hydra

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
TheWariror
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

hydra

Mesaj gönderen TheWariror »

yıl 1965 lerin başı asteroid kümesinin dünyamıza düşmesi ve büyük bir zarar vermesinin ardından 9 yıl geçti eminönünün ilkdefa gördügüm büyülü ortamında yürüyordum etraf çok sessiz ve pusluydu agah efendiye ugradım olanları dinlemek için fakat nasıl olur o kör adam yerinde yok telaş içerisinde j.ali ye koştum fakat ali de orada yoktu ne olabilirdi de SANCAK boş kalabilirdi omzumda soguk bi el hissettim etrafın sessizligi ve puslu ifadesinden dolayı kılıcımı aniden çekerek arkamı döndüm jandarma telaş yapma kardeş benim diyerek korkumu biraz olsun azalttı

J.ali ve dier jandarmaların agahla birlikte gittigini söyledi ben nereye oldugunu sordum oda bilmiyorum kardeş bana söylenen sadece TÜRK BAYRAGI nın asla bırakılmamasının gerektigini söyledi jandarmaya peki kardeşim hayrola diyerek

hızlı adımlarla komutana koştum komutan yerinde yoktu jandarma larda yoktu ürktüm meteor bölgesine indim inerken yolda küçük küçük yaratıklar gördüm daha önce bu yokuştan aşşagı inerken bunlardan hiç yoktu yaratıklar çok küçüktü ve birini gördüklerinde hemen kayboluyor darbe almaktan kaçıyorlardı umursamadan yoluma devam ettim şiddetli bir depar attım lodos sancagının önünden geçerken hiç lodosun olmadıgını farkettim şaşırmıştım hala ilerliyordum
bab-ı aliye geldim bab-ı ali komutanı yoktu 2 jandarma gördüm olayı sordum yeraltına insen iyi olur yüce savaşçı diye yukarıdan nöbet yerlerinden bagırdılar

yeraltı merdivenlerini öyle hızlı iniyordum ki bi ara tökseledim yeraltının o hiç bilmedigim karanlık ve bi okadarda korkutucu karanlıgının beni çagırdıgını hissettim daha önce sadece bizi korkutmakla yetinen o karanlık şimdi ise öyle bi
ses çıkartıyorduki sesler çok garipti ne karacin ne de akrep olabilirdi bunları çıkaran ilerliyordum

yeraltının o ince dar yolunda ilerlerken yol boyunca çıkan yılanları hızlıca öldürdüm domuzun yolunu tuttum domuz kent e ulaşmadan önce bi yoldaş savaşçının çıglıklarla bagırarak hidra geldi herkezin başı belada koşun yardım edin die çıglık attını farkettim yolu bilmedigimden depar attım peşinden gittim

beni hidraya gidecek 9 . kafilenin yanına yetiştirdi o efsunlu büyücülerden nefesi çok güçlü olan şifacılara kadar
ama nasıl olurdu daha önce iflis i kesmeye giderken bu kadar kişi gelmezdi ama nasıl olurduda daha önce hiç bilmedigim bi güç karşısında bu kadar güçlü savaşçılar efsunlu büyücüler ve nefesi bi okadar güçlü şifacılar vardı
kafile birazdaha bekleyecegini söyledi arkada kalan bi kaç kişi geldi ve yola çıktık akrepleri öldürüyorduk akrebin biri o güçlü zehiri olan ignesini sokmaya çalıştı fakat kalkanımla bunu engelledim kalkanım daha önce hiç olmadıgı kadar tahrip olmuştu devam ettik sonun bi alana çıktık alan çok dardı fakat o kadar insan vardı ki zor yürüyorduk bütün teşkilat gelmişti yol gittikçe karanlık ve puslu oluyor aynı zamanda daralıyordu o yoldan geri kaçan bikaç kişi oldugunu yardım ettim yaralılar vardı yaralıları usulca şifacılara dogru çektim sonra merak ederekten yola dogru baktım

karşımda duran şey inanılmazdı gerek 3 kafasıyla gerek o dev gibi bize gölge yapan vicuduyla gerekse pençeleriyle tam bir inanılmazdı hidra yı karşımda gördüm hala inanamıyordum o kadar güçlü savaşçıları nasıl olurda savura bilirdi bize dogru korku içinde yaklaştım birazdaha fakat hidranın beni usulca izledigini bi kaç adım daha atsam bi hamlede bana saldıracagını farkettim koşar adımlarla geri çekilerek kalabalıgın yanına gittim bizden güçlü olan bi kaç kişi kalabalıgı susturmaya çalışıyordu okadar gürültü vardı ki bi arada gürültüden rahatsız olup ceketimi başıma sardım şimdi biraz daha iyiydim ve sonunda plan anlatılıyordu hidranın yanında kalabalık bi bombacı gurubu vardı efsunlu büyücüler onları öldürecekti büyücü bir meteor attı fakat ölmedigini görünce bombacının arkadaki kalabalık olmasın die kendini feda eden büyücüyü nefesi güçlü şifacılar kurtardı bombacının güçlendigini anladık o bombacı artık bütün gücünü defansa veriyordu

bombacıları büyücüler yaklaşık 30 dk süren bi çalışma sonucu el birligiyle temizlediler ve sıra gelmişti o ünlü yaratıga yıllardır bekledigimiz ne zaman gelicegi belli olmayan bu ünlü yaratık şimdi karşımdaydı önceden arkadaşlarımla eminönünün neşeli sokaklarında yürürken önümüze çıkan sürüngenleri keserek dalga geçtigim aklıma geldi

arkadaşım bana hidra gelecekmiş çok güçlüymüş duydunmu dedi bende dalga geçer bi tonla ya ben onu tek keserim
diyerek şakalaşırdık her lodoslarla savaşa girdigimizde her iflisi öldürmeye gittigimizde arkadaşım o şakayı yapardı bana bırakın tek keser o ya diye bagırırdı kalabalıga ama şimdi öyle bi ihtimal yoktu daha önce bu şakaya her seferinde gülen kalabalık şimdi okadar öfkeliydi ki hiçbirşeyi düşünmüyor planı anlatıyorlardı işte plan sonunda tamamdı

kalabalıgın arasından sıyrılan deneyimli bir oyuncu yardımımızla kayanın üstüne çıktı bütün kalabalıgı susturduk ve şimdi o kalabalık sadece onu dinliyordu hemen planı anlatmaya başladı ve şiddetle bagırarak

Arkadaşlarrrrr beni dinleyiin bombacıların dogma ihtimalini bilmiyoruz oyüzden büyücü arkadaşlar hidrayı yanımıza çekecek die bagırmaya başladı bu cümleyi kulagımda 3 kere duydum sonra yeni bir cümle şifacı arkadaşlarım lütfen elinizden geleni yapın bu yaratık iflis ve şurda duran solucan gibi degil lütfen elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın dedi ve aşşagı indi açılışı büyücüler yapacaktı heycanlıydım elimin terledigini hissettim balyozumu yere bıraktım ve elimi pantolonuma sildim tekrar balyozumu kaldırdım ve artık hazırdık

büyücüler büyülerini attı ve başlamıştı artık geri dönüş yoktu büyücülerin darbeleri hidraya işlemiyordu darbeleri fark eden yaratık bi hiddetle üstümüze dogru geldi ve saldırmaya başladı sıra bizdeydi canavara okadar kişi saldırıyordu ki
yerbulamayanlar kafa koparanlarını cellat satırlarını canavara fırlatıyorlardı üstüme dogru bi cellat satırının geldigini gördüm egildim kafamı sıyırıp geçen cellat satırı canavara saplandı fakat o bu darbeyi hissetmedi bile alan kan gölüne dönmüştü ama hiç ölü yoktu

anladımki o güçlü şifacılar şimdi daha güçlü bir şekilde el birligiyle şifalıyorlardı lodos şifaları arzları şifalıyordu tabiki böyle bi canavarı öldürmek için el birligi lazımdı arkadan uzatılan bi el gördüm ürktüm ama bu agahtı kör diilmiydi bana uzattıgını görünce heycanlandım ecel getiren karşımdaydı agahın bana al sen bunu yapabilirsin dedigini duydum o gürültü de balyozumu kenara attım ecel getireni kavradım sonra depar atarak canavara tırmandım ecel getireni 1 başına sapladım canavarın başının yarısı gözümün önündeydi kılıcımı soktugum yerden asitli bi sıvının çıktıgını gördüm sarı bi sıvıydı canavarın kanıydı yerdeki kan gölünü bastırmaya yetti ve yerde sarı bi sıvı ayaklarımızın altındaydı

canavarın canın azaldıgını hissettik durmadan güçlü darbelerle vuruyorduk 2 . başıda gözlerimizin önünde yere düştü sarsıldık şimdi işimiz daha kolaydı darbelerimiz artmıştı ve işte olmuştu bi anda hidra nın son başınında düştügünü gördük ama oda ne hala saldırmaya devam ediyordu agah efendi pençelerini kesin die bagırdı bütün pençelerini kestik ve artık o dev canavar gözlerimizin önünde çaresizce kıprınarak yere düştü okadar agırdı ki yere düşünce deprem olmuş gibi hissettim
Resim
Kullanıcı avatarı
xIspidermanIx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: hydra

Mesaj gönderen xIspidermanIx »

Tbrkler..
Kullanıcı avatarı
TheWariror
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen TheWariror »

teşekkür ederim bazı yerlerde anlatım bozuklugu var toparlayamadım mazur görün
Resim
Kullanıcı avatarı
STr0nGMaN
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sinop
Konum: ~~▓▓ SİNOP ▓▓~~ Strongman / Strongmanxbüyü AnaToLieN
İletişim:

Mesaj gönderen STr0nGMaN »

Anlatım bozukluğu olan yerleri anladım merak etme :D
Strongman
Strongmanxbüyü
AnaToLieN

!...Siyah saç ak defterle geldik , Ak saç siyah defterle gideceğiz....!
Kullanıcı avatarı
fenomen
Zincir Bozan
Zincir Bozan

Mesaj gönderen fenomen »

guzel emegıne saglık
handanın ölümü
http://www.dailymotion.com/video/xdb1dm_ikv-handan-olumu-fenomen_videogames

''Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor.''
Kullanıcı avatarı