İkv SS Deposu Açıldı!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: İkv SS Deposu Açıldı!

Mesaj gönderen benibanladilar »

sailorhawk yazdı: 03 Haz 2023 02:14 Dostum seni yaptığın işten ötürü tebrik ediyorum. Foruma girme sebeplerim de hala sizlerin aktif olması. Forum başlıklarında yakın tarihte açılan konular görünce içimde az da olsa bir heyecanlanma yaşanıyor. Ben de zamanında (2 veya 3 yıl önce) İKV Maden Haritası programı yapmıştım.
Konu dışı olarak, oyunu hala oynuyor musun? Aktif olarak olmasa da arada girip çıkıyor musun? Sunucular ne durumda? 2 sene önceki aktiflik duruyor mu?
Teşekkür ederim hocam.
İkv maden haritası programını kullanmıştım çok işe yarıyordu, sizinde elinize sağlık.

Oyunu oynamıyorum ama arada girip çıkıyorum hocam, benim oynadığım sancak sunucusu tamamen bomboş fakat eminönü sunucusunda baya oynayan kişi var. Oynamak için plus paket almak gerekiyordu server'a girebilmek için eö sunucusunda.
Eö baya aktif fakat ne yapıyor oyuncular, meteor bölgesinde insan var mı vs. bilgim yok.
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen YedarS »

çok başarılı ve zekice bi proje ancak üye oldum ama giriş yapamıyorum. kullanıcı adı şifre hatalı diyor üye bilgileri dogru çözümü nasıl bende fotograf yüklemek ıstıyorum
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

YedarS yazdı: 07 Haz 2023 10:34 çok başarılı ve zekice bi proje ancak üye oldum ama giriş yapamıyorum. kullanıcı adı şifre hatalı diyor üye bilgileri dogru çözümü nasıl bende fotograf yüklemek ıstıyorum
beğenmenize sevindim.
hocam siteyi bir kontrol ettim, yeni üyelik açıp giriş yaptım bir sıkıntı görmedim.
bir arkadaşta siteye üye olup foto yüklemiş.
sizde neden çalışmadı anlamadım doğrusu.

tekrar deneyebilirsiniz birde ben sizin yerinize bir hesap açıp size bilgilerini özelden gönderiyorum, en kötü onu kullanırsınız.
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

fotoğraf yüklüyoruz ama yükleniyormu yüklenmiyormu anlayamadım onaylanması gereken fotoğraf varmı bakarmısın
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

YedarS yazdı: 05 Tem 2023 12:49 fotoğraf yüklüyoruz ama yükleniyormu yüklenmiyormu anlayamadım onaylanması gereken fotoğraf varmı bakarmısın
onayladım ama sadece 2 fotoğraf vardı.
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

son yüklenen 4 fotoğrafı silebilir misin benim profilimden paylaşılmamış admin adı altında paylaşılmış. yeni yükleme yapmak istiyorum
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

YedarS yazdı: 14 Ağu 2023 09:07 son yüklenen 4 fotoğrafı silebilir misin benim profilimden paylaşılmamış admin adı altında paylaşılmış. yeni yükleme yapmak istiyorum
Sildim hocam
Lothardori
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Lothardori »

Projenin ilk halini görmüştüm; son güncelleme ile çok güzel bir hale gelmiş.

Kullanıcıların forum paylaşımlarını nasıl yakalıyorsun? Bildiğim kadarıyla forum'un bir api'i yok. Forum konuları google'da indexlenmiyor ve üyelik girişi yapılmadan da konuların içleri görüntülenmiyor. İyi düşünmüşsün yöntemini merak ettim.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Lothardori yazdı: 11 Eki 2023 16:55 Projenin ilk halini görmüştüm; son güncelleme ile çok güzel bir hale gelmiş.

Kullanıcıların forum paylaşımlarını nasıl yakalıyorsun? Bildiğim kadarıyla forum'un bir api'i yok. Forum konuları google'da indexlenmiyor ve üyelik girişi yapılmadan da konuların içleri görüntülenmiyor. İyi düşünmüşsün yöntemini merak ettim.
Selamlar hocam evet forumdaki fotolar gelince daha güzel bir site oldu.
Forumun Apisi dediğiniz gibi yok, nasıl olduğunu size özelden yazıyorum.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Arkadaşlar herkese selam, ikv ss deposu 2. yaşına yaklaşıyor.

Bugün siteyi güncelledim ve 'Rastgele' adında bir sayfa ekledim.
Sitedeki bütün resimler arasında rastgele tarihlerden resimleri görebileceğiniz bir sayfa.
Forum Arşivi veya resimler sayfasındaki resimler çekilme tarihlerine göre sıralandığı için aynı kişinin yüklediği resimler arka arkaya çok geliyor.
Bu sayfada buna takılmadan resimlere bakabileceksiniz. :grin:

https://ikvssdeposu.vercel.app/posts/random