Maden aldıktan 2 dakika sonra ban yemek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
SARRAFII
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Osmanlı İmparatorluğu

Maden aldıktan 2 dakika sonra ban yemek

Mesaj gönderen SARRAFII »

Oyuna uzuuun bir aradan sonra girdim ve asa zırh basıp bosslara katıldım. Reçete kasıp sattım ufak bir şeyler elde ettim. Tık üretlere çok pahalıya geliyordu o kadar madene değerli şeyler vermek istemediğim için hepsini toplu almaya karar verdim. Tam 1 ay sonra… Karar günü geldi ve 6000 maden alacaktım. Takasımı yapmak üzere iki çarımı takaslayacağım kişinin yanına götürdüm, bir çarımdan madenleri aldım, diğer çarımdan da ödemeyi yaptım.
Aldığım madenleri özenle kasaya yerleştirdim hepsi bebeğim gibi kıymetli geliyordu gözüme. Üretimlerime harcama yapmayacağım için çocuk gibi sevindim. Ama uzun sürmedi 2 dakika var ya da yok oyundan düştüm ve girdiğimde hesabınız bloklandı hatası aldım. Herhangi bir sms gelmemiş bilgilendirilmemiştim. Ban durumunu nasıl kontrol edeceğimi buldum ve karakter transferden kontrol ettim. 1 gün sonrasına ban yemişim. Çok üzülüp satıcıyı suçlamaya başladım ama o da bilmiyordu nedenini.
Daha öncede buna benzer şeyler duymuştum ki “yakın arkadaşım” söylemişti ona bile inanmamıştım. Demiştim ki, sen bir şeyler yapmışsındır yeme bizi. Ta ki başıma gelene kadar.

Oyunda bir şeyler düzelmeye başlamış çok sevindik sevindim ancak bu ufak tefek şeyler kalmış sanırsam. Lütfen buraya da bir el atın böyle oldukça oyuna giresi gelmiyor insanın sanki misafirlikten kovulmuş gibi hissediyor insan.
ManTheBoundaries
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Maden aldıktan 2 dakika sonra ban yemek

Mesaj gönderen ManTheBoundaries »

Otomatik ban atıyor süper zekalar. Kendini fareye dönüştürenler dolanıyor hala.
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

bu işe artık bi çözüm gelmesi gerek ortalıkta40-50 milyon iksirle gezen insanlar varken 3-5 bin madene ban yemek gerçekten akıl işi değil
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

otomatik ban sistemi var 1 günlük ban atıyor :')
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

SARRAFII yazdı: 27 Mar 2024 19:15 Oyuna uzuuun bir aradan sonra girdim ve asa zırh basıp bosslara katıldım. Reçete kasıp sattım ufak bir şeyler elde ettim. Tık üretlere çok pahalıya geliyordu o kadar madene değerli şeyler vermek istemediğim için hepsini toplu almaya karar verdim. Tam 1 ay sonra… Karar günü geldi ve 6000 maden alacaktım. Takasımı yapmak üzere iki çarımı takaslayacağım kişinin yanına götürdüm, bir çarımdan madenleri aldım, diğer çarımdan da ödemeyi yaptım.
Aldığım madenleri özenle kasaya yerleştirdim hepsi bebeğim gibi kıymetli geliyordu gözüme. Üretimlerime harcama yapmayacağım için çocuk gibi sevindim. Ama uzun sürmedi 2 dakika var ya da yok oyundan düştüm ve girdiğimde hesabınız bloklandı hatası aldım. Herhangi bir sms gelmemiş bilgilendirilmemiştim. Ban durumunu nasıl kontrol edeceğimi buldum ve karakter transferden kontrol ettim. 1 gün sonrasına ban yemişim. Çok üzülüp satıcıyı suçlamaya başladım ama o da bilmiyordu nedenini.
Daha öncede buna benzer şeyler duymuştum ki “yakın arkadaşım” söylemişti ona bile inanmamıştım. Demiştim ki, sen bir şeyler yapmışsındır yeme bizi. Ta ki başıma gelene kadar.

Oyunda bir şeyler düzelmeye başlamış çok sevindik sevindim ancak bu ufak tefek şeyler kalmış sanırsam. Lütfen buraya da bir el atın böyle oldukça oyuna giresi gelmiyor insanın sanki misafirlikten kovulmuş gibi hissediyor insan.
Ticaretlerde karşı taraf bişeyler koyduğunda sen hiçbirşey koymadan onaylarsan otomatik ban yersin. Tavsiyem bono al bozdur takaslarda 3 5m para koy yada çöp madenlerden salla üçer beşer :*
Göster
Resim