Geriye sadece bir nostalji

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
osmandembele
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Geriye sadece bir nostalji

Mesaj gönderen osmandembele »

İstanbul Kıyamet Vakti: Kıyamet Gölgesinde Bir Direniş Destanı
Yıl 2042. Bir zamanlar büyüleyici bir şehir olan İstanbul, kıyametin gölgesinde çöküyor. Kaos ve yıkım her köşeyi sarmışken, umut ışığı neredeyse sönmüş gibi görünüyor. Fakat pes etmeyen bir avuç cesur insan, şehrin kalbinde son bir direniş hattı oluşturmaya kararlı. Siz de bu direnişçilerden biri olabilirsiniz!

İstanbul Kıyamet Vakti, Türkiye'nin ilk MMORPG oyunu olma unvanını taşıyan ve tamamen Türkçe oynanabilen bir destan. Bu oyunda sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda İstanbul'un küllerinden yeniden doğmasını sağlamak için de mücadele edeceksiniz.

Kıyamet Sonrası Bir Metropolde Hayatta Kalma Mücadelesi:

Harap olmuş İstanbul'u keşfedin: Bir zamanlar tanıdığınız şehri, bambaşka bir görünüme bürünmüş halde keşfedin. Ayasofya'nın gölgesinde gizlenen sırları ve Sultanahmet'in labirentlerinde pusuda bekleyen tehlikeleri ortaya çıkarın.
Kendi kahramanınızı yaratın: Gücünü ve becerilerini kendi ellerinizle şekillendireceğiniz bir karakter oluşturun. Farklı oyun tarzlarına uygun çeşitli karakter sınıfları arasından seçim yapabilirsiniz.
Zorlu görevleri tamamlayın: İstanbul'un çöküşünün gizemini çözmek için heyecan verici görevlere atılın. Bu yolda size rehberlik edecek ve yardım edecek NPC'lerle tanışacaksınız.
Diğer kurtulanlarla iş birliği yapın: Hayatta kalmak için tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. Diğer oyuncularla loncalar kurabilir, ticaret yapabilir ve zorlu düşmanlara karşı birlikte savaşabilirsiniz.
PvP ve PvE savaşlarına katılın: Kendinizi diğer oyunculara karşı test edin veya tehlikeli canavar ordularıyla savaşın. İstanbul Kıyamet Vakti, her türden oyuncuya hitap eden çeşitli PvP ve PvE savaş modları sunar.
Sadece Bir Oyun Değil, Bir Direniş Hikayesi:

İstanbul Kıyamet Vakti, umut ve dayanışmanın önemini anlatan güçlü bir hikayeye sahip. Kıyamet sonrası bir dünyada bile, cesaret ve iş birliği ile her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor. Siz de bu destana katılın, İstanbul'un yeniden yükselişine katkıda bulunun ve adınızı şehrin kahramanları arasına yazdırın!

İstanbul Kıyamet Vakti'ni Hemen Deneyin!

Bu heyecan verici maceraya atılmak için daha fazla beklemeyin! İstanbul Kıyamet Vakti'ni tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Kendi kahramanınızı yaratın, İstanbul'un kaderini değiştirin ve şehrin umudu olun!

https://www.istanbuloyun.com/
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dikduran Piyasakuran

Re: Geriye sadece bir nostalji

Mesaj gönderen flybaris12 »

Dostum çok iyi bir konu olmuş... açıkcası yazılanları okudum ve oyunu silip tekrar yükledim teşekkür ederim B-)
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bymehmett »

başarılar emeğinize saglık iyi forumlar
osmandembele
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen osmandembele »

flybaris12 yazdı: 20 May 2024 03:12 Dostum çok iyi bir konu olmuş... açıkcası yazılanları okudum ve oyunu silip tekrar yükledim teşekkür ederim B-)
Bari biz insanları yeniden başlatalım :D Teşekküler.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen AGRESIF »

gözlerim kanadı bu renk ne böyle :')
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

dembele transfer oluyormu osman dembele ıyı geceler
timharvey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen timharvey »

Birçok anı. Oyunu buradan indirip yeniden kurdum.
Kullanıcı avatarı
ARSLANN
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Mad Z

Mesaj gönderen ARSLANN »

Ağzına Sağlık Kardeşim 👏🏼👏🏼
Resim
Bin Cihana Değişmem Şu Öksüz TÜRK'lüğümü....
:flag_tr:
lı HARZEMŞAH ıl :flag_tr: 2008’den Beri…
Kullanıcı avatarı
BendeSENIN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: La Tahzen Sabr

Mesaj gönderen BendeSENIN »

Kafam hep estiğinde bi oyuna giriyordum bugün de senin için gireceğim.