction Latif (^)
BLOOdyxDRoWıNqxII Ejder Asa (^)

Şikayet Ettiğiniz Yaşamınız beLki bir başKasının hayaLidir .. !

ÇemberLiTaŞ .. !
Kullanıcı avatarı
Drowxdadava
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Drowxdadava »

bbknow yazdı:En iyisi hiç paran olmasın çünkü birinin çok parası olursa ya hırsızdır ya da birilerini ezipte aLmıstır

Katılıyorum haklısın demek istediğim para olmadan da oyun oynanır dostluk ön planda olması gerekirken neden maddiyat ?
Drowxdadawa = Drowxcorellon=Drowxselvetarm
Resim
Loncamıza Gelenler Nick Sorunu Yaşamasın (Daha Fazlası var)
http://www.tdsgame.org/TRPG/images/drow-glyph.gif
Kullanıcı avatarı
bbknow
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen bbknow »

Cubey qim biLen vaRmı ?
MeqaxtRuht Ashab ı KehF (^)
SubstiRaction Latif (^)
BLOOdyxDRoWıNqxII Ejder Asa (^)

Şikayet Ettiğiniz Yaşamınız beLki bir başKasının hayaLidir .. !

ÇemberLiTaŞ .. !
Kullanıcı avatarı
magnetik
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen magnetik »

lan makaryusx bi kamyon kum söledim evinin önüne döküler git kumda oyna sen lale bu konuya yorum yapacak kadar ne hakkın var ne serefın ne aklın nede kişiliğin.Çocuk eglendirmiyoz burda ..

senin gibi embesilleri biz kaale almıyoruz ama bakma nimetten sayıp sana burda 2 satır bisey yazdık.bi daha yorum yazma cok daha ağır konusurum...Yerini Bil..

talat kanka bırak niz birbirimizi oyunda tanıdık sonra bulustuk aradaslıgımızı dostlugumuzu pekıştirdik.sana güvenim (iz) sonsuz.
Millet tanımadan etmeden alır grubuna 1 capulcu sonra 2 lafına kanarlar.Çocukları kandırmak kolaydır Çucukların beynini yıkamak kolaydır sen eski arkadasının tanıdıgın insanın lafına güvenmeyip gecmisi lekeli bi cabulcunun sözüne güveniyorsan zaten cevap vericek bisey de yoktur.
Biz oyunu seviye düstügü serefwsizler arttığı icin bırakmıstık .Burdada görüyoruzki milletn beyni yıkanır olmus serefler 2 paralık olmus haysiyet ayaklar altına alınmıs.
alp sen loncandaki kac insanla kac kere bulustun kac kere birlikte zaman gecirdiniz o talat a iftira atan kisi ile kac kere bulusup sohbet ettin ?

biz gkb olarak cok toplandık bi araya geldik Daha gecen pazar bulustuk hatta. talat lada oturduk konustuk ben talatın öyle bısey yapmıyacagını ıyı bılıyorum sen o sahsın yapmayacagını ne kadar ıyı bılıyorsun ? emin ol bizim birlikte gecirdigimiz zaman kadar onunla birlikte zaman gecirmedin .

Bizim grubun zamnında ne oldugunu nasıl bı anlayısı nasıl bır yapısı oldugunu herkez iyi bilir.paraysa para itemse item biz hepsini birlikte yaptık kimseye ihtiyac duymadan .
Kimse kimseye #@!? atmasın.Haddini de bilsin.

Keser Döner sap Döner Gün Gelir Hesap Döner..
Emektar Charlar :)
CaNNeR
SaTaNiSsT
Magnetik
Büyütech
Gkbxxmagnetik
Gkbxxmagnetık
Kullanıcı avatarı
BLackGezz0
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yeniçeri Loncası

Mesaj gönderen BLackGezz0 »

Caner ben adama yanlışlarını söylüyorum adam kabul ediyo yani SADECE İKİMİZİN gördüğü yaşadığı VE SENİN BİLMEDİĞİN yanlışlıkları kabul etmiş sen gelmiş atar yapıyosun. Ayrıca benim oyunda tanışıp görüştüğüm kişiler oldu ama amacım reklam değil şunla şunla görüştüm olayı bana göre değil. İlla birisini tanımak istiyorsan tabi yüzyüze görüşmek farklı fakat 2 çift kelamından da ne tür bi insan olduğu anlaşılır. ( anlayabilene ) Sana saygım olmasa senin yaptığın gibi ağır konuşmayıda biliriz ama mevzuyu lastik gibi uzatmanın alemi yok, benim adım geçmesin bidaha bu konuda.

Yeniçerixblack

Alp
Yeniçerixblack
yNçRxDraguNoV
Sindacco

Benle Savaş İsteyen BAK ! Dürbünüme Hedef Olur !!!..

SOKRAT ST
Kullanıcı avatarı
magnetik
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen magnetik »

agır konusurum derken o kendini bilmez sahsiyete dedim sen üstüne alınma mal mal yorum yapan embesil.
Benim önceki konularda yapmıs oldugum yazılardan yola cıkarak reklam benzetmesını yapmısın ama bizim öyle biseye hic mi hic ihtiyacımzı yok egerki benı kastediyosan bu oyunun #@!? umrumda bile degil reklammıs:D kimse tanımasa tanımasın umrumda degıl hıcbırı.
sen iki cift kelamda anlayabilirim demisin peki talatla ılk ıkı cıft kelamında anladın talatıda sonradan mı anlayamadın ? eger bu böyle ıse dıgerlerı ıcınde gecerlı sen sonradan fıkırlerını degısktırebıırsın eyvalah ama unutma bu diger sahıs ıcınde gecerlı .
yüz yüze görüsmedigin bi insanın yalan veya gercek söyleyıp söyleyemedıgını anlayamassın zira bu konuda usta , prof insanalr var ayak üstünde 10 atane yalan söyleyebiliyolar.Klavye basından tanımak bazen yetmıyo.örnegin banu sende iyi tanıyamadın bizde dimi :)
Evet lastik gibi uzatmayalım bencede ama atılan iftiralar cok cirkin bu bu kadarda kolay degil ..
Emektar Charlar :)
CaNNeR
SaTaNiSsT
Magnetik
Büyütech
Gkbxxmagnetik
Gkbxxmagnetık
cego
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen cego »

Bu şahsına münhasır kişiliğin :?: adı Hakan değil miydi? Şimdi Ümit mi olmuş? :D :D :D Mübarek Brezilya uyruklu sanki. :D Onbeş ismi birden var sanırım yada canı sıkıldıkça mahkemeden ismini değiştirtiyor veya hasta(bu garanti). :D Hastayla dalga geçilmezmiş neyse fazla konusunu yapmayalım. :D Böylelerini gördükçe hayvanları neden insanlardan daha çok sevdiğimi birkez daha anlıyorum. ;) Talat'ım bırak kim ne düşünürse düşünsün önemli mi?. İsteyen gerçeklerle yaşasın, isteyen masallarla büyümeye çalışsın. Kimseye dert anlatma gibi bir durumun olmasın biz senin ne olduğunu biliyoruz buda sana yeter sanırım. Eğer içiniz rahat edecekse bizde paranın, pulun değeri olmaz. Kime ne iyilik yapıp neler verdiğimi söylemem ama madem kanıt istiyorsunuz Yeniçeri Loncasına yakın olan arkadaşınız ve arkadaşımız Kızılyangın' a ejderini nasıl ürettiğini sormanız yeterlidir sanırım. Kendi ekibimden olmayan birine bunları yaptıysak (kendisinden öğrenirsiniz), bırakında kardeşim dediğimiz kişiyede (Talat) birşeyler yapalım. ;)
Konunun daha fazla uzamaması dileğiyle.

Gkbxxcegofnr
Kullanıcı avatarı
QurmaxkoLu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen QurmaxkoLu »

taLat hırsız alLP hırsız aLaYı hırsız puhaha :D

KarsıyakaLıyız