İKV müziği ile deniz animasyonu çalışması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
celo66510
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Andere Liga

Re: İKV müziği ile deniz animasyonu çalışması

Mesaj gönderen celo66510 »

LEPRECHAUN yazdı: 15 Kas 2022 23:00
mlhfblt yazdı: 05 Kas 2022 14:13 BOŞ BELEŞ İŞLER.
Ben uzun süredir oyuna girmeyen bir eski oyuncuyum bu tipler 2006 dan beri var 🤣
Ben İKV'nin oyununu yapmıyorum sadece yaptığım deniz modeline İKV'ne ait müziği ekledim bu kadar :d. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok. Ve 10 yıldır forumdayım İKV'ne benzer model yapan 2-3 kişi haricinde de kimseyi görmedim. Sen forumları karıştırdın galiba.

Ben İKV'ni yapmaktan bahsetmiyorum. Yani bu başlıktan bunu nasıl anladınız hayret ediyorum.
3D MODELLEME VE PROGRAMLAMA

TASARIM ÇALIŞMALARIM;
LinkedIn
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

celo66510 yazdı: 17 Kas 2022 14:09
LEPRECHAUN yazdı: 15 Kas 2022 23:00
mlhfblt yazdı: 05 Kas 2022 14:13 BOŞ BELEŞ İŞLER.
Ben uzun süredir oyuna girmeyen bir eski oyuncuyum bu tipler 2006 dan beri var 🤣
Ben İKV'nin oyununu yapmıyorum sadece yaptığım deniz modeline İKV'ne ait müziği ekledim bu kadar :d. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok. Ve 10 yıldır forumdayım İKV'ne benzer model yapan 2-3 kişi haricinde de kimseyi görmedim. Sen forumları karıştırdın galiba.

Ben İKV'ni yapmaktan bahsetmiyorum. Yani bu başlıktan bunu nasıl anladınız hayret ediyorum.
Yok la onu demiyo üsttekinin yorumunu demiş. Neyse onu bunu boş ver ne kadardır blender çalışıyorsun iyi bi seviyedesin.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Rapbeqoo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Rapbeqoo »

Eline saglik. Güzel olmus.
Kullanıcı avatarı
celo66510
İskele Babası
İskele Babası

Plafect00 yazdı: 23 Kas 2022 10:14
Yok la onu demiyo üsttekinin yorumunu demiş. Neyse onu bunu boş ver ne kadardır blender çalışıyorsun iyi bi seviyedesin.
2020 yılından beri Blender üzerine çalışıyorum.
Rapbeqoo yazdı: 23 Kas 2022 16:36 Eline saglik. Güzel olmus.
Teşekkür ederim.

TASARIM ÇALIŞMALARIM;
LinkedIn
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

Suyu gerçekçi olarak benzetmek (simulate) zordur. Eline sağlık :+1: Blender'ın Ocean Modifier veya Houdini'nin Ocean tool'ları mevcut fakat gerçekçi su yüzeyi, köpükleri ve dalga görüntüsünü oluşturmak gerçekten maharet istiyor.

Suyun yüzeyi ve su altının gerçekçi görünmesine dair benim gördüğüm en iyi örnek Horizon Forbidden West
Kullanıcı avatarı
celo66510
İskele Babası
İskele Babası

Nerull yazdı: 03 Ara 2022 13:58 Suyu gerçekçi olarak benzetmek (simulate) zordur. Eline sağlık :+1: Blender'ın Ocean Modifier veya Houdini'nin Ocean tool'ları mevcut fakat gerçekçi su yüzeyi, köpükleri ve dalga görüntüsünü oluşturmak gerçekten maharet istiyor.

Suyun yüzeyi ve su altının gerçekçi görünmesine dair benim gördüğüm en iyi örnek Horizon Forbidden West
Evet Nihat abi suyu gerçekçi olarak programlamak gerçekten baya uğraş ve bilgi istiyor. Ben zaten bu konuyu aylar öncesinde araştırmaya başlamıştım. İşte uzun zamandır yavaş yavaş deneye deneye bir şeyler ortaya koyuyorum :d.

Ayrıca örneğiniz de çok iyi olmuş Horizon gerçekten üst düzey grafik ve fiziğe sahip bir oyun.

TASARIM ÇALIŞMALARIM;
LinkedIn
Kullanıcı avatarı
celo66510
İskele Babası
İskele Babası

Resim

TASARIM ÇALIŞMALARIM;
LinkedIn
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

celo66510 yazdı: 03 Ara 2022 16:37 Evet Nihat abi suyu gerçekçi olarak programlamak gerçekten baya uğraş ve bilgi istiyor. Ben zaten bu konuyu aylar öncesinde araştırmaya başlamıştım. İşte uzun zamandır yavaş yavaş deneye deneye bir şeyler ortaya koyuyorum :d.

Ayrıca örneğiniz de çok iyi olmuş Horizon gerçekten üst düzey grafik ve fiziğe sahip bir oyun.
Ellerine sağlık tekrardan kardeşim. Güzel bir yolda gidiyorsun, yeni şeyler denemeye devam! Başarılar diliyorum :v:
Kullanıcı avatarı
celo66510
İskele Babası
İskele Babası

Nerull yazdı: 04 Ara 2022 23:00
celo66510 yazdı: 03 Ara 2022 16:37 Evet Nihat abi suyu gerçekçi olarak programlamak gerçekten baya uğraş ve bilgi istiyor. Ben zaten bu konuyu aylar öncesinde araştırmaya başlamıştım. İşte uzun zamandır yavaş yavaş deneye deneye bir şeyler ortaya koyuyorum :d.

Ellerine sağlık tekrardan kardeşim. Güzel bir yolda gidiyorsun, yeni şeyler denemeye devam! Başarılar diliyorum :v:
Çok teşekkür ederim Nihat abi.

TASARIM ÇALIŞMALARIM;
LinkedIn