Cin Sakin'i Kestim !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Cin Sakin'i Kestim !

Mesaj gönderen Esadullah »

Nereden aklına geldi, niye aklına geldi, kaç defa denedin :D
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Gerilim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Gerilim »

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Esadullah yazdı: 02 Oca 2023 12:28 Nereden aklına geldi, niye aklına geldi, kaç defa denedin :D
Güzel soru :D

1- Oyunda kesilme ihtimali olan npc'leri gezdim, yaptığım tespit sonucu bab-ı ali'de bulunan npc'leri de savaştırabileceğimi farkettim. Yardımcı çağırma ve çember ile çözüme ulaştım.
2- Oyunda yapılabilecek değişik şeyleri yapmayı seviyorum. Çoğu kişi klasik hep aynı şeyler yapmaktan sıkılmıyor. Ben oyunu oynadığım zamanlar kimsenin yapmadığı şeyleri düşünüp uygulamaya çalışırım.
3- Sayı olarak bilmesem de cin sakini kesmeyi kafaya koyduktan sonra toplamda 1 saat gibi sürede kesmiştim sanırım.
Kullanıcı avatarı
Suminat
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: İttihad I Arz

Mesaj gönderen Suminat »

Gerilim yazdı: 04 Oca 2023 21:54 Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Esadullah yazdı: 02 Oca 2023 12:28 Nereden aklına geldi, niye aklına geldi, kaç defa denedin :D

1- Oyunda kesilme ihtimali olan npc'leri gezdim, yaptığım tespit sonucu bab-ı ali'de bulunan npc'leri de savaştırabileceğimi farkettim. Yardımcı çağırma ve çember ile çözüme ulaştım.
2- Oyunda yapılabilecek değişik şeyleri yapmayı seviyorum. Çoğu kişi klasik hep aynı şeyler yapmaktan sıkılmıyor. Ben oyunu oynadığım zamanlar kimsenin yapmadığı şeyleri düşünüp uygulamaya çalışırım.
3- Sayı olarak bilmesem de cin sakini kesmeyi kafaya koyduktan sonra toplamda 1 saat gibi sürede kesmiştim sanırım.
Devamını bekliyoruz. Seriyi takipteyiz...
İttihad I Arz
Kullanıcı avatarı
onurdurmaz
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: Genç Kalemler

Mesaj gönderen onurdurmaz »

Eline sağlık ☺️
MyLasa ııMyLasaıı ıIıMyLasaıIı

Genç Kalemler Loncası

Eminönü 2007-2011~Pckopatkedi
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sakince, kendi kendine takılan Cin'in sana ne zararı vardı? Gariban cinden ne istedin? Yazıklar olsun sana. Seni kınıyorum.

#CinlerinHayatıdaDeğerlidir #CinlerYalnızDeğildir #SelamiKelaynakNerede?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

CHAPPIE yazdı: 08 Oca 2023 00:20 Sakince, kendi kendine takılan Cin'in sana ne zararı vardı? Gariban cinden ne istedin? Yazıklar olsun sana. Seni kınıyorum.

Duyar kasmanın İKV modeli olmuş. Modern sanat anlayışın için tebrik ederim :grinning:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

TOLGARDA yazdı: 08 Oca 2023 00:21
CHAPPIE yazdı: 08 Oca 2023 00:20 Sakince, kendi kendine takılan Cin'in sana ne zararı vardı? Gariban cinden ne istedin? Yazıklar olsun sana. Seni kınıyorum.

Duyar kasmanın İKV modeli olmuş. Modern sanat anlayışın için tebrik ederim :grinning:
Cinleri dışlayan yönetimi dışlayacağız. Cinlerle helalleşeceğiz.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Gerilim yazdı: 04 Oca 2023 21:54 Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Tebrik ederim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: