Elvada zifan.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: Elvada zifan.

Mesaj gönderen SeRRuh »

Bazı insanlar olması gerektiği gibi sadece görevini yapar, gösteriş değil. Zifan da layıkıyla yerine getirmiş bir insan. Emeğine sağlık kaptan.
Gifi düzeltelim forum mod arkadaşlar.
https://tenor.com/tr/view/fall-animated ... f-26566998
Lathspell
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Lathspell »

Kalanlara mendil sallatan o hüzünlü gemi, yap bakalım bir sefer daha.. Vira, vira! :ocean: :anchor:

Resim
Kullanıcı avatarı
MuratYABANGULU
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: PREMİUM

Mesaj gönderen MuratYABANGULU »

AFRASiYAB yazdı: 06 Nis 2023 01:51 Bilmezler ablam, bilmezler... :slight_smile:
Sizdede GM tagı yok ama görevdesiniz nasıl oluyor nasıl gidiyor ben anlamış değilim ..
MURATYABANGÜLÜ
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

MuratYABANGULU yazdı: 07 Nis 2023 02:09
AFRASiYAB yazdı: 06 Nis 2023 01:51 Bilmezler ablam, bilmezler... :slight_smile:
Sizdede GM tagı yok ama görevdesiniz nasıl oluyor nasıl gidiyor ben anlamış değilim ..
Hayır,görev de değil ki,ama keşke geri dönse.
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Selam arkadaşlar,
Güzel dilekleriniz düşünceleriniz için hepinize teşekkür ederim.
Şimdi mübalağa ettiğimi düşünen arkadaşlarım olabilir. Şunu söylemeliyim ki; İstanbul Kıyamet Vakti benim için hayatımın dönüm noktası oldu. Burada geçirdiğim zamanlarda sizlerle büyüdüm, öğrendim, ilerledim bu yüzden hayatımın iyi kilerindendir....
İnsanlar, isimler, renkler değişir baki kalan bu kubbede değişmeyen tek şey saygı, sevgi ,samimiyet ve iyi niyettir. Velhasıl kelam bir yere gittiğimiz yok : )
Kendinize iyi davranın, sevgiler, selamlar <3

Bizler daimi tanıklarıyız, hep var olacak kentimizin. Şimdi ve kıyamette!
Zaman akmaya devam edecek, yanımızdan ve sessizce.
Yaşamın diğer kıyısında.
Kent kalacak baki. Ve bizler...
Kullanıcı avatarı
Galette
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Ottoman Nobility

Mesaj gönderen Galette »

Kim nerede ne görev yapıyor bilmiyoruz ki aydınlatan olmadığından dolayı farklı fikirlerin ortaya çıkması çok normal. afrasiyabin bilemezler demeside saçma olmuş
FERASET
zahH
SonunaKadar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen SonunaKadar »

Different yazdı: 05 Nis 2023 15:54
Olsunbe yazdı: 05 Nis 2023 14:44
Different yazdı: 05 Nis 2023 14:33 arka planda eşya iadeleri ile ve benzeri şeylerle uğraşan bir isimdi sanırım bir yere hizmet vermek için illa ki gösteriş yapıp ön planda görünmeye gerek yoktur.
Emeğine sağlık [GM]Zifan
Zifan zaten yıllar önce görevden ayrılmıştı sadece tagı bomboş duruyordu arkadaşında dediği gibi varlığıyla yokluğu arasında bir fark olacağını sanmıyorum aktif olarak görev yaptığı dönem bana göre 2011-2016 yılları arasıydı yinede teşekkür ederiz.
yıllar önce ayrıldığından emin misin ?

Resim
Her yazılana inanma dostum, zifan oyunu salalı çok oldu zulanın ekibinde aktif çalışmakta kendisi oraya ayırdıgı vakitin 100 de 10 unu ikv ye ayırmadı. Ayrıca en son 2015 de aktifti. Sıradaki isim esperanca oda 2015 den beri aktif degil onunda ikv ile alakası yok :D
*Sonuna Kadar Loncası* Beyazköşk
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Hoşça kal Zifan!

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Zifan yazdı: 13 Nis 2023 23:54 Selam arkadaşlar,
Güzel dilekleriniz düşünceleriniz için hepinize teşekkür ederim.
Şimdi mübalağa ettiğimi düşünen arkadaşlarım olabilir. Şunu söylemeliyim ki; İstanbul Kıyamet Vakti benim için hayatımın dönüm noktası oldu. Burada geçirdiğim zamanlarda sizlerle büyüdüm, öğrendim, ilerledim bu yüzden hayatımın iyi kilerindendir....
İnsanlar, isimler, renkler değişir baki kalan bu kubbede değişmeyen tek şey saygı, sevgi ,samimiyet ve iyi niyettir. Velhasıl kelam bir yere gittiğimiz yok : )
Kendinize iyi davranın, sevgiler, selamlar <3

Bizler daimi tanıklarıyız, hep var olacak kentimizin. Şimdi ve kıyamette!
Zaman akmaya devam edecek, yanımızdan ve sessizce.
Yaşamın diğer kıyısında.
Kent kalacak baki. Ve bizler...
Çok üzüldüm.. Bazı insanların gölgesi dahi yeter aslında. Aktif olamasa da kadroda görmek dahi mutlu ediyordu. Tabii 'her başlayan biter' hayatında başarılar, güzellikler dilerim.. Nice nice başarıların olsun inş.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
KESANLI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Mesaj gönderen KESANLI »

Fazla demagoji yapmışsınız.
Yıllar önce kendisiyle çalışmış, gece saat 4 lere kadar birlikte etkinlik videoları hazırlamış, fuarlarda birlikte görev almış biri olarak çok değerli ve kıymetli bir insan olduğunu söyleyebilirim. IKV için olan tüm emeği gerçekten gönüllü olaraktı.

Fakat IKV projesi tamamen askıya alınıp, tüm ekip Zula'ya geçtikten sonra kendisinin IKV için gerçekten bu kadar övgü ve üzüntü yorumlarına değecek kadar vakit ayırmadığını da söyleyebilirim. Bu kadar demagoji yapmaya gerek yok. Tabi bunda kendisinin bir suçu da yok. IKV bayır aşağı salınmış bir araba şöför yok fren yok nerde toslarsa mantığıyla, kadın neden burası ile uğraşsın.