BÜTÜN SUÇU YÖNETİMDE ARAMAMAK LAZIM..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Re: BÜTÜN SUÇU YÖNETİMDE ARAMAMAK LAZIM..

Mesaj gönderen isagoci »

Okuyamadım kardeş durumumuz yoktu.

Tanım: Görevlerini yapmayanları aklamaya çalışan bir suserin yaptığı boşlar...
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen adimihatirla »

Suç bu oyuna yeterli bütçeyi vermeyen, desteği vermeyen Türk Telekom veya üst şirkettedir.
Türk milleti olarak sorunların, sıkıntıların ana kaynaklarını biraz görmeye başlayabilirsek bu ülke çağ atlayacak.
Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
1likofficial
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Gazozlu Şarap Şargoz

Mesaj gönderen 1likofficial »

adimihatirla yazdı: 24 May 2023 01:38 Suç bu oyuna yeterli bütçeyi vermeyen, desteği vermeyen Türk Telekom veya üst şirkettedir.
Türk milleti olarak sorunların, sıkıntıların ana kaynaklarını biraz görmeye başlayabilirsek bu ülke çağ atlayacak.
Saygılarımla.
👍👍👍
Siyah Beyaz Film Gibi Biraz
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

adimihatirla yazdı: 24 May 2023 01:38 Suç bu oyuna yeterli bütçeyi vermeyen, desteği vermeyen Türk Telekom veya üst şirkettedir.
Saygılarımla.
ee o zaman adama sorarlar destek verilmeyen oyunu oynayıp sen niye destek veriyorsun?

Sen niye oynuyorsun,plus alıyorsun?

Bunları sorarsak ve eyleme geçersek bence çağ atlarız.

Ulan hem taşlıcan hemde oyunu oynıcan ee ağlamayan bebeye biberon olmaz. Sen tepkini koyacaksın gereekirse oyun kapanacak ama yolnudan dönmicen
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

MetalV yazdı: 24 May 2023 10:52
Saygılarımla.
ee o zaman adama sorarlar destek verilmeyen oyunu oynayıp sen niye destek veriyorsun?

Ulan hem taşlıcan hemde oyunu oynıcan ee ağlamayan bebeye biberon olmaz. Sen tepkini koyacaksın gereekirse oyun kapanacak ama yolnudan dönmicen
ben oynamıyorum evladım. nereden benim oynadığım kanısına vardın.
bazen foruma giriyorum. ben zaten oyunun kapanması taraftarıyım. sadece oyunun bu hale gelmesindeki suçluyu söylüyorum, beynin umarım ikisi arasındaki farkı algılar.
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

MetalV yazdı: 26 May 2023 17:09
adimihatirla yazdı: 25 May 2023 13:52
MetalV yazdı: 24 May 2023 10:52
Saygılarımla.

ben oynamıyorum evladım. nereden benim oynadığım kanısına vardın.
bazen foruma giriyorum. ben zaten oyunun kapanması taraftarıyım. sadece oyunun bu hale gelmesindeki suçluyu söylüyorum, beynin umarım ikisi arasındaki farkı algılar.
sorun oyunu oynamamak keriz evladı Oyunun tt tarafından geliştirilmediğini yolda geçen çocuk bile biliyor artık.
Oyuncular kendi aralarında örgütlü değil sen sadece sorunu tt de görüp çağ atlarız diyorsun hayır, sorunun çözümü benim dediklerimde angutovski
ya sana cevap verip vakit harcamaya değmez.
umut123
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen umut123 »

Mcerezci yazdı: 23 May 2023 20:34 Şimdi herşey iyi güzel arkadaşlar ama köklü online oyunların pvp serverinde dahi hile koruma programı varken ve en az 3-4 Gmsi developeri varken bakın pvp diyorum yani 1-2 sene sonra kapanacak serverler. İkv gibi bir efsanenin başında doğru düzgün bir developerin olmayışı TT nin ayıbıdır. Bu tür sorunlar olduğunda Orti ve AhiEvran sunucuları kapatıp dışarıdan buldukları bir developere hataları çözdürmeye çalışıyolar sanırım. Ya çok şey istemiyoruz bir tane developer işe alsınlar sadece işi ikv ile ilgilenmek olsun. Orti ve AhiEvranın Türk Telekomda başka pozisyonları var ve oyunla anca bir sorun olduğu zaman ilgilenebiliyorlar. Ya da Türk Telekom açık arttırma oyun haklarını başka firmaya satsın.
bak mükemmel yorumlamışsın kardeşim yıllarımı hatta gençliğimi verdim bu oyun için benim gibi birçoğu var ben oyunu bırakalım 4 sene olmuştur Türk telekom yerine oyunu bilen birisine devredilse bir kımıldama ve düzenlemeler olabilir kaç tane oyun oynadım ikvden önce ve sonra hiçbiri bunun keyfini vermedi üzülüyorum oyunun bu durumuna en zor zamanlarda tecrübeli bir oyuncusu olarak
Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Uzaylılar

Mesaj gönderen Mcerezci »

umut123 yazdı: 30 May 2023 02:05
Mcerezci yazdı: 23 May 2023 20:34 Şimdi herşey iyi güzel arkadaşlar ama köklü online oyunların pvp serverinde dahi hile koruma programı varken ve en az 3-4 Gmsi developeri varken bakın pvp diyorum yani 1-2 sene sonra kapanacak serverler. İkv gibi bir efsanenin başında doğru düzgün bir developerin olmayışı TT nin ayıbıdır. Bu tür sorunlar olduğunda Orti ve AhiEvran sunucuları kapatıp dışarıdan buldukları bir developere hataları çözdürmeye çalışıyolar sanırım. Ya çok şey istemiyoruz bir tane developer işe alsınlar sadece işi ikv ile ilgilenmek olsun. Orti ve AhiEvranın Türk Telekomda başka pozisyonları var ve oyunla anca bir sorun olduğu zaman ilgilenebiliyorlar. Ya da Türk Telekom açık arttırma oyun haklarını başka firmaya satsın.
bak mükemmel yorumlamışsın kardeşim yıllarımı hatta gençliğimi verdim bu oyun için benim gibi birçoğu var ben oyunu bırakalım 4 sene olmuştur Türk telekom yerine oyunu bilen birisine devredilse bir kımıldama ve düzenlemeler olabilir kaç tane oyun oynadım ikvden önce ve sonra hiçbiri bunun keyfini vermedi üzülüyorum oyunun bu durumuna en zor zamanlarda tecrübeli bir oyuncusu olarak
Daha önceki yorumumdada belirtmiştim bu oyunu grafikleri oynanışı ya da çok üst düzey bir oyun olduğu için oynamıyoruz. Bu oyunda anılarımız gençliğimiz var o yüzden oynuyoruz.
La Vittoria Sara Nostra...
Kullanıcı avatarı
sailorhawk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: XgökbörüX

Mesaj gönderen sailorhawk »

Dışardan bir developer'a ihtiyaç yok. Çocukluğumuz şu oyunla geçti ve aramızdan çok güzel yazılımcılar çıktı. Zamanında ben de "gönüllü" olarak yazılım desteği verebileceğimi söylemiştim ama takan olmadı. Emin olun aramızda gönüllü olacak çok insan var bu iş için. Parasıyla demiyorum çünkü ben bu oyunun artık kendi server parasını bile çıkardığını düşünmüyorum. Belki de zararına işliyor her şey. Gönüllülük işine tekrar gelecek olursak. Oyundan önce şu websitelerine bir developer bulunsun veya gönüllü olarak yapılsın. Zira forumda binbir türlü site açığı var. Bulduğum bulguları gerek etiklikten, gerek KVKK'dan, gerekse yanlış kişilerin eline geçebilme ihtimalinden dolayı buraya yazmıyorum. Ama bu dediklerim için her şey çok geç. Bundan 3 sene önce olsaydı bu gönüllülük olayı belki de oyuncular bırakmazdı.
Sunucu : Beyazköşk
Nick : Hazretiyaaz
Sınıf : Şifacı
Resim
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hattihumayun »

konuda yazılanları okumadım ama suç atacaksanız tt'ye atın gönüllü çalışanlara bir şey demeyelim tt'ye istediğinizi yazın arayın mail atın gönüllü çalışanların yapacağı bir şey yok

eğer konu paraysa akçelere 2 kat daha zam koysunlar ama çalışan alsınlar , şu an oyundaki sıkıntıdan çt itemleri üreten 5-10 milyon madeni olan tayfa verir bence :D bir şekilde bir yerden kısar veririm ben de , şu an oynayanlar oyunu kolay kolay bırakacak insanlar değil çünkü , harbiden seven bağlanan insanlar , dün oyuna girdim 2023 yılında taşkanat ayakkabı malzeme topluyorlardı