İKV NEDEN ADİL YÖNETİLEMİYOR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Ekonometristt
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

İKV NEDEN ADİL YÖNETİLEMİYOR

Mesaj gönderen Ekonometristt »

Haksız yere çhara blok veren GM, sürekli boss kaçıranlara da aynı hassasiyeti gösteriyor mu? Dün aynı oyuncu sabahtan akşama kadar boss kaçırdı şikayet edilmesine rağmen tüm gün oyunda idi. Bugün GM oyuna geldi gerçekleri küfür etmeden, hakaret etmeden yüzüne vurduğum için bloke verdi nerede adalet? Foruma yazdığımı anında kaldıran yöneticiler ceza itiraza geri dönüş yapmak için 3 gün bekliyor. GM ye sadece verdiğiniz cezalar sizin kadar yetersiz dedim birde kopyacılar kadar bu oyunun berbat hale gelmesinde sizin emeğiniz var dedim diye bloke verdi. Doğru değil mi? Oyunu sahipsiz bırakıp sakince eğlenmek isteyen birçok kişiyi mağdur etmediler mi?
ManTheBoundaries
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: İKV NEDEN ADİL YÖNETİLEMİYOR

Mesaj gönderen ManTheBoundaries »

Ceza itiraza 3 günde değil 300 günde dönüyorlar
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

Ekonometristt yazdı: 07 May 2024 18:04 Haksız yere çhara blok veren GM, sürekli boss kaçıranlara da aynı hassasiyeti gösteriyor mu? Dün aynı oyuncu sabahtan akşama kadar boss kaçırdı şikayet edilmesine rağmen tüm gün oyunda idi. Bugün GM oyuna geldi gerçekleri küfür etmeden, hakaret etmeden yüzüne vurduğum için bloke verdi nerede adalet? Foruma yazdığımı anında kaldıran yöneticiler ceza itiraza geri dönüş yapmak için 3 gün bekliyor. GM ye sadece verdiğiniz cezalar sizin kadar yetersiz dedim birde kopyacılar kadar bu oyunun berbat hale gelmesinde sizin emeğiniz var dedim diye bloke verdi. Doğru değil mi? Oyunu sahipsiz bırakıp sakince eğlenmek isteyen birçok kişiyi mağdur etmediler mi?
şuan ki GMler göreve yeni geldi adamların ne suçu olabilir :')
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: xXx_ArZ_aNd_TaLeP_xXx

Mesaj gönderen flybaris12 »

İKV oyuncuları neden türk futbolu gibi? Daha yeni değişti biraz zaman verin lütfen. :rage: >:)
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Lighthouse »

adil düzen, milli görüş :D
,
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bymehmett »

yeni gmlerden sonra oyunda geri dönüşler ve anlık banlar hızlandı tebrıkler.