Akçeye Yapılan Zam Hakkında...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
FERMANTASYONb
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Akçeye Yapılan Zam Hakkında...

Mesaj gönderen FERMANTASYONb »

Gelecegi Belirsiz Kopyaların Havalarda Uçuştuğu Üretim Yapabilmek İçin Alışveriş Yapıp Nedeni Belli Olmadık Şekilde Ban Yiyen İnsanların Olduğu Bunun Üzerine Sorularına Cevap Bulamayan Çağresiz Oyuncuların Bulundugu Bir Oyun Icin Gereksiz Pahalı Yazdıklarım Dışındaki Daha Nice Sorunlar Var İken Hak Edeceği Bir Tutar Degil Fiyatlar Sahsi Görüşüm Ekonomi Demis Bazı Arkadaşlar Ben Bana Katma Değer Ne Sağlıyor Ona Bakarim Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Oyuncuları geri toplama gelen zamlar öneriler

Mesaj gönderen scorper »

Biliyorsunuz akçelere çok büyük zam yapıldı.Yönetim şunu düşünüyor olabilir ilerde alışılıp oyun sistemi tekrar eski kalabalığına döner. Eğer böyleyse yanlış düşünüyorlar. Çünkü çoğu insan şu saatten sonra bırakır. Kesin bırakır.Veya aktarımların açılmasını bekler elden çıkarmak için.

Şimdi size sunacağım bakın yöneticilerim değerli yöneticilerim. Sonra haklı çıkacağım şu genç kardeşinizin yazdıklarını lütfen okuyun ve artık bunları yapın yapmassanız geç olacak herkes bırakıcak bak.

Önerilerim şunlar bu öneriler sayesinde oyuna tekrar geri dönüş olur akçeler zamlı olsa bile evet ben ve ekibim döneriz.

İkv dükkan gibi bir nimetimiz var. İKV dükkan komple yenilenmeli. İçine karakter tipi değiştirme özelliği konulmalı.

VE Tek tıkla tüm setlerin giyilebileceği karakterlere tek seferde giydirilebilen özellik gelmeli. Örneğin elek seti var fizikde tek tıkla tüm kasadaki elek setleri takabilecek makine atınca tek tek setlerle ugraşmıcak.

Şu iki özellik için bile geri dönen olur.

Daha bitmedi. İsportacıda item vb ürünler satılmalı.

Ne gibi mesela? Akçeyi yükledik. Artık tılsımlar ve iksirler akçe karşılığı isportacı gibi karakterlerde satılabilsin.

Örnek 1 can ıksırı almak istediğimde 400 400 satsın bana tüm iksirler kaldırılsın çantalardan ama kaldırılırkende fazla fazla iksir çekmeye alıştı millet bi zahmet akçeyle daha fazla alalım en azından 400 400 idael.

Met 23 gibi tılsımlar isportacıya konulsun akçe karşılıgı.

Bazı item be gözlüklerde akçe karşılıgı konulsun.
Yada ikv dükkana akçeyle çekilebilen yeni gözlükler gelsin.

Yani demem oki zamın karşılığını verin bu yeni sistem bile oyuncuları anında toplamaya yeter bile lütfen artık çok geç olmadan oyuncular bırakmadan yenilik yapın..... Saygılar sevgiler
Kayhankayar
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım

ANKA sunucusu ne yapsın

Mesaj gönderen Kayhankayar »

:') plus olmuş 149tl garibim ANKA sunucusu ne yapsın :') :') :D
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: ANKA sunucusu ne yapsın

Mesaj gönderen Sonne »

Anka sunucusu artık elitler lokali oldu gibi aktarmak istesem bile aktaramam 16 karakter var para mı dayanır :D
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
fikirmatik
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen fikirmatik »

kusura bakmayın da bu zam 5 yıl gecikti bile. karaköy geldiğinde bu fiyatların güncellenmesi gerekiyordu, üzerine pandemi ve son yıllardaki enflasyon da eklenince zaten oyun bedava olmuştu. 2018den beri oynamıyordum, geçen ramazan ayında gireyim dedim. 1 günde vereceğim yemek parasının yarısına(yaklaşık 150 lira) 8 aylık plus+lonca+kasa+bilmemne birsürü bişeyler aldım, 1 hafta sonra da oyunu tekrar bıraktım ama umrumda bile olmadı. resmen bedavaydı çünkü. şimdi ağustosa kadar plus var güya hesapta.
25 liraya çt kutu mu olur lan? 4-5 tane simit alınıyor o paraya, 3 aylık plus parasına. ha oyunun şu anki durumuna göre bu paralar verilir mi? asla. paranın karşılığını hizmet olarak kesinlikle vermiyorlar, ama zaten bedava diye millet iyice suyunu çıkarmıştı bu işin. sürekli yeni hesap açıp bölgeden sövenlerden şikayet eden siz değil miydiniz?
bu oyun ilk zamanlarında da böyleydi, yarıyıl tatilini pas geçerdik 15 gün boşa gitmesin diye, sadece yaz tatilinde plus alırdık. onun dışında "oyuna para verilmez"di. 3 kişi sadece 1 hesaptan oynardık, ayrı ayrı plus alınca para boşa gitmesin diye. plus olan gerçekten sayılı kişi olurdu, özelden rica ederdik kardeş şunu yazabilir misin diye. ikv dükkan geldiğinde oyun p2w oldu diye boşuna şikayet etmedik biz, yıllar ilerledikçe oyunun geldiği nokta ortada. para vermeden oynayamayacak durumdasınız. şimdi o akçelere zam gelince de haliyle tepki yükseliyor.

neyse bu paraları böyle bir çöplüğe aklı başında olan kimse vermez. bakalım bu zamlarla oyunu batırmak mi istiyorlar yoksa gerçekten para kazanıp yatırım mı yapmak istiyorlar. hep birlikte göreceğiz.
Kullanıcı avatarı
KINSEI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen KINSEI »

Zaten herkes zam gelmesine hem fikir. Bendeniz de dahil tüm oyuncuların şikayeti zam miktarının oranı. Oyunun giderine göre gelir miktarı ayarlansaydı bu süreç bu şekilde olmaz oyuncu sayısında da kayıplar yaşanmazdı. Oyunda hatrı sayılır bir azınlık mevcut. Bu azınlık da yakında kalmayacak. Sadece slotlara ve moblara yöneticilik yapacak duruma geleceksiniz farkında mısınız?
O yüzden şu an duruma bir el atmanız gerekiyor. Aksi taktirde bu kez oyunun son günlerinin geldiğini söyleyebiliriz.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen AGRESIF »

zamma herkes okeyde sorun oyunun bize hiçbir şey vermemesi ve geleceği olmaması..
Kullanıcı avatarı
Xefsanexxxxx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: TuĞRa

Mesaj gönderen Xefsanexxxxx »

uzun zaman zam yapmamak sizin hatanız ve bunu oyuncu sayısı azalmış durumdayken bu şekilde yapmanız akıl mantık işi değil.Evet zam olmalıydı gerçekten çok ucuzdu ama zam da bu şekilde olmamalıydı.Önce bir yüzde yüz yapın 57 tl den 115 yapın digelerinide ona göre ayarlayın .57 tl den 280 tl ye çıkarmak nedir kafamı buluyorsunuz özellikle hatalarla ilgili atılan maillere dönüşün aylarca sürdüğü oyuncularla ilgilenilmediği bir dönemde birde böyle bir zam..............para verdik klana karakter geçirdik lakın 1 aydan fazla oldu lanet olası hala kılansız beklıyor mail de attık cevap yok................. önce ilgilenin sonra pandik atın.
Eski dost düşman olmaz.
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

Oyuna başladığımda liseyi yeni bitirmiştim üniversite çağındaydım.Yaşım neredeyse 35.Haliyle bir kısım oyuncunun iş ve maddi konuları çözülmüş durumda. 250 lira gene 3 aylık üyelik için aslında yüksek bir mebla değil.Hatta başka oyunlarla karşılaştırdığımızda gene uygun oluyor.Ancak oyun bu fiyatların karşılığında bana ne verir? Değer mi? Buglar almış başını gitmiş, kopya ayyuka çıkmış.Hatalar düzeltilemeden artarak devam etmiş.Son durumu ortada.
Senelerdir akçe ve paket fiyatlarında hiçbir zam yapılmadı ve bunun sorumlusu da oyuncu değil.Her sene paketler belli bir oranda arttırılabilirdi. 30 liraya gelen plus paketi hadi 90 olsaydı 1 ayı 30tl den bu şekilde ters tepki olmazdı.
Zamlanmanın olmaya başladığı gece eski fiyattan bulup son plus paketi ve akçeyi kendime ve arkadaşlarıma aldım.Bu yazı böyle geçiririz.Arada denk gelirsek varsa 1-2 saatimiz gireriz diye.
Sonrasında oyunda elle tutulur bir gelişme olursa da olmazsa da (değişim olacağını hiç sanmıyorum) yeni fiyatlarla paket almam.
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Hadi fiyatlar 2 katına çıksın eyvallah 57 TL olan 5500 114 TL olsun sorun değil 2 tane alacağımıza 1 tane alırız da 280TL nedir be arkadaş akıl sır ermiyor bu işlere.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?