Yeni Sunucu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Sıfırdan Yeni Bir Sunucu

Mesaj gönderen adimihatirla »

makale34 yazdı: 07 May 2024 17:37
adimihatirla yazdı: 07 May 2024 16:06 aktarıma kapalı yeni sunucu gelsin diyorsunuz da. o halley eşyaları nadideleri üretmek normal şartlar altında, kopya madenler olmadan o kadar zor ki. anlatamam. bir tane boss var, slot desen yeterli sayıda yok. hani zevkli olur aslında ama çoğu insan o zorluktan sıkılıp 10 günde oyunu bırakır. emin olun fanatik kesmek, transitör görevini yapmak bile azap olur. fanatiklerin, bıçakçıların, dev tırtılların arasında maden toplamak o kadar kolay değil. biraz deneyince sıkılıp kapatırsınız yani öyle söyleyim.
kaldı ki bir de bug yapma olayını da kaldırırlarsa kim kesebilir hakir'i? gbz bile kesmek zulüm olur. herkeste babil itemlerle. :')
en mantıklısı 39 ve 49 nostalji sunucuların gelmesidir. o zamanlar zorluk tam kıvamındaydı.
olması gereken bu zaten anormal bir durum yok . eskiden ecel getiren ve ejder asa üretmek ne kadar zordu bilirmisin ? veya bir junon kesimi. işte özlenen şeyler bunlar hemen ulaşabilmek değil. oyunda ticaret yok itemlerin bir önemi yok . olması gereken eskiden 1 m bile çaldırınca lan 1m çaldırdık iyimi demek bile üzücüydü şimdi milyarlarca para piyasada geziyor bumu oyun
biliyorum kardeşim merak etme. ejder asa üretmek için bir evde 3 bilgisayar arkadaşlarla sabahladığımızı hatırlıyorum. ama o zamanlar bir mantığı vardı. karaköy nostalji sunucusu tutmaz. 39-49 tutar. kimse hikaye anlatmasın burada. yapılacaksa da 39-49 nostalji iki ayrı sunucu açılsın.
Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: orti duy bizi yeni sunucu istiyoruz bunu göz ardı etme

Mesaj gönderen Koygocuren »

Ben yeni sunucu gelirse şahsen plus alıp sıfırdan 3 karakter oynarım
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

adimihatirla yazdı: 12 May 2024 11:02
AGRESIF yazdı: 07 May 2024 17:45
adimihatirla yazdı: 07 May 2024 16:06 aktarıma kapalı yeni sunucu gelsin diyorsunuz da. o halley eşyaları nadideleri üretmek normal şartlar altında, kopya madenler olmadan o kadar zor ki. anlatamam. bir tane boss var, slot desen yeterli sayıda yok. hani zevkli olur aslında ama çoğu insan o zorluktan sıkılıp 10 günde oyunu bırakır. emin olun fanatik kesmek, transitör görevini yapmak bile azap olur. fanatiklerin, bıçakçıların, dev tırtılların arasında maden toplamak o kadar kolay değil. biraz deneyince sıkılıp kapatırsınız yani öyle söyleyim.
kaldı ki bir de bug yapma olayını da kaldırırlarsa kim kesebilir hakir'i? gbz bile kesmek zulüm olur. herkeste babil itemlerle. :')
en mantıklısı 39 ve 49 nostalji sunucuların gelmesidir. o zamanlar zorluk tam kıvamındaydı.
Karaköy geldiğinde oyunu oynamadığın belli. O zamanlar herkes emekle dizdi, emekle üretti her şeyini. MMORPG oynuyorsun vakit alacak herşey öyle armut piş ağzıma düş yok :')
karaköy geldiğinde oynamadım tabii ki de. aptalca bir ortam vardı. 2022'de bir tane sarı kolye düşürüp ceket hariç her şeyi dizdim ve gayet de zevk almıştım o dönemde oyundan.
kusura bakmayın romantikler ama hiç kimse uğraşamaz bu yaştan sonra 150 tane bıçakçı fareadamın arasında değerli maden toplamakla flan. olursa iki tane 39-49 seviye nostalji sunucusu güzel olur.
üretim yapmak için onlarca kez hakir kesip kara barut flan düşürmen lazım. bu zorluk değil saçmalık. bir de bugları fixlediklerini düşün yeni sunucuda :) neyse.
uğraşmayan eski sunucularda oynamaya devam eder alışmışsınız siz Karaköy bankada oturup char dizmeye
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

adimihatirla yazdı: 12 May 2024 11:06
makale34 yazdı: 07 May 2024 17:37
olması gereken bu zaten anormal bir durum yok . eskiden ecel getiren ve ejder asa üretmek ne kadar zordu bilirmisin ? veya bir junon kesimi. işte özlenen şeyler bunlar hemen ulaşabilmek değil. oyunda ticaret yok itemlerin bir önemi yok . olması gereken eskiden 1 m bile çaldırınca lan 1m çaldırdık iyimi demek bile üzücüydü şimdi milyarlarca para piyasada geziyor bumu oyun
biliyorum kardeşim merak etme. ejder asa üretmek için bir evde 3 bilgisayar arkadaşlarla sabahladığımızı hatırlıyorum. ama o zamanlar bir mantığı vardı. karaköy nostalji sunucusu tutmaz. 39-49 tutar. kimse hikaye anlatmasın burada. yapılacaksa da 39-49 nostalji iki ayrı sunucu açılsın.
Gidip moba oynayabilirsin.Mmorpg oyunların ruhu budur.
Resim
Kullanıcı avatarı
xamento
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xamento »

Karaköy bile tutar ki yeni bir sunucuda, zaten tüm bölgelerdeki madene ihtiyaç var. Tılsıma ihtiyaç var. Çöp itemlerle para kasmayı özledim ben mesela. Günlük çöplerle 2m 3m yapıp değerli madenlerini alabiliyordun. Yani tabi ki uğraşmak istemeyen eski sunucularda oynar. Bence 59 dahi olsa yeni bir sunucu açılmalı. En az 2 3 yıl bizleri oyalar bu yeni sunucu.
INQUISITOR
InquisitoR
Xament

Barış yapmak için önce savaşılmalı. Bu yüzden Barışın ensesindeki sıcak nefesim.
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: YENİ SUNUCU İSTİYORUZ

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Bir çok oyuncunun yeniden oyuna başlayası var fakat piyasadaki binlerce kopyalanan materyallerden sonra neden EMEK versin ki.
Hazır hile hurdaların üstüne geçilmişken yepyeni tertemiz aktarıma kapalı bir sunucu gelse tadından yenmez ve kısa sürede o sunucu fullenir, oyuncu çoğalır, yardımlaşma olur. Test sunucusu açılabiliyorsa yeni bir sunucu açmak çokta zor olmamalı ?

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
APRICITAS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Salvatore Brothers

Mesaj gönderen APRICITAS »

Arkadaşlar yani şu "sadece 39 level olsun, sadece 49 level olsun" olayını tartışmanızı anlamıyorum. Yani sonuçta ortada bir şekilde bu sürece gelmiş bir oyun var ve oyunun son seviyesi 59 leveldir. Private Server mi açıyorsunuz ki sadece 39 level olsun, 49 level olsun diyorsunuz, aşırı manasız bir şey.

Oyuna gerçek zorluğu ve emeği koruyan yeni bir sunucu gereklidir. Level atlaması zor, verilen emeğin karşılığı çok değerli, hile ve bugların olmadığı sağlam bir sunucuya ihtiyaç vardır. Zaten bunlar olduğu zaman 59'u görene kadar canınız çıkar merak etmeyin.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

IFonQzrail yazdı: 11 May 2024 23:32
ejedrogl yazdı: 11 May 2024 23:22 Yav gelmeyecek işte, boşuna konu açıp, ümitlenmeyin.
Resim
😂😂
kerimokkan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen kerimokkan »

APRICITAS yazdı: 12 May 2024 16:02 Arkadaşlar yani şu "sadece 39 level olsun, sadece 49 level olsun" olayını tartışmanızı anlamıyorum. Yani sonuçta ortada bir şekilde bu sürece gelmiş bir oyun var ve oyunun son seviyesi 59 leveldir. Private Server mi açıyorsunuz ki sadece 39 level olsun, 49 level olsun diyorsunuz, aşırı manasız bir şey.

Oyuna gerçek zorluğu ve emeği koruyan yeni bir sunucu gereklidir. Level atlaması zor, verilen emeğin karşılığı çok değerli, hile ve bugların olmadığı sağlam bir sunucuya ihtiyaç vardır. Zaten bunlar olduğu zaman 59'u görene kadar canınız çıkar merak etmeyin.
Rise yada knight onlinedaki gibi level cap sistemi olmalı acilacaksa yeni sunucu.
Önden 49 level yeraltı 6 ay sonra sığınak migrat 6 ay sonra çemberlitaş gelecek şekilde
Kullanıcı avatarı
MaNiaCjndII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen MaNiaCjndII »

Mesela 5 sunucu olsa
1. Sunucu - 29 lwl son
2. Sunucu - 39 lwl son
3. Sunucu - 49 lwl son
4. Sunucu - 59 lwl son
5. Sunucu - 1-59 lwl son

İsteyen eski sistem istediği güncellemeden önceki şekliyle oynayıp fullenip takılsa, istediği zaman diğer sunuculara geçiş yapıp ordaki son lwl en güçlü olmak için çabalasa :) diğer sunucular boş kalacağına bu şekilde eskiye dönüş olabilir ileri gitmiyor bari gerideki iyileri getirsin :)
Not: sadece bir anıları geri getirmek için absürt bir bakış açısı :) olacağı yok ama insan düşünüyor işte.
MaNiaCjnd,MaNiaCjndII,DyBMaNiaC.
GöLGe HaRaMiLeRi
Resim
S te elém álltál,s aztmondtad van valaki.Nem hittem el hogy vége,nem hittem el hogy elmész