İKV Oyunun veri sızması oluşması ve organize çeteleşme

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
1emreyildiz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

İKV Oyunun veri sızması oluşması ve organize çeteleşme

Mesaj gönderen 1emreyildiz »

Oyuna bir süredir girmiyordum yakın zamanda hasret amaçlı girdiğimde karakterimde bulunan önemli takıların olmadıgını ve loncadan çıkış yapıldıgıni gördüm oyun karakter e-postam ve sifrem benım dışımda kimsenin girme imkani olmayan bir durumda başka bir hesabımın karakterine girdigimde ondada aynı olayı gordum cift itemli önemli takılar alınmısdı ve hesabımda oyunda bulunan tanımadım kisi adına karakter açılmıştı bugün o açılan karaktere girdigimde bankada bekleyen bir baska kisi tarafindan nickimde yazan isimden arkadaşı sandı ve aktarim yapacagimi dusundu sonrasinda oraya gelen sahis bolgeden bankadaki arkadasina 32.set ensari altuncu malzemelerini yansitip aktarimda bulunuyordu tüm olay organize olarak işlenmiş ve oyunun veri açıgı veya verilerin sizdirildigi büyük olasılık olmustur ikvnin bu konuda işleyecegi yol ve mağduriyet benide dusundurmektedir çünkü yapılan eylem yasal işlem gerektirir ve hukuka aykırıdır

(Konu hakkında elimde görseller mevcuttur)
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Re: İKV Oyunun veri sızması oluşması ve organize çeteleşme

Mesaj gönderen byalone38 »

Aynı şeylere benzer bir olay yaşadım hızlı girişimin olduğu biri yada birileri tarafından 7 adet karakterim soyuldu ve silindi. Gel gelelim desteğe yazdığımda yetkili mercilere gidilmem istendi ben sadece o gün karakterlerimin hangi karakterlerle alışveriş yaptığını sordum belki kimin olduğunu bulabilirdim ama ne yazdık ki bunada cevap verilmedi. Çok tuhaf kendi hesabımdan gün içinde kiminle ticaret yapıldığını soruyorum ve destek bana yetkili mercilere açıklama yapabiliriz ancak diyor gerçekten tuhaf.
Göster
Resim