*** BEYAZ KÖŞK POLİTİKASI-1***

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
amonra153
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: *** BEYAZ KÖŞK POLİTİKASI-1***

Mesaj gönderen amonra153 »

AncyraTR yazdı:BU YAZIYI YAZAN VE DESTEKLEYEN HER KEZE KINIYORUM

ANCYRA Loncası Unutulmuş.

Demekki Hiç Bir Kimsede İyi Bir İzlenim Bırakmamışız Dostumuz Yokmuş Beyaz Köşkte. . .
İster Kınarsın ister seversin o sana kalmış bişey diğer unuttuklarımda var onlar bu kadar sinirlenmemiş...
Şimdi Kötü cevap vermiyeceğim yorumun sana kalsın bi dahaki sefere
.
Rukio yazdı:Ya bırakın bu adam Hayaletxxx yada Nehirxxx ikisinden biri :D
adım gibi eminim buna

O gün Sahtekarlığını ortaya çıkarınca ayarsızlık yapıp geçtin..Sonuçta bi oyun dedin madem sonuçta bi oyun Hayalet veya Nehir farketmez kimsem kimim seni hiç mi hiç ilgilendirmez..Yoluna bak SAHTEKAR ADAM
Kullanıcı avatarı
CLubber
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen CLubber »

:)
Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer İçsen de tükenir içmesen de Bu yüzden hayattan tat almaya bak Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da...
Kullanıcı avatarı
KiYaMeTCeLLaDi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen KiYaMeTCeLLaDi »

Merhabalar

Baştan aşağı okudum tebrik ederim ayrıntıları bile yakalamışsın, ayrıca hafızan içinde maşallah diyorum. Herkesi de tanıyorsun o da ayrıca şaşırttı beni. Güzel olmuş emeğine, eline ve tabiki hafızana sağlık .

Sevgilerimle

K i Y a M e T C e L L a D i
Kullanıcı avatarı
GeNCFBxLiDeRR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen GeNCFBxLiDeRR »

Merhaba ;

Paylaşımın çok güzel fakat paylaşımında fazlaca eksiklik var.Bu eksikliklerin hepsini gidermek istiyorsan biraz daha köşkü tanıman gerek.Köşk'ün Tüm Loncalarını bilmiyorsun veya tanımıyorsun bu yüzden tepki almış bulunmaktasın.Şuanda sana tepki verenleri haksız buluyorum çünkü sende unutmus olabilirsin.Ama bunu daha detaylı ögrenip paylaşmalısın.Ve daha düzenli hale getirip paylaşmalısın..

Paylaşımın için teşekkürler..
Daha iyisini yapabilecegini düşünüyorum .. Unutma GENÇFB'ler 1.5 senedir var ve hep olucak ;)
Kullanıcı avatarı
amonra153
Cin Avcısı
Cin Avcısı

KiYaMeTCeLLaDi yazdı:Merhabalar

Baştan aşağı okudum tebrik ederim ayrıntıları bile yakalamışsın, ayrıca hafızan içinde maşallah diyorum. Herkesi de tanıyorsun o da ayrıca şaşırttı beni. Güzel olmuş emeğine, eline ve tabiki hafızana sağlık .

Sevgilerimle

Yorumunuz için tşk ederim ve diğer güzel yorum yazanlara .Emeğe saygı göstermeyenin akıl seviyesinden şüphe ederim ;)
GeNCFBxLiDeRR yazdı:Merhaba ;

Paylaşımın çok güzel fakat paylaşımında fazlaca eksiklik var.Bu eksikliklerin hepsini gidermek istiyorsan biraz daha köşkü tanıman gerek.Köşk'ün Tüm Loncalarını bilmiyorsun veya tanımıyorsun bu yüzden tepki almış bulunmaktasın.Şuanda sana tepki verenleri haksız buluyorum çünkü sende unutmus olabilirsin.Ama bunu daha detaylı ögrenip paylaşmalısın.Ve daha düzenli hale getirip paylaşmalısın..

Paylaşımın için teşekkürler..
Daha iyisini yapabilecegini düşünüyorum .. Unutma GENÇFB'ler 1.5 senedir var ve hep olucak ;)
Evet Gençfb'lileride geçtik Koyu bir fbli olarak :) K.bkmayın kardeş sizdende bi özür diliyorum..Köşkü tanıma konusunda benim tek eksiğim derindeki sırdan itibaren Tılsım sunucusunda oynamam yoksa çok iyi tanıyorum köşkü.
Kullanıcı avatarı
Rukio
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Rukio »

aferim bacaksız cevapların hoşuma gidiyo :D
Kullanıcı avatarı
amonra153
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Rukio yazdı:aferim bacaksız cevapların hoşuma gidiyo :D

Bakim işin gücün ben oldum ;) Git işine uğraşma benimle :evil:
Kullanıcı avatarı
delidir
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen delidir »

ŞOVALYE olarak bizi unutmuşsun başlayalı çok olmadı ama zamanı gelince bomba gibi olacağız...

Ayrıca Süpürge loncası vardı birzamanlar kendi hallerinde ama zıpkın gibilerdi...
Şovalyexdelidir(savaşçı)
İZBıRaKaNLaRMüCO(^)EJder Asa

Mücahid Macit

Şovalyexdelidirr MoRFiNxDeLiDiR Güüney (^) Ejder asa ÇeRKeZoĞLan AnTiBiYoTicq (^) Ejder Adlı çarlarla alakam yoktur...
Kullanıcı avatarı
JeRuSaLeMa
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen JeRuSaLeMa »

Unutulup yitirilenler kaybedenler ve umutsuzlar ayrıca kendini bişey sananları görüyorum acizlik ve elem bi arada Fian'ları övmekten başka bişey yapılmadığını görüyorum zamanında Ccc'nin estirdiğini ve 6 ay öncesinden kafa dinlemeye çekildiğini biliyorum sen ise uzun bir oluşumdan bahsetmişsin her ne kadar ÖRGÜLÜ'den söz edilmesede biz sakin yolumuza devam ederiz güzel bi çalışma olmuş ellerine sağlık. Bi süre iyi iltifat alırsın arzlardan ama arz mı kaldı ki köşkte :D
Veni Vidi Vici
Geldim Gördüm Yendim

Ahoo Ahooo Örgülüxjeruslema
Mclarenassss Mcxskandal Örgülüxalemci
JeRuSaLeMa : Kudüs (Müslümanların İlk Kıblesi)

●●● ÖRGÜLÜ LONCASI ™ ●●●
© 2010 ÖRGÜLÜ LONCASI Telif Hakları Örgülü Loncasına Aittir
Kullanıcı avatarı
FianxLeewoht
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen FianxLeewoht »

JeRuSaLeMa yazdı:Unutulup yitirilenler kaybedenler ve umutsuzlar ayrıca kendini bişey sananları görüyorum acizlik ve elem bi arada Fian'ları övmekten başka bişey yapılmadığını görüyorum zamanında Ccc'nin estirdiğini ve 6 ay öncesinden kafa dinlemeye çekildiğini biliyorum sen ise uzun bir oluşumdan bahsetmişsin her ne kadar ÖRGÜLÜ'den söz edilmesede biz sakin yolumuza devam ederiz güzel bi çalışma olmuş ellerine sağlık. Bi süre iyi iltifat alırsın arzlardan ama arz mı kaldı ki köşkte :D

Ne kadardır oyunu oynadıgın belli ayrıca sana cevap olarak ...

Resim

Sana cubuklu anten çok yakışıyor ;)
''Karbon Kağıdı Değil Yaratıcı Ol ''

Resim

FianxLeewoht