Yeni ekip

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
vaSloG
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Iııı Asil Iııı

Re: Yeni ekip

Mesaj gönderen vaSloG »

ManTheBoundaries yazdı: 24 May 2024 13:05 Forumda engelleme yok mu şu bymehmeti engelleyelim.guncelleme istiyoruz
kullanıcı kontrol paneline gelip arkadaş & engellenenler var oraya tıklayıp engellenenleri yönete tıklayıp oraya engelliyeceğin kişinin ismini yazıp göndere basıyorsun
AsiLxEXELANSx , AsiLxEXELANS , AsiLxHeaRBeaT , IxAsaLetiYeTeRxI , IıAsaLetiYeteRıI ve Ikado harici aynı isime benzer karakterlerden sorumlu değilim
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dikduran Piyasakuran

Mesaj gönderen flybaris12 »

Bymehmettin eski ekiple bir bağı olup olmadığı araştırılmalı??? Çünkü bu kadar geliştirilmesini istemediğine göre yeni ekibi de eski ekip gibi rahat bırakıp 0 geliştirme alalım istiyor... güncelleme lazım güncelleme... Waiting :rage:
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bymehmett »

ManTheBoundaries yazdı: 24 May 2024 13:05 Forumda engelleme yok mu şu bymehmeti engelleyelim.guncelleme istiyoruz
gercekler acıdır dostum iyi forumlay by
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

flybaris12 yazdı: 25 May 2024 18:02 Bymehmettin eski ekiple bir bağı olup olmadığı araştırılmalı??? Çünkü bu kadar geliştirilmesini istemediğine göre yeni ekibi de eski ekip gibi rahat bırakıp 0 geliştirme alalım istiyor... güncelleme lazım güncelleme... Waiting :rage:
Yapılan tetkik ve sonuçlara istinaden Tıp Dünyası şöyle bir karar ile olayı kapatmaya çalıştırlar.
"Bymehmet" adlı kişinin yüzmilyarda bir rastlanan fakat herhangi bir teşhisi olmadığını dile getirerek klişe olan sözü tekrar ettiler.
Pr.Doktor X : Kendi haline bırakın. B-)
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

Karakter sahibi olmak asil insanlara mahsustur.Asiller hep kıskanılmıştır.

ALİÇAVUŞ

Saygı Or Sevgi / Sevgi Or Saygı
(S.O.S)
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

oyunu karalayan ve yeni yönetime sallayan boş insanlar görüyorum ,
yeni yönetime emekleri için tesekkür ederim ve basarılar dilerim güzel calısıyolar iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

bymehmett yazdı: 04 Haz 2024 12:48 oyunu karalayan ve yeni yönetime sallayan boş insanlar görüyorum ,
yeni yönetime emekleri için tesekkür ederim ve basarılar dilerim güzel calısıyolar iyi forumlar
Mesela neler yapıyorlar? Nasıl bir çalışma mevcut?
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

istanbulunsesi yazdı: 04 Haz 2024 14:09
bymehmett yazdı: 04 Haz 2024 12:48 oyunu karalayan ve yeni yönetime sallayan boş insanlar görüyorum ,
en büyük sıkıntı geri sarma bitti yetmez mi ?
oyun optimize edildi , kritik hata vermıyor abuk sabuk seyler gitti tertemiz oynuyorsunuz , boss kacıranlar sabotecıler 1 gun sonra dırek ban yıyor daha ne yapsınlar arkadsalar ne ıstıyorsunuz sız bu yetkılılerden ıyı forumlar
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

bymehmett yazdı: 05 Haz 2024 09:47
oyun optimize edildi , kritik hata vermıyor abuk sabuk seyler gitti tertemiz oynuyorsunuz , boss kacıranlar sabotecıler 1 gun sonra dırek ban yıyor daha ne yapsınlar arkadsalar ne ıstıyorsunuz sız bu yetkılılerden ıyı forumlar
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Oynamadığım için neler değişti bilmiyorum.

Ama yeni yönetim dediğin yani GM'lerin saydığın konulardaki etkisi bence 'ne alaka' seviyedinde ama neyse iyi forumlar 👋
Kullanıcı avatarı
Leagu3
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Leagu3 »

bymehmett yazdı: 05 Haz 2024 09:47
1 gün sonra ban mı yiyor? Benim dahil herkesin neredeyse 1 senedir açık şikayetleri var. Kendini kandırma.
Şu an yeni göreve başlayan 2 GM arkadaşın sadece göstermelik olduğunu düşünüyorum. Çünkü kendilerini oyunda gören kimse yok maalesef. Forumda zaten yetkili yok. AhiEvran'dan sonra Hızlı Destek'te kapandı.
Since 2007.