--->> İnTiKaM LoNCaSı <<---

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
bLaDexm
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: --->> İnTiKaM LoNCaSı <<---

Mesaj gönderen bLaDexm »

Merhaba arkadaşlar,
Umarım iyisinizdir.Oyun deyip geçmemek gerekiyor aradan kaç yıl geçse de hâlâ buradayız :relaxed: Loncada ve oyunda çok sağlam dostluklar oluşturduk.Yeri geldi kızdık,yeri geldi sevindik,yeri geldi heyecanlandık.Gönül isterdi ki eski dostlar eski dostluklar eski oyunun tadı devam etsin ancak oyunun buraya gelmesinde bizim bir suçumuz yok.
Ben,Emre,Sedat İstanbul'da yaşıyoruz ara sıra görüşüyoruz arada oyun hakkında eski anıları ve oyuncuları hatırlıyoruz.
Ben işim gereği yoğun çalışıyorum.İstanbul başlı başına yoğun bir şehir mesleğim için.
Bu arada oyunun kurucusu Mevlüt DİNÇ beyle Levent tarafında karşılaştık, oyun hakkında konuştuk,sohbet ettik,hatta fotoğraf çektirme imkanımız bile oldu.Anladığım kadarıyla o da oyunun bu durumundan üzgün ve eski ortamı o da arıyor, sağlık olsun.
Oyuna her ne kadar giremesem de oyundaki ve özellikle de İntikam Loncasındaki herkes benim için yeri ayrı.İnşallah bir gün görüşmek ve buluşmak dileğiyle,kendinize iyi bakın İntikam Ailesi...
Ademxxintikam
Devilxxintikam
• • Korkular Sizin,İNTiKaM Bizim • •
Kullanıcı avatarı
izlenimci
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Tek Yürek

Mesaj gönderen izlenimci »

Arada bir girip bakıyorum foruma, oyuna.

Zaman ne çabuk geçiyor. Nostaljik bir server kurulsa keşke, level sınırı 39 da kalsa eski oyuncular olarak sohbete muhabbete girebilsek.

Herkese selamlar..

Uaksaray
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Belki yaşayan biri görür ve iyi bir anı olarak hatırlar :) Adem Emre maalesef hafızamın yanılttığı isimler herkese çok selamlar...
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk