herkes bi fikir sunsa oyun daha güzel olur

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: İkv dükkan yeni ürün gelecekmi ?

Mesaj gönderen TOLGARDA »

YokSatanNihilist yazdı: 01 Mar 2024 08:33
TOLGARDA yazdı: 01 Mar 2024 03:31 Oyunda aslında anlam katan şeylerin çoğu yalan edildi. Mesela maden toplamak ifliss phil gibi şeyler keserek çeşitli materyaller bulmak, saate gidip xenotim kasmak gibi gibi. Mesela her şey kopyalandığı sürece hol bölgesinin hiçbir anlamı kalmıyor.
Yönetim, bütün bölgelerin aktif olarak kullanılması için Karaköy reçetelerine phili tılsımlı parfüm alaşım pençe gibi şeyleri koyarak görevini zaten yaptı. Oyuncular işin hilesinin peşinden koşarak oyunu oynanmaz hale getirdi.
Yönetimin hatası şudur ki; bu kopya gibi yıllardır yapılan hataları düzeltmemek ve bu konuda çalışmamak.
Kimse kalmadı nasıl düzeltecekler, yapamazlar edemezler diyen kişilere cevaben; yıllardır bizi oyundan soğutan hatalardan birinin daha çok yakın bir zamanda fixlendiği göstermek isterim. Bknz. Büyük holdeki oyundan atma hatalarının çözülmesi.

Şu an için bütün iş oyuncularda bitiyor. Teknik ekibin çok aktif olamadığı bir oyunda hile yapmak oyunu bitirmeye çalışmaktır.

Bu hileyi bulan, yayan ve satanlara hukuki yaptırımlar uygulanmalıdır ki, bir daha böyle şeylere yeltenenler peyda olmasın.
Fırsat bulduğu an her yerde hile yapan çıkacaktır. Yönetimin işi de bunun önceden önüne geçmek, önceden olmuyorsa ilk fırsatta geçmek de olur. Ancak üç yıl içinde olmayan imkanlarla bile, dışarıdan destek alınarak bile bunlar çözülebilirdi. En kısa zamanda çözülmesine hala okeyiz çünkü oyunu hala oynuyoruz hala buradayız. Çözülsün ki hole diğer bölgelere gitmek tekrar anlamlı bir hal alsın.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
lordsthe
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

herkes bi fikir sunsa oyun daha güzel olur

Mesaj gönderen lordsthe »

bu oyuna düzgün aklı başı yerinde uzun süre oyunda online olacak game master almanız daha iyi değilmi ahievrana hem forumu hem oyunu verdiniz 2 tarafada yetişemedi yaptığı haksızlıklar ayrı ama her sunucuya anlık müdahele edicek kişiler almanız daha mantıklı bence bi giriyoruz herkese hakir yasak diyen çıkıyor bi giriyoruz kavga ediyor millet bölgeden saçmalığın daniskası tamam bu insanlar mantıklı düşünmeden yapıyor bunu ama siz yönetim olarakdamı mantıklı düşünemiyorsunuz anlamadım gitti sırf hem yönetim hem oyuncular olarak oyunun daha çok batması ve bitmesine çabalar gibisiniz yapmayın arkadaş bizim insanlarda sırf akıl verene laf sokma gibi bi huy var bu arkadaş bişey demiş bizde fikrimizi sunalım yok forumda bile millet birbirine laf sokuyor
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: OYUNDAKİ MESAJLAŞMA PENCERESİ ÇOK KÜÇÜK

Mesaj gönderen ismailaslan »

Fullscreen özelliğini kapatıp pencere modunda istediğiniz çözünürlükte açarsanız sorun düzelir diye düşünüyorum.
Resim
MyQuake
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

KASANIN YETERSİZ OLUŞU

Mesaj gönderen MyQuake »

Oyunu ilk günden beri oynayan biri olarak şu eksikliğide dile getirmek istiyorum.(Eksiklik çok ama belki bu dikkatinizi çeker)
2 adet kasa sayfası var. Ben oyunda bunun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Karaköy geldiğinde çoğumuz çemberlitaş itemlerini yere atmak zorunda kaldık. Lakin bu itemlerde nostaljinin bir parçası. Bunlar aktarılmıyor saklayamıyoruzda. Benim çarımda 50 adet parlak var. Rica ediyorum kasa sayısını revize edin 4 veya 5 yapınız.
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Öneri mailleri dikkate alınıyormu ikv destek?

Mesaj gönderen scorper »

Merhaba eskiden öneri görüş sunsak mail yoluyla geri dönüş oluyormu ikv destek hala devam ediyormu sayın orti? Sen düzeltcen gibi duruyo iyi bir insana benziyon
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: KASANIN YETERSİZ OLUŞU

Mesaj gönderen scorper »

MyQuake yazdı: 07 Mar 2024 23:14 Oyunu ilk günden beri oynayan biri olarak şu eksikliğide dile getirmek istiyorum.(Eksiklik çok ama belki bu dikkatinizi çeker)
2 adet kasa sayfası var. Ben oyunda bunun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Karaköy geldiğinde çoğumuz çemberlitaş itemlerini yere atmak zorunda kaldık. Lakin bu itemlerde nostaljinin bir parçası. Bunlar aktarılmıyor saklayamıyoruzda. Benim çarımda 50 adet parlak var. Rica ediyorum kasa sayısını revize edin 4 veya 5 yapınız.

Kasa kesinlikle yetersiz