YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Re: YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Mesaj gönderen isagoci »

kardeş sana gıcık oldum he. bunun yeri neresi. sana delil gösteriyoz hala hedef saptırıyon konu değiştiriyon. yönetimden ben de memnun değilim günlerdir nara atan boss kaçıranlara moderasyon uygulanmıyo ama yönetim bu açık bölge sistemini oyuncular istedi diye getirdi, oyun daha kötü bir yer olsun diye getirmedi.
ama bu yazdığım elemanlar oyun daha kötü bir yer olsun diye bunu yapıyolar, kendilerine faydaları olmadığı halde yapıyolar şunu bi anlamaya çalış ve de ki: ben bunlarla boss da kesmem ticaret de yapmam adam yerine de koymam!
biraz cesur ol! olun!
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Göster
isagoci yazdı: 22 Mar 2023 14:45 kardeş sana gıcık oldum he. bunun yeri neresi. sana delil gösteriyoz hala hedef saptırıyon konu değiştiriyon. yönetimden ben de memnun değilim günlerdir nara atan boss kaçıranlara moderasyon uygulanmıyo ama yönetim bu açık bölge sistemini oyuncular istedi diye getirdi, oyun daha kötü bir yer olsun diye getirmedi.
ama bu yazdığım elemanlar oyun daha kötü bir yer olsun diye bunu yapıyolar, kendilerine faydaları olmadığı halde yapıyolar şunu bi anlamaya çalış ve de ki: ben bunlarla boss da kesmem ticaret de yapmam adam yerine de koymam!
biraz cesur ol! olun!
Oyuncularının her dediğini yaparlarsa oyun bu hale gelir işte. :grin: Bana gıcık olacağına Karaköy bosslarının ulu orta olmasına vesile olanlara gıcık ol bence. ;) Sen hiç Kenan'ın, Junon'un kaçırıldığını gördün mü? O:-)
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

isagoci yazdı: 22 Mar 2023 11:49 Adam çıkıp ben hortlakta sıraya falan girmem açık dünya oyun siz orda saatler sonrasına sıra alın karakter kasın benim umrumda değil, gelirim ksmi atarım desin bir delikanlı çıkıp ne diyon sen terbiyesiz ahlaksız derhâl hizaya gel yoksa biz senle kesim de ticaret de yapmayız demiyor.
https://m.youtube.com/watch?v=0OWMnPvhIcw
Nara da atıyorlar.
Bunları kesimlere almayın!
Ticaret yapmayın!
Selam vermeye değmezler. Kendi pisliklerinde boğulsunlar.
Şu konuşmalarından yaşının küçük olduğunu anlıyorum, bu mesele değil ama haddini aşıyorsun. Sana daha önceki mesajlarımda '' açık bölge oyunda ks olmadığını '' açıkça vurgulamama rağmen hala ısrarla devam ediyosun pervasız konuşmalarına. Kesim yapacak ekibimiz çok şükür mevcut son dönemlerde Eminönü halkı da geyet güzel bir şekilde görmüştür bunu. Ticarete gelince 2 3 bişey satıp burdan eve ekmek götürmediğimiz için içimiz rahat öyle bir derdimiz olmadı şayet olursa eğer senin gibi dün başlayan çoluk çocuk değil geçmişte bizimle ticaret yapanlar neyin ne olduğunu daha iyi bilir kimseden tarif alacak değiliz.
Göster
Resim
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Bu kadar insan keriz bi siz akıllısınız ksci naracı emek hırsızları.
Yaşın küçük demişsin ama sizin gibi ne kadar kalabalıksak ne kadar güçlüysek o kadar haklıyız gibi bir düşünce içerisinde olacak kadar küçülmem emek hırsızı lonca.
Lan hiç mi eşiniz dostunuz yok ne yapıyorsunuz olm milletin oyununu bozmaya utanmıyor musunuz diyecek..

Hala umudumu kaybetmedim, buraya bir lonca yetkilisinin ''yalnız krallık loncası ile bundan sonra ticaret ve boss kesimi yapılmayacaktır'' demesini bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

isagoci yazdı: 23 Mar 2023 06:39 Bu kadar insan keriz bi siz akıllısınız ksci naracı emek hırsızları.
Yaşın küçük demişsin ama sizin gibi ne kadar kalabalıksak ne kadar güçlüysek o kadar haklıyız gibi bir düşünce içerisinde olacak kadar küçülmem emek hırsızı lonca.
Lan hiç mi eşiniz dostunuz yok ne yapıyorsunuz olm milletin oyununu bozmaya utanmıyor musunuz diyecek..

Hala umudumu kaybetmedim, buraya bir lonca yetkilisinin ''yalnız krallık loncası ile bundan sonra ticaret ve boss kesimi yapılmayacaktır'' demesini bekliyorum.
Göster
Resim
Aziznefer
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Aziznefer »

GECEKUŞU HALA LONCANIZDA MI?
Aziznefer
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

GERBE yazdı: 19 Mar 2023 12:12 Diğer sunuculardan gelen göçmenler sunucunun düzenini bozdular.
nereden göçtü bunlar
Aziznefer
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

byalone38 yazdı: 21 Mar 2023 19:44
eroLess yazdı: 14 Mar 2023 00:19 Siz bugünden sonra da boş kaçırında görim sizi 3 saate 1 hesab bloke yalnız krallık insanların hakkına giren karekter sizlersiniz evanger isimli adam sizlere sunucuda boş kestirmemekte haklıymış kaldiki düne kadar evangerla sürekli boş kesen insanlarsınız ne oldu da böyle düşman edindiniz sizden daha iyi oldu içinmi
Aynen biz, bizden iyileri çekemiyoruz hodri meydan ':)
komikşey seni ':)