Eminönü Dolu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Eminönü Dolu!

Mesaj gönderen trexi »

Merak ediyorum. An itibari ile Eminönü sunucusu Dolu gözüküyor. Güncel olarak oynayan arkadaşlar bilgilendirebilir mi gerçekten yoğunluk var mı yoksa sunucunun kapasitesi 20 kişi falan mı oldu. :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eminönü Dolu!

Mesaj gönderen AGRESIF »

trexi yazdı: 29 Nis 2024 21:30 Merak ediyorum. An itibari ile Eminönü sunucusu Dolu gözüküyor. Güncel olarak oynayan arkadaşlar bilgilendirebilir mi gerçekten yoğunluk var mı yoksa sunucunun kapasitesi 20 kişi falan mı oldu. :)
Resim
diğer sunucular tenha herkes Eminönüne doluşmuş
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Lighthouse »

Plus ekonomisi, oyunun ayakta kalmasını sağlayan şey olduğu için plussuz giriş çok kısıtlandı malesef.

Yine tekrarlıyorum şu kopya sorunu da bitmişken, şu çöp sunucuları kapatıp 1 tane yeni 0 dan sunucu açın ne kadar zor olabilir ya! Hiçbir güncelleme olmasa bile 0dan açılacak kopyasız yeni serverda tekrar başlayacağını bildiğim o kadar çok kişi var ki..!

Kopya sorunu çözüldüğüne tam olarak hala emin değil misiniz?
Efor testi mi yapıyorsunuz? "Bir süre bu şekilde gitsin bakalım server çökecek mi"
Sonbahar dönemini mi bekliyorsunuz? "Yaz önü mmorpg ilgi daima azalır"
Gerçekten çözüldü mü? Nasıl bir düzeltme yaptınız? "Client-server algoritmalarını mı katılaştırdınız vb."
,
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Lighthouse yazdı: 30 Nis 2024 11:47 Plus ekonomisi, oyunun ayakta kalmasını sağlayan şey olduğu için plussuz giriş çok kısıtlandı malesef.

Yine tekrarlıyorum şu kopya sorunu da bitmişken, şu çöp sunucuları kapatıp 1 tane yeni 0 dan sunucu açın ne kadar zor olabilir ya! Hiçbir güncelleme olmasa bile 0dan açılacak kopyasız yeni serverda tekrar başlayacağını bildiğim o kadar çok kişi var ki..!

Efor testi mi yapıyorsunuz? "Bir süre bu şekilde gitsin bakalım server çökecek mi"
Gerçekten çözüldü mü? Nasıl bir düzeltme yaptınız? "Client-server algoritmalarını mı katılaştırdınız vb."
Kopyasız oyunu destekleriz orasına tamam da?! Bide bu işin da'sı var maden çekmeyi anlarız çünkü bizde maden başında sabahladık, diğer bosslardan düşen materyaller kolay düşerdi mesele değil. Karaköye gelince ben en az 10 karakterimle kraliçe tırtıl görevini yaptım, bırak beni ben grupta 1 kişiye daha sentetik ipek attığını görmedim. Çok merak ediyorum ipek düşürmeden yada çip, barut olmadan üretimleri nasıl yapacaksınız kopyasız 0 maden sunucuda biraz şu beyinleri kullanalım lütfen !
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

trexi yazdı: 29 Nis 2024 21:30 Merak ediyorum. An itibari ile Eminönü sunucusu Dolu gözüküyor. Güncel olarak oynayan arkadaşlar bilgilendirebilir mi gerçekten yoğunluk var mı yoksa sunucunun kapasitesi 20 kişi falan mı oldu. :)
Resim
Sana gelince üstüne biraz alınabilirsin, oyunda iş üstünlük kurma yada maddi kavgalara dökülünce kimse mangalda kül bırakmıyor. '' Seni bilmem kaç kez satın alırım, allahın fukarası, üstünüzü dizde gel vs '' yada oyunda üç kuruşluk takı tılsım yansıtmalar gırla gidiyor. Yani herkes zengin herkes fabrikatör ben ameleyim diyen birini görmedim daha. Vaziyet böyle olunca yine '' akçelere zam geldi. oyun dolu, plus pahalı '' zırvalarınızı duymaktan herkes sıkıldı bence yapmayın, üç kuruş akçe çekip plus alamıyorsanız zaten oynamayın.
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

byalone38 yazdı: 30 Nis 2024 17:36
Lighthouse yazdı: 30 Nis 2024 11:47 Plus ekonomisi, oyunun ayakta kalmasını sağlayan şey olduğu için plussuz giriş çok kısıtlandı malesef.

Kopyasız oyunu destekleriz orasına tamam da?! Bide bu işin da'sı var maden çekmeyi anlarız çünkü bizde maden başında sabahladık, diğer bosslardan düşen materyaller kolay düşerdi mesele değil. Karaköye gelince ben en az 10 karakterimle kraliçe tırtıl görevini yaptım, bırak beni ben grupta 1 kişiye daha sentetik ipek attığını görmedim. Çok merak ediyorum ipek düşürmeden yada çip, barut olmadan üretimleri nasıl yapacaksınız kopyasız 0 maden sunucuda biraz şu beyinleri kullanalım lütfen !
karaköy başında herkes nasıl yaptıysa sende öyle yapacaksın. Kolaya alıştınız tabii milyonlarca malzemeler, karaköy bankada char dizmeler kolay dimi :')
Kullanıcı avatarı
Lighthouse
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Lighthouse »

AGRESIF yazdı: 30 Nis 2024 18:23 karaköy başında herkes nasıl yaptıysa sende öyle yapacaksın. Kolaya alıştınız tabii milyonlarca malzemeler, karaköy bankada char dizmeler kolay dimi :')
Ağzın bal yesin :blush:
,
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

En güzel sunucu eminönü her tipden char var 😀