Yeni Sunucu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yeni Sunucu!

Mesaj gönderen AGRESIF »

Producer yazdı: 20 May 2024 15:25 Emek vermeyi özledik. Yeni sunucuyu bekleyenlerdenim..

Resim
emek vermeyi ve piyasada al-sat yapmayı özledik. Şuan ticaret yapmaya kalksan ne almak istesen m23 isteniyor sanki başka hiçbir şey yokmuş gibi oyunda :')
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: YENİ SUNUCU İSTİYORUZ

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Forumda bu kadar etkileşim alan bir konuya DEV ORTİ tarafından bir açıklama bile gelmemesi üzücü. İyi veya kötü bir açıklama bile kafalardaki soru işaretlerini kaldırır. Konuya bekleniyorsunuz sayın ORTİ

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen adimihatirla »

getirecekseniz de arz-lodos eklentisine kadar olan kısımı getirin. devamı hiç iç açıcı değil çünkü.
Kullanıcı avatarı
WusTy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen WusTy »

Selamlar,

Ne oldu peki? Bu kadar yazılan anlatılan istenilen konuya bir çözüm sunabildi mi yöneticiler?
Veya en azından kâle alıp etkileşimde dahi bulunabildiler mi?
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen AGRESIF »

WusTy yazdı: 22 May 2024 14:43 Selamlar,

Ne oldu peki? Bu kadar yazılan anlatılan istenilen konuya bir çözüm sunabildi mi yöneticiler?
Veya en azından kâle alıp etkileşimde dahi bulunabildiler mi?
Herhangi bir bilgi yok yönetici tarafından
Kullanıcı avatarı
Galette
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ottoman Nobility

Mesaj gönderen Galette »

İşte sitem ettiğim durum bu bir gelişme düşünülmüyorsa bile en azından bu kemik kadro hatrına açıklama yapılması gerek. Bu kadar vefalı oyunculara karşı en azından bunun yapılması gerekir. Siz bir yenilik düşünmüyoruz deseniz bile bir eksilme söz konusu olmayacaktır çünkü bunu bile bile hala bu oyunu oynuyoruz zaten. Herkes gelirse süper olur gelmezse bakarız zevkimize kafasında.
FERASET
zahH
Kullanıcı avatarı
DavuTT
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen DavuTT »

Şu 26 sayfanın hatırına yine bir şeyler yapılması lazımdı.
...
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Re: Sıfırdan Yeni Bir Sunucu

Mesaj gönderen Lighthouse »

adimihatirla yazdı: 12 May 2024 11:02
AGRESIF yazdı: 07 May 2024 17:45
adimihatirla yazdı: 07 May 2024 16:06 ...
...
karaköy geldiğinde oynamadım tabii ki de. aptalca bir ortam vardı. 2022'de bir tane sarı kolye düşürüp ceket hariç her şeyi dizdim ve gayet de zevk almıştım o dönemde oyundan.
kusura bakmayın romantikler ama hiç kimse uğraşamaz bu yaştan sonra 150 tane bıçakçı fareadamın arasında değerli maden toplamakla flan. olursa iki tane 39-49 seviye nostalji sunucusu güzel olur.
üretim yapmak için onlarca kez hakir kesip kara barut flan düşürmen lazım. bu zorluk değil saçmalık. bir de bugları fixlediklerini düşün yeni sunucuda :) neyse.
O kadar saçmalamışsın ki dehşete düştüm. 39 sunucu gelse kurtmağra ve taşkanatlarda, 49 nostalji sunucu gelse, yeraltında meranda slot kesmeyecek misin?
Ayrıca MMORPG oynamak ile yaşın alakası ne onu da anlamış değilim. Bu tür oyunlar zaten farm veya şans faktörüne bağlıdır. Hızlı aksiyon alınan bir oyun istiyorsan Roblox diye bir oyun var birsürü de modu var onu tavsiye ederim sana ;)
,
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: Sıfırdan Yeni Bir Sunucu

Mesaj gönderen AGRESIF »

Lighthouse yazdı: 22 May 2024 16:20
adimihatirla yazdı: 12 May 2024 11:02
AGRESIF yazdı: 07 May 2024 17:45
adimihatirla yazdı: 07 May 2024 16:06 ...
...
karaköy geldiğinde oynamadım tabii ki de. aptalca bir ortam vardı. 2022'de bir tane sarı kolye düşürüp ceket hariç her şeyi dizdim ve gayet de zevk almıştım o dönemde oyundan.
kusura bakmayın romantikler ama hiç kimse uğraşamaz bu yaştan sonra 150 tane bıçakçı fareadamın arasında değerli maden toplamakla flan. olursa iki tane 39-49 seviye nostalji sunucusu güzel olur.
üretim yapmak için onlarca kez hakir kesip kara barut flan düşürmen lazım. bu zorluk değil saçmalık. bir de bugları fixlediklerini düşün yeni sunucuda :) neyse.
O kadar saçmalamışsın ki dehşete düştüm. 39 sunucu gelse kurtmağra ve taşkanatlarda, 49 nostalji sunucu gelse, yeraltında meranda slot kesmeyecek misin?
Ayrıca MMORPG oynamak ile yaşın alakası ne onu da anlamış değilim. Bu tür oyunlar zaten farm veya şans faktörüne bağlıdır. Hızlı aksiyon alınan bir oyun istiyorsan Roblox diye bir oyun var birsürü de modu var onu tavsiye ederim sana ;)
mmorpg zordur ya zamanın olacak yada paran olacak. Anlık 1-2 saat girip takılayım tarzında bir oyun türü değildir öyle oyun arıyorsa arkadaş lol, valorant, cs2 falan oynamalıdır 1-2 el atıp çıkarsın emek istemez :')
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen AGRESIF »

Galette yazdı: 22 May 2024 15:48 İşte sitem ettiğim durum bu bir gelişme düşünülmüyorsa bile en azından bu kemik kadro hatrına açıklama yapılması gerek. Bu kadar vefalı oyunculara karşı en azından bunun yapılması gerekir. Siz bir yenilik düşünmüyoruz deseniz bile bir eksilme söz konusu olmayacaktır çünkü bunu bile bile hala bu oyunu oynuyoruz zaten. Herkes gelirse süper olur gelmezse bakarız zevkimize kafasında.
Ben gelirse oyuna döneriz, gelmezse oyuna uzaktan bakarız kafasındayım. Şuan da oyunda milyonlarca malzeme varken ve ticaret yokken oynamam mümkün değil.