4 yıl aradan sonra gördüklerim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Re: 4 yıl aradan sonra gördüklerim

Mesaj gönderen byalone38 »

bymehmett yazdı: 13 May 2024 15:37
byalone38 yazdı: 17 Ara 2023 18:58 Söylediklerinin hemen hemen hepsine katılıyorum lakin sen 4 sene sonra tekrar başlamışsın ama 2012 yılı öncesinde neredeyse senin görüşünle aynı olan bir başlık okumuştum yani '' balık baştan kokar '', 2012,2022 ve açık kalırsa oyun şayet 2032de de aynı şeyleri görüp okumaya maalesef devam edeceğiz.

viewtopic.php?t=96281
oyun düzenını bozan bir kişinin ve lonca toplulugu olan bırının , ne kadar boş bir yorumu dıkkate alınacak bırı degılsın
loncanız oyun huzurunu kacıran boş bir topluluk iyi forumlar.
Oynama o zaman ?
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
APRICITAS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Salvatore Brothers

Mesaj gönderen APRICITAS »

Bu paylaşımın tamamını okuyan bordo berelidir. :)
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

APRICITAS yazdı: 15 May 2024 22:57 Bu paylaşımın tamamını okuyan bordo berelidir. :)
Okumadan yorum yapanlar boş bina temelidir. (Kafiyeli oldu) B-) B-)
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

Karakter sahibi olmak asil insanlara mahsustur.Asiller hep kıskanılmıştır.

ALİÇAVUŞ

Saygı Or Sevgi / Sevgi Or Saygı
(S.O.S)
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

sırf baslıklara bende burdayım dıye yorum yapan alı cavus konudan ne kadadr alakasız ve bos bır yorum yapmıs goruyoruz ıyı forumlar
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Sizin gibi her başlığa boş mesaj atmıyorum kardeş post kasmak için kendinizi bu kadar POSTSUZ yapmayın.
Konunun bizzat içinde olduğum için neden kaynaklandığını da biliyorum. Boş yorum ve post size has bir meslek devam ediniz.
ByPOSTMAN mehmet
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

Karakter sahibi olmak asil insanlara mahsustur.Asiller hep kıskanılmıştır.

ALİÇAVUŞ

Saygı Or Sevgi / Sevgi Or Saygı
(S.O.S)
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Dikduran Piyasakuran

Mesaj gönderen flybaris12 »

Sürekli oyunun hatalarını lehine kullanmaktan bahsediliyor.. Asıl soru şu;

Yıllarca neden kendimizi hatası düzeltilmeyen bir oyunla vakit kaybettik?

Hayatta bile insanlar çoğu zaman bir devletin bir firmanın hatalarını fırsatlara çeviriyor. Fakat düzgün çalışan bir şirket bir devlet bu hataları çok rahatlıkla ortadan kaldırabilir. Yıllardır süregelen boss çekme bug yapma konuşuluyor fakat bunu suistimal eden oyuncular mı suçlu? Yoksa bu hataları kaldırmayan oyunun yapımcıları mı?

Bence oturup bunu düşünmeliyiz. Tabi ki bu hataları kullananlara ceza verilmeli fakat bu hatanın ortadan kaldırılmaması kötü niyetli düşünülmeli. Yada daha kötüsü bu oyunun şuan ki ekibi bunları çözebilecek kapasiteye sahip değil ki bu çok daha üzücü bir durum.

Oyun başından sonuna kadar adaletsizlik ve şüpheyle dolu. Birisi ceza yediğinde haklı sebepten mi haksız sebepten mi olduğunu anlamak için peygamber olmak lazım. Piyasada yüzlerce mmorpg var ve hangi geri kalmış bozuk mmorpg varsa orada bu tarz "haklı" "haksız" ban mevzuları dönüyor.

Ayrıca oyunun ekibiyle ilgili detaylı bir bilgiye sahip değilim fakat %99 hepsinin ikv dışında başka işlere sahip olduğuna eminim. Bir çoğu ya bu işi öylesine ya da hobi niyetine yapıyordur.
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

güzel görüşler ve boş yorumlardan oluşan ender bir konu başlığı iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Dikduran Piyasakuran

Mesaj gönderen flybaris12 »

bymehmett yazdı: 28 May 2024 11:39 güzel görüşler ve boş yorumlardan oluşan ender bir konu başlığı iyi forumlar
Dostum belli saatlerde foruma giriyorum. Acaba yeni ne konular açılmış ne yorumlar yapılmış diye... Bir kaç konuda yeni mesaj bildirimi görüyorum ve heyecanla o konuya giriyorum. Ardında senin yazdığın bomboş anlamsız iyi forumlar yorumunu görüyorum...

Artık bu işi bırak... Good forums B-)
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen AGRESIF »

yorum işini azaltalım çocuklar
Ceki
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Ceki »

flybaris12 yazdı: 28 May 2024 03:43 Sürekli oyunun hatalarını lehine kullanmaktan bahsediliyor.. Asıl soru şu;

Yıllarca neden kendimizi hatası düzeltilmeyen bir oyunla vakit kaybettik?

Hayatta bile insanlar çoğu zaman bir devletin bir firmanın hatalarını fırsatlara çeviriyor. Fakat düzgün çalışan bir şirket bir devlet bu hataları çok rahatlıkla ortadan kaldırabilir. Yıllardır süregelen boss çekme bug yapma konuşuluyor fakat bunu suistimal eden oyuncular mı suçlu? Yoksa bu hataları kaldırmayan oyunun yapımcıları mı?

Bence oturup bunu düşünmeliyiz. Tabi ki bu hataları kullananlara ceza verilmeli fakat bu hatanın ortadan kaldırılmaması kötü niyetli düşünülmeli. Yada daha kötüsü bu oyunun şuan ki ekibi bunları çözebilecek kapasiteye sahip değil ki bu çok daha üzücü bir durum.

Oyun başından sonuna kadar adaletsizlik ve şüpheyle dolu. Birisi ceza yediğinde haklı sebepten mi haksız sebepten mi olduğunu anlamak için peygamber olmak lazım. Piyasada yüzlerce mmorpg var ve hangi geri kalmış bozuk mmorpg varsa orada bu tarz "haklı" "haksız" ban mevzuları dönüyor.

Ayrıca oyunun ekibiyle ilgili detaylı bir bilgiye sahip değilim fakat %99 hepsinin ikv dışında başka işlere sahip olduğuna eminim. Bir çoğu ya bu işi öylesine ya da hobi niyetine yapıyordur.
Adama diyorsun ki bi tarafın acıkta adam dönüp niye bakıyorsun diyor ve sana ceza veriyor Kardesim acıkta olan yeri kapat kimse bakmasın . Yıllarca emeklerimizi heba ettiler ve bu saatten sonra ego kastırmayın kendinize kimseye ew etmeyin ve gm diye gezinip kasılan bir veled var ortalıkta ne iş yapar ne işe yarar bilen var mı? 2 hesabımı blokladı ve oyunu bırakmama vesile oldu Ben kazandım ikv kaybetti 5 hesaba her ay plus yükleyen biri olarak aylık beni enazından 500 kara gecirdi