Oyunun durumu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Re: Oyunun durumu

Mesaj gönderen Alicavus »

Hakanndd yazdı: 25 Mar 2024 00:34 Herkese merhaba Beyazköşkte karakterim var oyunu yaklaşık 2 yıldır oynamıyorum geri dönsem Beyazköşkte aktiflik nasıl kalabalık var mı merak ettim oyun genel olarak ne durumda
Merhaba kardeş, öncelikle şunu dile getirmek gerekirse bütün sunucularda sıkıntı yaşatacak kişilikler bulunmakta olup, görev konusunda yardım edecek arkadaşlar da mevcuttur. Oyunun durumuna gelecek olursak, maalesef gidişat biraz vahim olduğu için görevleri yapmakta ve yardımsever oyuncu bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Beyazköşk sunucusu arada canlanır ve durgunlaşır eğer başlayacağın zaman aktifliğin yoğun olduğu döneme denk gelirse görevleri rahatlıkla yapabilirsin ama genelde hakaret, küfür vb konular daha çok ön plana geliyor.
Umarım dilediğin gibi eski zevki alırsın.

Saygı ve sevgilerimle ALİÇAVUŞ.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Hakanndd
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Hakanndd »

Eyvallah kardeşim benim hesap yeni değil görevlerim yok fule yakın çarım var ben özlediğimden dönmek istedim ama dediklerin görev yapan arkadaşların işine yarar umarım bende görevlerinde yardımcı olmak isterim
Nick: Deadshot
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

SalurBeyi yazdı: 26 Mar 2024 23:33 Ramazan ayının başından beri Beyazköşk'de büyücü kasıyorum, kurt mağarası görevlerine kadar geldim. Şu ana kadar ki tüm görevlere yardım edecek güzel insanlar da buldum. Sunucuda oyuncu var yani.

Karaköy'e de atabilirim karakteri, görevleri yapmada sorun yaşamayacak gibi duruyorum.

Ha Karaköy'de boss grubu var mı yok mu, onu girince anlayacağım. İyi oyunlar herkese.
Benimde sana katkım/desteğim olursa sevinirim kardeşim :relaxed:

Karaköy'de boşa grupları var velakin şuan malum bir şahıs herkesin midesini bulandirmis. Umarım tez vakitte el atılır, banlanır.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Hakanndd
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Hakanndd »

Esadullah yazdı: 30 Mar 2024 20:21
SalurBeyi yazdı: 26 Mar 2024 23:33 Ramazan ayının başından beri Beyazköşk'de büyücü kasıyorum, kurt mağarası görevlerine kadar geldim. Şu ana kadar ki tüm görevlere yardım edecek güzel insanlar da buldum. Sunucuda oyuncu var yani.

Karaköy'e de atabilirim karakteri, görevleri yapmada sorun yaşamayacak gibi duruyorum.

Ha Karaköy'de boss grubu var mı yok mu, onu girince anlayacağım. İyi oyunlar herkese.
Benimde sana katkım/desteğim olursa sevinirim kardeşim :relaxed:

Karaköy'de boşa grupları var velakin şuan malum bir şahıs herkesin midesini bulandirmis. Umarım tez vakitte el atılır, banlanır.
Banlandı o arkadaş
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Biz de iki kişi kasıyoruz, özel değilse isminiz nedir ? Şu an Gaffar görevlerimiz var isterseniz birlikte de devam edebiliriz.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Boludanoyuncu yazdı: 11 Nis 2024 15:44 Biz de iki kişi kasıyoruz, özel değilse isminiz nedir ? Şu an Gaffar görevlerimiz var isterseniz birlikte de devam edebiliriz.
Meran görevlerine henüz geldim. Ramazan bitti, vardiya değişti derken, 1 haftadır aktif değildim.

İsmi Bloodywand, sizin isminiz neydi?
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

SalurBeyi yazdı: 14 Nis 2024 23:00

Meran görevlerine henüz geldim. Ramazan bitti, vardiya değişti derken, 1 haftadır aktif değildim.

İsmi Bloodywand, sizin isminiz neydi?
Biz Karaköy’e görevlerine geçtik. Ama yine de yardımcı olabiliriz. Üçbeş ve Eylülekim olarak iki karakter.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Boludanoyuncu yazdı: 15 Nis 2024 07:45 Biz Karaköy’e görevlerine geçtik. Ama yine de yardımcı olabiliriz. Üçbeş ve Eylülekim olarak iki karakter.
Tamamdır, pm atacağım.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık