Yeni Sunucu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Re: Sıfırdan Yeni Bir Sunucu

Mesaj gönderen Lighthouse »

bymehmett yazdı: 05 May 2024 23:27 acaba bos sunucular birlesirse yenı 1 sunucu acılması oluyormu sıstemsel olarak yoksa bız oyuncuların bır hayalı yada beklentısımı varmı boyle bır durum yanı kaldırabılırmı motor sıstem herneyse
Migration sürecini yönetmeyi bilmediklerini düşünüyorum.
,
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bymehmett »

Lighthouse yazdı: 06 May 2024 08:59
bymehmett yazdı: 05 May 2024 23:27 acaba bos sunucular birlesirse yenı 1 sunucu acılması oluyormu sıstemsel olarak yoksa bız oyuncuların bır hayalı yada beklentısımı varmı boyle bır durum yanı kaldırabılırmı motor sıstem herneyse
Böyle birşey mümkünse oyuncular olarak
Heyecan ve bekleyiş de olmamız normal bir durum içim rahatladı 😀 yeni sunucu hayallerimiz yeşerdi iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı

bymehmett yazdı: 06 May 2024 09:32
Heyecan ve bekleyiş de olmamız normal bir durum içim rahatladı 😀 yeni sunucu hayallerimiz yeşerdi iyi forumlar

Hocam SQLServer bilen herkes bu işi yönetebilir. Excelde sütun kaydırma gibi düşünebilirsin
':)
,
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

Lighthouse yazdı: 06 May 2024 11:56
bymehmett yazdı: 06 May 2024 09:32

Hocam SQLServer bilen herkes bu işi yönetebilir. Excelde sütun kaydırma gibi düşünebilirsin
':)
:thinking_face: o zaman neden olmasın dıyelım merakla orti den güzel haberleri beklemek kalıyor :')
Kullanıcı avatarı
ReaListGangsta
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ReaListGangsta »

Bunun yerine bence 6 kisilik bir arkdas grubu , yeni bir bom bos bir sunucuda sifirdan bir karakter acip ksip , grup bolgeleri tum gorevleri yapilabilicegi dusuncesindeyim .
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı

ReaListGangsta yazdı: 06 May 2024 13:26 Bunun yerine bence 6 kisilik bir arkdas grubu , yeni bir bom bos bir sunucuda sifirdan bir karakter acip ksip , grup bolgeleri tum gorevleri yapilabilicegi dusuncesindeyim .
milyonlarca malzemelerin oldugu yerde neden sıfırdan emek veresin ki?
Single player oyun oynamak gibi olur :D
,
Kullanıcı avatarı
ReaListGangsta
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ReaListGangsta »

Lighthouse yazdı: 06 May 2024 13:45
ReaListGangsta yazdı: 06 May 2024 13:26 Bunun yerine bence 6 kisilik bir arkdas grubu , yeni bir bom bos bir sunucuda sifirdan bir karakter acip ksip , grup bolgeleri tum gorevleri yapilabilicegi dusuncesindeyim .
Tamam ama yeni bir sunucu acilsin aktarim olmasin vs donuyor :) bende diyorum ki acin abi sifirdan kasin grup bolgelerini yapin diyorum :) yani aslinda ikimizde mantikli konusuyoruz :)
Kullanıcı avatarı
APRICITAS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Salvatore Brothers

Mesaj gönderen APRICITAS »

Bende aynı konuyu açmıştım ama yönetimin umurunda mı pek sanmıyorum. Test Sunucusu açabilen bir yönetim, nasıl sıfırdan başlayabileceğimiz ve başka sunuculardan aktarım yapılamayacak bir sunucu açamıyorlar aklım almıyor.
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı

APRICITAS yazdı: 06 May 2024 15:36 Bende aynı konuyu açmıştım ama yönetimin umurunda mı pek sanmıyorum. Test Sunucusu açabilen bir yönetim, nasıl sıfırdan başlayabileceğimiz ve başka sunuculardan aktarım yapılamayacak bir sunucu açamıyorlar aklım almıyor.
Hocam herşeyi geç...

boolean(true, false)

meteor bölgesine girişi topkapı bölgesine giriş kapat oldu bitti :')
,
Kullanıcı avatarı
APRICITAS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Salvatore Brothers

Mesaj gönderen APRICITAS »

ReaListGangsta yazdı: 06 May 2024 13:53
Lighthouse yazdı: 06 May 2024 13:45
Tamam ama yeni bir sunucu acilsin aktarim olmasin vs donuyor :) bende diyorum ki acin abi sifirdan kasin grup bolgelerini yapin diyorum :) yani aslinda ikimizde mantikli konusuyoruz :)
Söylediğin şey mantıksız çünkü bu oyun rekabet üzerine kurulu bir oyun. 6 kişilik bir arkadaş grubu zaten keyfi olarak bunu yapar yapmaz o ayrı mesele ama o 6 kişilik grubun karşısında 100-150 belki daha fazla insan var hepsinde buglar sayesinde milyonlarca malzeme var. Bu haksız düzende nasıl rekabet olacak, oyundan nasıl keyif alınacak?

Her şeyin baştan başlaması ve başka sunuculardan aktarım olmaması oyuncuların birbirleri olan rekabet güvenini ortaya koyar. Bir kişi gösterdiği çabanın kıymetini anlar, onun bir değeri olur. Bugün kim ne çabası gösteriyor ki oyunda? Zaten milyonlarca malzeme var 59 levele çıkarıp hemen full + full char yapıyorlar. Sende hala diyorsun ki 6 arkadaş aralarında yapsın bunu, çok yanlış bir düşünce.