İKV SUNUCULARININ SIFIRLANMASI-ADİL BİR OYUN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
kerimokkan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Re: İKV SUNUCULARININ SIFIRLANMASI-ADİL BİR OYUN

Mesaj gönderen kerimokkan »

Radikal bir karar alınıp oyundaki bütün madenler silinse talebi karşılayabilecek sayıda oyuncu yok oyunda. Banlanan oyuncular toplu üretimler ile yeniden dönüyor. Yönetim her ne kadar bu konuda eleştirildi ise akçe zammı çok doğru bir karardı. Eskiden 100 liraya 4 silah parlatılırdı şu ekonomide yok denilecek bir para şu anda en azından bir caydırıcılığı oluyor. Ya bütün sunucular birleştirilecek yada yeni bir sunucu açılacak başka bir çıkar yol yok benim gözümde
hage84
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen hage84 »

ben destek veririm herşey sıfırlansın ve oyun 29 dan başlasın ...şuan amacsız bir oyun var bence canlanır oyun ve doping gibi gelir düşüncesindeyim
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Forum sadece bende değişmemiştir her halde .
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
fikirmatik
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen fikirmatik »

hage84 yazdı: 19 Mar 2024 00:21 ben destek veririm herşey sıfırlansın ve oyun 29 dan başlasın ...şuan amacsız bir oyun var bence canlanır oyun ve doping gibi gelir düşüncesindeyim
Katılıyorum. sıfırdan hataların düzeltildiği 25lvlden başlayan temiz bir sunucu açılması herkes için iyi olur. Oyuncuların oynamak için bir sebebi olmuş olur. Yavaş yavaş güncellemeler getirilerek ve ölüm oyunu, haini bul, sancak savaşı gibi etkinlikler yapılarak 1 sunucu da olsa ikvnin tekrar canlanması sağlanabilir.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

hage84 yazdı: 19 Mar 2024 00:21 ben destek veririm herşey sıfırlansın ve oyun 29 dan başlasın ...şuan amacsız bir oyun var bence canlanır oyun ve doping gibi gelir düşüncesindeyim
Peki (hem yönetimin, hemde oyuncuların) onca sarf edilen emek ne olacak?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Aktarımsız bir sunucu açılırsa fena olmaz aslında. İsteyen mevcut sunucular da devam eder istemeyen de,sıfırdan aktarımsız sunucu da devam eder. Böylece iki tarafın da gönlü olur.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

ejedrogl yazdı: 20 Mar 2024 19:01 Aktarımsız bir sunucu açılırsa fena olmaz aslında. İsteyen mevcut sunucular da devam eder istemeyen de,sıfırdan aktarımsız sunucu da devam eder. Böylece iki tarafın da gönlü olur.
hemde oynamayan oyuncuları çekersin bu yeni sunucu muhabbetiyle.
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rembrandt »

sunucuların sıfırlanması demek yıllardır oyuna para harcayıp bişeyler elde eden kişilerin emeğinin yok olması demek, böyle birşey imkansız en fazla yeni sunucu açılıp oraya karakter transferini kapatırsın o olur yani :D
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...