Game Master

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DadasBey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Game Master

Mesaj gönderen DadasBey »

Destek Ekibi ilk etapta denetmen olarak kişileri alacak zaman sonra kendilerini ispat ettikleri taktirde yükseleceklerdir. Fakat sıfırdan GM master olarak başlayacağı düşünmek bir hayalden öte değildir. İnsanlar bu kavramdan o kadar uzak kalmış ki nedir, ne değildir hiç bilmiyorlar. Açıklanır bir kaç güne hayırlısı olsun inşAllah.

SavaşçıBüyücüŞifacı
DaDaşBeyDaDasBeyDaDasBeyII[/b]
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Eski denetmen ekibinden birkaç kişiyi mecbur gm yapacak,yoksa daha uzun bir süre oyunda gm olmayacaktır
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Parlementxx yazdı: 18 Mar 2024 19:39 Bu başvurulardan direk Game Master alındıgını zanneden arkadaşlar pc başında `beyaz ekran hatası alıyorum acil yardım’ Ticketlarını cevapladıgında çok üzülecek.
:') :') :')

Resim
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Parlementxx yazdı: 18 Mar 2024 19:39 Bu başvurulardan direk Game Master alındıgını zanneden arkadaşlar pc başında `beyaz ekran hatası alıyorum acil yardım’ Ticketlarını cevapladıgında çok üzülecek.
Resim

"direk game master"
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

DadasBey yazdı: 18 Mar 2024 21:11 Destek Ekibi ilk etapta denetmen olarak kişileri alacak zaman sonra kendilerini ispat ettikleri taktirde yükseleceklerdir. Fakat sıfırdan GM master olarak başlayacağı düşünmek bir hayalden öte değildir. İnsanlar bu kavramdan o kadar uzak kalmış ki nedir, ne değildir hiç bilmiyorlar. Açıklanır bir kaç güne hayırlısı olsun inşAllah.
ÜMIT SENMISIN
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

:') :')
xLuCaGox yazdı: 21 Mar 2024 12:11
Resim

"direk game master"
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bymehmett »

borgia cok istekli ve aktif olarak gözüküyor ortiden sonra 2. gm olabilir sahsen gerek oyunda saat farkı olmadan aktif olması vs. forum ve etkinliklerdeki calısmaları bakalım borgıa gibi 2-3 gm daha olsa oyuncuların hiç derdi sıkıntısı kalmaz