AcıkLama 21.06.2010

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı

0
Oy yok

Toplam oy: 0

Kullanıcı avatarı
DeathLord
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: AcıkLama 21.06.2010

Mesaj gönderen DeathLord »

Bu konu kilitlencek :o
Leb demeden LeBronn James'tir pek çok MC

Ais Ezhe(R)

SusTuRun
dodoruh4343
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dodoruh4343 »

Korkusuzzxsifa yazdı:Slm.aLeykum arkadaslar.

Ben Eski Korksuzzxbüyücü Korkusuzxölümsüz Korkusuzzxşifa Korkusuzxxxşifa Whiqqetx Whippetx Korkusuzxlyder Korkusuzxxbüyücü

Bu hesapların TAMAMINI ben kastım.Ancak hiç birisi şuanda bana ait değiller.Whiqqetx Whippetx Ler Devredilmiş.Korkusuzxxxşifa Satılmıs.Diğer hesaplar ÇALINMIŞTIR.Bu karakterlerın hiçbiris ibana ait değildir.Kımse karıstırmasın lütfen.Suan tek karakterlerim. Ottomanxkorkusuz ve Ottomanxemin dir.Oyunda ÇALINAN karakterlerimin hırsızlık , vs ye karısma ve daha birçok şref.sizlikleri mevcuttur.Rica ederim onların yaptıklarından benı sorumlu tutmayın.

İyi Oyunlar

SaygıLarımLa

Ottoman Loncası Başkan Yardımcısı

Ottomanxkorkusuz Ottomanxemin
iyi napam :D
Kullanıcı avatarı
efsaneottoman
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Zaman

Mesaj gönderen efsaneottoman »

ByaTTacK yazdı:Lan angut memo baq benım sınırLerımı ıyıce tavan yaptırıyorsuN istenmedıgın bır sunucuda oynamanın ne anLamı var . . !!!

Seni iStemyen o kadar cok kısı var kı yuzune soyLeseLer yerın dıbıne gırersıN . .!!!!

Ben mehmetin ne olduğunu çok iyi biliyorum onu onu tanımasam loncama başkan yapmazdım.Ayrıca mehmeti herkezin istemediğini nerden çıkardın ?
Ottomanxölümsüz anısına
Kindar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Kindar »

2. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine yada taşındığına dair konu açılamaz.
Kilitli