Hikaye Konularının Devamı Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Hikaye Konularının Devamı Hk.

Mesaj gönderen HollyShit »

Merhabalar, herkese iyi forumlar öncelikle.

Yıllardır foruma girmeye devam etmekte ve (Herhangi bir konuya yazmadan vs.) uzaktan takip etmekteyim.

Ara ara gerek Linked.in, Facebook gerekse forum ve oyun içerisinden özel mesajla oyunun hikayesi hakkında sorulara maruz kalmaktayım.
Öncelikle bir Sobee çalışanı olmadığımı ve hikayeyi de sizler kadar bildiğimi bilmenizi istiyorum.
Daha önce ki konularda bazı tespitlerimin doğru bazılarının da yakın şeyler çıkmasına ben de şaşkınım. Yaptığım tek şey hikayeyi takip etmek ve genişleme paketlerini bekleyip sonuçları görmekti.

Bazı alanlarda görüşebildiğim kadar insanlarla görüşüp (Sobee eski çalışanları, o zamanlar çalışanlarıydı tabii ki.) onlardan tüyolar almaya çalışırdım. Bazı konularda doğru bazı konularda da çok alakasız yerlerde olduğumu fark etmiştim konuşmalar sonucunda. Özellikle bazı karakterlerin gereksiz kafa karıştırdığını vs. fark etmemi sağlamıştı.

Yıllardır konu açıp, hikaye üzerine bir şey yazmadığımı ve son açtığım konuda da oyunun hikaye kısımlarıyla alakalı dosyaları kaybettiğimi söylemiştim. Tekrar uğraşamayacağımı, günlük hayatımın yoruculuğunu da hesaba kattığımda bunun gözümde büyüdüğünü belirtmiştim.
Hikayeye ben de sizler kadar devam etmeyi ve sonunu görmeyi istiyorum fakat bunun sadece araştırmalarla olmadığını, diğer genişleme paketlerinde örgün geçişlerin olabileceğini ve aradığımız şeyleri bulamayacağımıza sebep olduğunu da düşünürsek bunun sadece bir dene/yanıla bile dönüşemeyeceğini farkındayım.

Bu yüzden mevcut olan oyun hikayesinin "Huzursuzluğum..." alanında bittiğini ve devamının şu an sadece TTNet tarafından bilindiğini (Varlığından bile haberdar olmadıklarını farkındayım.) vurgulamak isterim.

Sonuç olarak bana her yerden istediğiniz şekilde yazabilir, iletişime geçebilirsiniz fakat hikaye kısmında benim de elim kolum bağlı. Bu yüzden bu konuda yardımcı olamayacağımı bilmenizi isterim.

Saygılarımla.

Not : Vaktinizi aldığım için kusuruma bakmayın. Gerçekten garip bir boyuta geçti. Toplam gelen DM/Instagram/Linked.in mesajları son 2 günde 9 adet.

Her şeyi anladım da Instagram'ımı nereden buldunuz abi?
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Hikaye Konularının Devamı Hk.

Mesaj gönderen Esadullah »

Buralarda olduğuna sevindim ama mesajının sonunu okuyunca üzüldüm.. Hayal dünyanı genişletip tahmin üzeri hikayeye devam edebilirdin ama fikir ve görüşlerine karışamam saygım var.

Kalemin şah ola!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hikaye Konularının Devamı Hk.

Mesaj gönderen HollyShit »

Esadullah yazdı: 03 Nis 2024 23:19 Buralarda olduğuna sevindim ama mesajının sonunu okuyunca üzüldüm.. Hayal dünyanı genişletip tahmin üzeri hikayeye devam edebilirdin ama fikir ve görüşlerine karışamam saygım var.

Kalemin şah ola!
Değerli yorumun için teşekkür ederim öncelikle. Hikayeye devam etmeyi ben de isterdim fakat dediğim gibi, bir şeyler gün ışığına çıkıp yeni bulmacalara kapı açmadığı sürece sadece roman yazmaya dönüyor iş :) . İKV'nin hikayesi çok özel ve güzel, o yüzden çarpıtmak istemedim.
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.