Bir Hercai'nin sergüzeşti !

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Bir Hercai'nin sergüzeşti !

Mesaj gönderen Sonne »

3.09.2023
Görüşemeyeli epeyce uzun zaman oldu sevgili günlük, neredeyse 1 sene olacak. Onca zaman sonra buraya tekrar döneceğimi zannetmiyordum hayat beni yine buraya bir şekilde çekiverdi. Geçen süre zarfında hayatımda çok büyük radikal değişiklikler oldu, hayatıma birçok insan girdi birçoğu da çıktı. Hayat bir şekilde devam ediyor, İKV'de öyle... Evet en son kanca asamı parlatmıştım... Ah be ne kadar uzun zaman geçmiş aradan sürekli düşünüp düşünüp duruyorum. Neyse siftahımıza kanca asam ile başlıyalım, Vira Bismillah!

Resim

Oyunun şu durumunda bile en çok zevk aldığım aktivite slot kesmektir ve ondan daha da zevk aldığım ise Takı düşürmektir özellikle sarı ve işe yarar olanlar. B-) Oyuna döner dönmez hemen ilk takımı düşürdüm.

Resim

Sonrasında benim oyuna döndüğümü haber alan arkadaşım ile beraber eksiklerini gidermek için Komiser kesmeye karar verdik. Epey bi' süre Komiser kestik lakin arkadaşım bir türlü itemi geçtim torba dahi alamadı. Düşen hep benim full karakterlerimeydi. Sağlık olsun bi' gün kısmet olursa itemlerini düşürmeye çalışırız. Buradan kintsugi (Hamuşi)'ye sevgiler. :*

Resim

Resim

Arkadaşımın yaşadığı hüsran neticesinde o çıktıktan sonra tek başıma hiç olmazsa pantolon reçetesi düşürme ümidi ile birkaç tur tek başıma Komiser kestim lakin nafile...

Resim

Sonraki zamanlarda yine takı işine geri dönme kararı aldım. İyi bir karar almışım ki şansım bayağı yaver gitti diyebilirim. Paslanmamışım eskisi gibi takı düşürebiliyorum B-) Epey bir takı düşürdüm şu birkaç günde.

Resim

Malum düşürmüş olduğum Yeşilmen Ohm kolyeden 3 adet oldu bakalım ne yapacağım :)

Resim

Ve takı düşürmeye devam ettim...

Resim

Resim

Şu manzara ile ilk karşılaştığım vakit ufak bir şok yaşadım lakin yaşadığım şoku atlatmam çok çabuk oldu :) Malum her şey göründüğü gibi değildir. Düşen takılar tamamen mavi düz Altuncu kolye ile Ghost yüzük idi. :relaxed:

Resim

Düşürmüş olduğum ve önceden kenara köşeye koyduğum takıları Epe ile takaslamak istiyordum lakin kopyalama olayları nedeni ile sanırım Epelerin vb. aktarımları yasaklanmış. Epey bi' hüsrana uğradım diyebilirim. Oysa ne hayallerimiz vardı :( Sağlık olsun geçer gider bu da... Bir yazımın daha sonuna geldik sevgili günlük. İnşallah kısmet olur da beraber daha nice güzel vakit geçiririz. Benden bugünlük bu kadar. hercai kaçar...
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?