Yeni Sunucu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
APRICITAS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Salvatore Brothers

Re: Sıfırdan Yeni Bir Sunucu

Mesaj gönderen APRICITAS »

Lighthouse yazdı: 06 May 2024 15:37
APRICITAS yazdı: 06 May 2024 15:36 Bende aynı konuyu açmıştım ama yönetimin umurunda mı pek sanmıyorum. Test Sunucusu açabilen bir yönetim, nasıl sıfırdan başlayabileceğimiz ve başka sunuculardan aktarım yapılamayacak bir sunucu açamıyorlar aklım almıyor.
Hocam herşeyi geç...

boolean(true, false)

meteor bölgesine girişi topkapı bölgesine giriş kapat oldu bitti :')
Dün arkadaşımla bu konuyu konuşurken aramızda olayı daha da derinleştirmiştik. Bir nevi nostalji süreci yapabilirler aslında, yani kademeli şekilde level arttırımı ve bölge açılımı yapılabilir. Başta 29 level dönemi olur ve o döneme ait bölgeler olur ve bir süre sonra da meteoru açarlar hemen gibi... Yapmak istedikten sonra seçenek çok, yeter ki yapabilecek dirayette bir yönetim olsun. Test sunucusu açıyorlar anca.

Bir de işin komik tarafı bunu yapsalar daha çok para kazanacaklar, mağazaya baktığımız zaman insanların para harcayacağı çok şey olacak çünkü yeniden başlayacak herkes. Gerçi bu yönetim o yeni sunucuda da hile ve bugları engelleyemez, engelleyebileceklerini düşünmüyorum.
Kullanıcı avatarı
xamento
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xamento »

Flood olmaması adına yukarıdaki arkadaşa yanıtla olarak demiyorum. Ancak kendisine çok katılıyorum. Mesela yeni bir sunucuda, 1 charın minimum 6 adet parlatması, +5 i, deposu, lonca lisansı var. Bu inanılmaz bir kazanç. Maden çekmek isteyenler için arttırıcılar, hayvan arttırıcılae v.b. cabası.
Bugun olmadığı bir sunucuda, inanılmaz bir ticaret, kalabalık, hareketlilik olur. Maden için tüm bölgeler dolu olur. Daha ilk lvllerden insanlar madenler deriler kasmaya başlar. Bunun yanında lonca lisansları ve lp arttırıcılarla yeni bir rekabet doğar. Ayrıca bir de, kp arttırıcılar. Oyun için büyük kazanç kapısı açılır. Biz oyuncular da keyfine varırız.
59 haritasında da gerçekten güzel bir rekabet olur. Atıyorum birkaç ay boss lar oyuna konulmaz. Böylece yeşilmenlerle karamuklarla piyasa oluşturulur. 39 zevki almak isteyenler için de bu bulunmaz bir nimet olur ve de farmın tadına varırız. Sonrasında da bosslar konulur ve morlar dizilir, taaa ilk zaman karaköy ün gelişine döner. Sadece yeni bir sunucu ile oyun en az 2 yıl daha hayatta olur. Çünkü daha tılsımlar üretilip dizilecek. Nacizane tavsiyemdir. Umarım hayata geçer.
INQUISITOR
InquisitoR
Xament

Barış yapmak için önce savaşılmalı. Bu yüzden Barışın ensesindeki sıcak nefesim.
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

güzel fikir öneriler var son 2 * 3 ayda baya bir yeni sunucu konusu oldu biz oyuncular güzel haberler bekliyoruz inşallah
Kullanıcı avatarı
YASLIPLANET
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen YASLIPLANET »

dışardan aktarımın olmadığı, bono vs gibi şeylerin olmadığı tamamen yeni bir sunucu fikri bence de çok iyi fikir. Müthiş eğlenceli de olur.
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Yeni Sunucu!

yeni sunucu toplanma yeri :grinning:
Kullanıcı avatarı
vaSloG
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Iııı Asil Iııı

Re: Yeni Sunucu!

Mesaj gönderen vaSloG »

Gerilim yazdı: 22 Şub 2024 16:09 Böyle bir durum olması halinde eski İKV oyuncuları sunucuları dolduracak ve elinden gelen tüm desteği sağlayacaktır. Yeter ki adım atılsın.
hak veriyorum
AsiLxEXELANSx , AsiLxEXELANS , AsiLxHeaRBeaT , IxAsaLetiYeTeRxI , IıAsaLetiYeteRıI ve Ikado harici aynı isime benzer karakterlerden sorumlu değilim
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

YASLIPLANET yazdı: 06 May 2024 20:00 dışardan aktarımın olmadığı, bono vs gibi şeylerin olmadığı tamamen yeni bir sunucu fikri bence de çok iyi fikir. Müthiş eğlenceli de olur.
neden olmasın orti duy sesımızı :grinning: :grinning: :grinning:
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: YENİ SUNUCU İSTİYORUZ

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Resim

[DEV] Orti aktarıma kapalı yeni sunucu gelirse bütün loncayı toplayıp dönüyoruz koca çınarımıza.

Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Gelirse oynarız, gelmezse normal devam ederiz.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

IFonQzrail yazdı: 06 May 2024 23:22 Resim

[DEV] Orti aktarıma kapalı yeni sunucu gelirse bütün loncayı toplayıp dönüyoruz koca çınarımıza.
böyle bir çok lonca var pusuda bekleyen