BOSS KAÇIRMAK ??

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

BOSS KAÇIRMAK ??

Mesaj gönderen Witchex »

Eminönü sunucusunda 2 aydır aktif bir şekilde ban yemeden aralıksız boss kaçıran bir ekip var. Adamın nicki "BOSSyasak" ve hala oyunda dolanıyor. Yeni GM ekibine hayırlı olsun diliyor gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Yazık günah insanların zamanlarını harcıyorlar. Şimdilik 2 tanesine rastladım birisinin adı BOSSyasak diğerinin adı İMANSIZxD.

Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: BOSS KAÇIRMAK ??

Mesaj gönderen Windowss »

Yeni ekibin ilk çalışması bu insanlar olmalı :')
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Witchex yazdı: 28 Mar 2024 20:41 Eminönü sunucusunda 2 aydır aktif bir şekilde ban yemeden aralıksız boss kaçıran bir ekip var. Adamın nicki "BOSSyasak" ve hala oyunda dolanıyor. Yeni GM ekibine hayırlı olsun diliyor gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Yazık günah insanların zamanlarını harcıyorlar. Şimdilik 2 tanesine rastladım birisinin adı BOSSyasak diğerinin adı İMANSIZxD.

Resim
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Witchex yazdı: 28 Mar 2024 20:41 Eminönü sunucusunda 2 aydır aktif bir şekilde ban yemeden aralıksız boss kaçıran bir ekip var. Adamın nicki "BOSSyasak" ve hala oyunda dolanıyor. Yeni GM ekibine hayırlı olsun diliyor gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Yazık günah insanların zamanlarını harcıyorlar. Şimdilik 2 tanesine rastladım birisinin adı BOSSyasak diğerinin adı İMANSIZxD.

Resim
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

byalone38 yazdı: 29 Mar 2024 01:27

Resim

Bossları kaçıran sen misin yoksa😂
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Video, foto çek desteğe at?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: