Plus alıp sıfırdan çar kasmak mantıklımı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
HUMASUN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Plus alıp sıfırdan çar kasmak mantıklımı

Mesaj gönderen HUMASUN »

1 aylık plus alayım diyorum, sıfırdan şifacı kasayım 59'a kadar gibi bir düşüncem var.
Plus almadan sıfırdan kasayım dedim eminönü sunucusu oyundan attı sürekli 183 hata koduyla.
Beyaz köşkte açtım adam yok ve 4 levele kadar kastım oda yeşil örümcek görevinde oyundan attı.

Abi size sorum plus alsam oyundan atmaz mı? Bölgeden veya klandan yardım istesem görevlerime yardım edilir mi?

Yoksa hiç başlamayayım mı?

Teşekkür ederim okuduğunuz için.

Not;hiç çevrem yok tek tabanca takılmayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Plus alıp sıfırdan çar kasmak mantıklımı

Mesaj gönderen YedarS »

HUMASUN yazdı: 06 Kas 2023 02:19 1 aylık plus alayım diyorum, sıfırdan şifacı kasayım 59'a kadar gibi bir düşüncem var.
Plus almadan sıfırdan kasayım dedim eminönü sunucusu oyundan attı sürekli 183 hata koduyla.
Beyaz köşkte açtım adam yok ve 4 levele kadar kastım oda yeşil örümcek görevinde oyundan attı.

Abi size sorum plus alsam oyundan atmaz mı? Bölgeden veya klandan yardım istesem görevlerime yardım edilir mi?

Yoksa hiç başlamayayım mı?

Teşekkür ederim okuduğunuz için.

Not;hiç çevrem yok tek tabanca takılmayı düşünüyorum.
plus alıyorsan 1 aylık değil paket al paket içeriginde 3 aylık plus kasa erişimi ve +5 yetenek puanı bu daha mantıklı ve avantajlı eö sunucusunda baslamanı tavsiye ederim bi şekılde cevre edinirsin destek olurlar oyundan düşmede plusla alakalı birşey değil sistemin yeni güncel bi sistemse oyunla entegre bi şelilde calısmıyor bende ara ara düşüyorum ama çözümüde ikv asistan microsoft storedan indire bilirsin düşme problemin ortadan kalakacaktır bununla ilgili youtubede videolarda var izleyebılırsın.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

çemberlitaş kutu al senin için daha faydalı olur
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rembrandt »

Öncelikle oyundan düşmenin plus paketin olup olmaması ile alakalı değil. Bunun iki sebebi vardır; bilgisayardan kaynaklanan donanım sorunu veya internet. Gelelim sıfırdan hesap kasma olayına Eminönü dışı tüm sunucular bomboş oralarda hesap kasman özellikle şifacı kasman yardımsız imkansız gibi bişey dediğini yapabileceğin tek sunucu var oda eminönü, değer mi dersen bence değmez o parayı verip 59 olsan nolacak karaköyde şef yaratık kesimlerinde kanser olacaksın bence oyunu bilgisayarından kaldırıp bir daha yüklememen. :D

NOT: Eski nesil bilgisayarlara Windows 10 ve üzeri işletim sistemi kurulduğunda bilgisayardan tam verim alınmamakla birlikte, özellikle SSD yerine HDD takılı ise tam tamına fiyaskoya dönüşebilir. Bilgisayarın oldukça eski bir nesilse Windows 7 öneririm. İkv' yi en stabil çalıştıran işletim sistemi Windows 7' dir.
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
Kullanıcı avatarı
YokSatanNihilist
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen YokSatanNihilist »

mantıklı
şifacıysa eminönü sunucusundan başka yerde kasmaya çalışırsan zaten oyunu silersin :grin:
Kullanıcı avatarı
YokSatanNihilist
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen YokSatanNihilist »

eğlenmek zaman geçirmek için çar kasmak daha iyi
tamamen kendi kastığın çarı oynamak çok güzel
yeni çara çt kutu alacaksın 59 olunca parlatmalarını yapacaksın derken başka türlü çar sahibi olmaktan daha maliyetli olabilir
yasaklı kelime kullanmamaya çalışırken ben :grin: :grin:
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

W8 w10 w11 ikvye entegre olamıyor.

Ben w11 kullanıyorum, depar atıp adama hücum edince oyundan atıyor malesef.
...COMANDANTE...

... Semsûr...