Yeni Bir İKV mi Geliyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Yeni Bir İKV mi Geliyor?

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Oyun kendi türü için güzel ve tüm oyun alanının kullanılabilir olması ve bunu deneyimleyen ilk oyun olması bu ekibe yakışırdı zaten.

İkv de yaptıkları (ilk zamanlar olmasada sonradan yapılabilirdi) global pazara açılmama hatasını bu sefer yapmayacak olmalarıda güzel.

Güzel bir PR ile hak ettiği yere gelecektir.

Yaşlandığımı hissettim. Çağ gerisinde kalmışım. Mmorpg bekliyordum. Demekki yeni çağa giden o gemide bana yer yokmuş.

Umarım ekip emeklerinin karşılığını alır ve oyun pazarında istedikleri yere gelirler.

Ben umutlarımı canlı tutmaya devam edicem artık yapcak başka bir şey yok.

Bu lanet olası firmadan ikv nin haklarının alınıp İKV2 ile yeni oyun motoru, modern oynanabilirlik ve güzelleştirilmiş tasarımıyla hikayenin tamalanmasını beklicem.

Bu ya bu ekip ile olacak yada babası Mevlüt Dinç ile olacak.

Tabi ki bir İKV oyuncusu olarak yeni moba oyuna destek vermeye çalışıcam :)
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Yeni İKV olmayacağını zaten biliyordum, moba çıkacağını da tahmin ediyordum. Çok fazla moba oyunu oynamadım ama oyun bence güzel gözüküyor, savaş kısmı, aksiyon falan yeterince doyurur insanı. Alfa için başvuru yaptım, denemeyi bekliyorum. İnşallah globalde de bir başarı elde eder. Ekip sağlam, oyunlarına güveniyorlar, ben de güveniyorum. :grin:
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

bizim hayalleri siyah poşete koy usta
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Kendi adıma bu tarz oyunlar beni içine çekmiyor. İKV 2 tarzı bir geliştirme süreci beta teste ulaşmış proje var. Onu bekliyorum.
Tahminen oda 2024 3. Çeyrekte ortaya çıkacak.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

istanbulunsesi yazdı: 30 Oca 2024 11:09 Yaşlandığımı hissettim. Çağ gerisinde kalmışım. Mmorpg bekliyordum. Demekki yeni çağa giden o gemide bana yer yokmuş.
Bu cümle acıttı. Aynısını kendimde de hissettim. Bu arada Mevlüt Dinç daha önce (2023'ün sonlarına doğru) yüz yüze karşılaştığımız bir zaman artık bu tarz işlere girişmeyeceğini ancak projelere rehberlik ederek oyun sektöründe yer alacağını söylemişti. Yani bu alıntıladığım mesajın sonundaki ihtimalleri de komple olumsuz olarak düşünebiliriz :(
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

TOLGARDA yazdı: 01 Şub 2024 18:42
istanbulunsesi yazdı: 30 Oca 2024 11:09 Yaşlandığımı hissettim. Çağ gerisinde kalmışım. Mmorpg bekliyordum. Demekki yeni çağa giden o gemide bana yer yokmuş.
Bu cümle acıttı. Aynısını kendimde de hissettim. Bu arada Mevlüt Dinç daha önce (2023'ün sonlarına doğru) yüz yüze karşılaştığımız bir zaman artık bu tarz işlere girişmeyeceğini ancak projelere rehberlik ederek oyun sektöründe yer alacağını söylemişti. Yani bu alıntıladığım mesajın sonundaki ihtimalleri de komple olumsuz olarak düşünebiliriz :(

:(
FERMANTASYONb
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen FERMANTASYONb »

Yeni Bir Oyun Gelse De İş Görmez Zamanında Nasıl Satıldıysa Öyle Satılır Ekip Dağılır Şuan Burada Yaşanan Durum Olur Ayrı Bir Durumda Mevlüt Dinç IKV Hakkında Konuşmalarını İçtenlikle Yaptığını Da Düşünmüyorum Zamanında İkv Satmış Olsada Geliştirici Ekibe Desteğini Sürdürebilirdi Oyuna 15 Yıllık Süreçte Farklı Şeyler Gelebilirdi Arka Planda Ne Yaşandı Bilemiyoruz Herşey Sonuç Olarak Ticaret Kişisel Eleştirim.
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

FERMANTASYONb yazdı: 05 Şub 2024 14:23 Yeni Bir Oyun Gelse De İş Görmez Zamanında Nasıl Satıldıysa Öyle Satılır Ekip Dağılır Şuan Burada Yaşanan Durum Olur Ayrı Bir Durumda Mevlüt Dinç IKV Hakkında Konuşmalarını İçtenlikle Yaptığını Da Düşünmüyorum Zamanında İkv Satmış Olsada Geliştirici Ekibe Desteğini Sürdürebilirdi Oyuna 15 Yıllık Süreçte Farklı Şeyler Gelebilirdi Arka Planda Ne Yaşandı Bilemiyoruz Herşey Sonuç Olarak Ticaret Kişisel Eleştirim.
Mevlüt Dinç'in yeni projeyle bir ilgisi yok.
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
Hawkeye
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Hawkeye »

Bu saatten sonra yeni bir ikv'nin geleceğini sanmam mmrpg oyunlara eskisi kadar; Hem ülkemizde hem de dünya çapında ilgi gösterilmiyor. Şu an için ikv tarzı bir oyun yapmak kaynakları boşa harcamak gibi olur.
FERMANTASYONb
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen FERMANTASYONb »

xLuCaGox yazdı: 08 Şub 2024 18:15
FERMANTASYONb yazdı: 05 Şub 2024 14:23 Yeni Bir Oyun Gelse De İş Görmez Zamanında Nasıl Satıldıysa Öyle Satılır Ekip Dağılır Şuan Burada Yaşanan Durum Olur Ayrı Bir Durumda Mevlüt Dinç IKV Hakkında Konuşmalarını İçtenlikle Yaptığını Da Düşünmüyorum Zamanında İkv Satmış Olsada Geliştirici Ekibe Desteğini Sürdürebilirdi Oyuna 15 Yıllık Süreçte Farklı Şeyler Gelebilirdi Arka Planda Ne Yaşandı Bilemiyoruz Herşey Sonuç Olarak Ticaret Kişisel Eleştirim.
Mevlüt Dinç'in yeni projeyle bir ilgisi yok.
Şuan Forumunu Kullandığın Oyunla İlgili Söyledim O Kısmı Yeni Gelecek Oyun İçinse Oyuncuların Aynı Senaryo Yaşayacağını Söyledim Dikkatli Okursanız