İstanbul kıyamet vakti /Bölüm (1)

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
mcgorkem
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

İstanbul kıyamet vakti /Bölüm (1)

Mesaj gönderen mcgorkem »

Evet arkadaşlar uydurduğum demeyelimde aklımdaki hikayeyi sizle paylaşmak istedim her pazartesinden pazartesine
vereceğim inş beğenirsiniz artık ne diim.Bu günkü konu "Kuklacı İstanbul'da" Saygılar...

Herkes tek bir sorunun peşindeydi...Bu savaş ne zaman bitecekti ?? Cevap ise hiç bulunamadı.Ama onlar asla yıkılmayacaklardı.

Sadece canavarlar sorun değil klanlarda sorundu.Bu 2 kardeş klan birbirlerini yok etmeden durdurulması gerekirdi.Eminönü

camiası gine aynı şekilde hayatlarını sürdürüyordu.Komutan fareadamlara çok pis bir saldırı planı hazırlıyordu.Bu plan

tüm fareadamları derinden sarsacak bir plandı.İlk plan fareadamların aç kalmasıydı.Bunun için ana yemekleri kertenkeleleri

yok edeceklerdi.5 10 jandarma alıp kertenkeleleri ortadan kaldırdılar.Aç kalan fareadamlar halsiz düşmüştü.Fırsat bu fırsat

deyip hemen komutan 2. darbeyi vurdu.Tüm fareadamları ortadan kaldırdı.Ama hala yaşıyorlardı.Son darbe olan kızgın kum

için plan hazırlıyordu.Kızgın kum diğerlerinden güçlü olmasına rağmen aldırış etmiyordu komutan.20 tane jandarma alıp

baskını düzenlediler kızgın kum komutanı ağır yaralattı.Ama kızgın kum tüm çabasına rağmen öldü.Tabi bunu duyan kuklacı

hemen İstanbul'a gelip fareadamların gücünü tekrar canlandıracaktı ve bunları yapan komutandanda intikamını alacaktı.

Jandarma Ali ve Agah bey hasta ziyaretine gittiler komutan için.Agah bey:

-Ah be komutan.Bırakmadın gitti şu fareadam takıntını.Bak başına kötü işler açıcak söyliyeyim.

Komutan:

-Benim hayatım bunlarla geçti Agah efendi.Şimdiden sonra ölmüşüm kalmışım ne farkederki.

J.Ali:

-Öyle demeyin komutanım.Siz olmasanız teşkilat nasıl güçlenir.Biz fareadamlarla ne yaparız.

Komutan hafifce gülümser ve:

-Benden önce ne yaptıysanız onu.

J.Ali bu söze bi laf bulamaz.Büyük bir patlama sesi gelir birden.Bu klan savaşlarıdır.İsmet'in öfkeyle bağırışı Handan'ın

ise ölümcül çığlıkları gelir.Bu savaş 2 saat sürer.Savaştan sonra heryer kan gölü olmuştur.Komutan:

-Bu savaşa bir son vermek gerek artık.Canıma tak etti.Bunun içinde birşeyler düşünsek iyi olur.

Kahkalarla gülerler.Kuklacı sonunda İstanbul'a gelir.Derin bir nefes alır ve:

-Buranın kokusunu bile özlemişim.Bekle beni komutan seni yok etmeye geldim.

Komutan iyileşmiştir ama hala arada sırada acıyordur.J.Ali birden fareadam koruyucuları görür.Jandarmalar saldırır ama nafile

hemen komutana haber salar J.Ali derken bir koruyucu bıçağını karnına saplar Ali'nin.Olduğu yerde düşer.Fareadamlar meteor

girişine gelirler ama komutan büyük bir ordu hazırlamış onları bekliyordur.Hemen tüm jandarmalar ateş eder ve geri püskürtür.

Kuklacının bu hain planı işe yaramamıştır.Komutan J.Ali'nin durumunun krtik olduğunu bilir.Şifacılar J.Ali'yi iyileştirmek

için çabalarlar.Komutan bir daha aynı şey olmasın diye fareadamların arasına bir casus katar.Bir plana daha göre tetikçi

fareadamlar suikast kuracaktır.Komutan ve jandarmaları tetikdedir.Geldiklerinde direk vuracaklardır.Ama işler o kadar iyi

gitmez....
Kullanıcı avatarı
mcgorkem
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

Re: İstanbul kıyamet vakti /Bölüm (1)

Mesaj gönderen mcgorkem »

hiç yorum yokmu yaa :D
Kullanıcı avatarı
mcgorkem