Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Mesaj gönderen Retaliation »

Vezirx27 yazdı: 09 Oca 2021 13:56 Aylar sonra belkide yıl olmuştur foruma girmeyip günlüğüme bakmayalı, eskiden üşenmeden yazdığım onca sayfaları, bu gün bakarken ve okurken bile üşendim açıkcası :D
5-6 sene gibi çok deli zaman geçmiş gerçekten insan bir garip oluyor çünkü yazdığım ilk günüde hatırlıyorum.
Hayatın telaşına kaptırmış gidiyoruz hepimiz için çok acınası bir durum aslında... Hep bir çaba içerisinde koşuştururken zamanın nasıl geçtiğini hatta nasıl yaşlandığımızın farkında bile değiliz.. Her neyse güzel zamanlarmış keşke şuan tek derdimiz İKV olsaydı yine :D
Ciğerimiz kalmamıştır, iyi geceler
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhabalar bu gün can sıkıntısından oyuna yıllar sonra girip Yeşil Hidra kestik :D
Ahh ahh nasıl anılarım canlandı bilemezsinizz
:smoking: :smoking: :smoking: Resim
nirvanx236
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen nirvanx236 »

attığın günlüklerde kendi çarlarımı gördüm gözümde canlanır koskoca mazi teşkilat sunucusunun teşkilat ikv nin ikv olduğu zamanlar hey gidi heyyy...
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Selam sevgili dostlar,

Tozlu raflara ayrılmış bu forumun bizlere İKV kadar güzel anılar barındırıyor.
Oyuna ve foruma arada nadirde olsa giriş yapıp eskileri yad etmek çok güzel.
Ben hayatımın en dertsiz dönemlerini bu oyunu oynadığım zamanlar olarak görüyorum ve tabiki en huzurlu :)
Şimdi bu düzeni tutmayan dünyanın soluksuz mücadelesi içindeyiz ve bu mücadele hiç keyifli ilerlemiyor :D
Artık büyümeyip yaşlandığımızı anladığımız an galiba geçmişteki bazı tatları bir daha alamayacağımızı bize gösteriyor gibi..
Ne gariptir ki 8 sene önce bu günlüğe ilk yazdığım yazıdan son yazıya kadar hayatımın farklı dönüm noktalarını görebilmem mümkün ve bu beni duygulandırdı :'(
Ve yarın benim için yine büyük bir gün, yarın yeni hayatımın ilk günü ve ben yarının finalinde evli bir adam olucam :D
Burdan tanıdığım tanımadığım tüm İKV camisına kucak dolusu sevgiler. Bu forum aktifliğini sürdürdüğü sürece burada yine paylaşımlarımı yapıcam..
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Vezirx27 yazdı: 22 Ağu 2023 00:57 Selam sevgili dostlar,

Tozlu raflara ayrılmış bu forumun bizlere İKV kadar güzel anılar barındırıyor.
Oyuna ve foruma arada nadirde olsa giriş yapıp eskileri yad etmek çok güzel.
Ben hayatımın en dertsiz dönemlerini bu oyunu oynadığım zamanlar olarak görüyorum ve tabiki en huzurlu :)
Şimdi bu düzeni tutmayan dünyanın soluksuz mücadelesi içindeyiz ve bu mücadele hiç keyifli ilerlemiyor :D
Artık büyümeyip yaşlandığımızı anladığımız an galiba geçmişteki bazı tatları bir daha alamayacağımızı bize gösteriyor gibi..
Ne gariptir ki 8 sene önce bu günlüğe ilk yazdığım yazıdan son yazıya kadar hayatımın farklı dönüm noktalarını görebilmem mümkün ve bu beni duygulandırdı :'(
Ve yarın benim için yine büyük bir gün, yarın yeni hayatımın ilk günü ve ben yarının finalinde evli bir adam olucam :D
Burdan tanıdığım tanımadığım tüm İKV camisına kucak dolusu sevgiler. Bu forum aktifliğini sürdürdüğü sürece burada yine paylaşımlarımı yapıcam..
Mutluluklar dilerim
...COMANDANTE...

... Semsûr...