Vakit geçirip eğlenmek yeni başlangıç

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
frknctn05454
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Vakit geçirip eğlenmek yeni başlangıç

Mesaj gönderen frknctn05454 »

Herkese selam 2011 den beri oyunun içerisindeyim. Hesaplarım hep karıştı gitti kayboldu her şey iç içe girdi felan en son Çemberlitaş geldikten sonra kadimi ve gaddarı kesip oyun jibolamı yapmıştım. Çok uzun aradan sonra yeniden başlayıp 0 dan tamamen 59 a kadar kasacağım serüven yapmak istiyorum. Bu konuda item üretim maden konusunda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ondergungor89
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: Vakit geçirip eğlenmek yeni başlangıç

Mesaj gönderen ondergungor89 »

frknctn05454 yazdı: 09 Kas 2022 01:15 Herkese selam 2011 den beri oyunun içerisindeyim. Hesaplarım hep karıştı gitti kayboldu her şey iç içe girdi felan en son Çemberlitaş geldikten sonra kadimi ve gaddarı kesip oyun jibolamı yapmıştım. Çok uzun aradan sonra yeniden başlayıp 0 dan tamamen 59 a kadar kasacağım serüven yapmak istiyorum. Bu konuda item üretim maden konusunda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Yardımcı olmak isterim
frknctn05454
İskele Babası
İskele Babası

ondergungor89 yazdı: 10 Kas 2022 10:30
frknctn05454 yazdı: 09 Kas 2022 01:15 Herkese selam 2011 den beri oyunun içerisindeyim. Hesaplarım hep karıştı gitti kayboldu her şey iç içe girdi felan en son Çemberlitaş geldikten sonra kadimi ve gaddarı kesip oyun jibolamı yapmıştım. Çok uzun aradan sonra yeniden başlayıp 0 dan tamamen 59 a kadar kasacağım serüven yapmak istiyorum. Bu konuda item üretim maden konusunda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Yardımcı olmak isterim
Hocam selam DC den ulaşabilir misiniz frknctn#0345
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Yakında oyuna geri dönmeyi planlıyorum, oyun içerisinde "FARUKULUSOY" adlı büyücüyü görürsen pm atman yeterli olur. Bol Şans.
FARUKULUSOY
Resim
Resim
frknctn05454
İskele Babası
İskele Babası

E.ö şuan en kalabalık ve en aktif sunucu hocam orada başlamanızı öneririm sonrasında sunucudan sunucuya karakter aktarmalarda sıkıntı oluyor ve görev yapacak kimseyi bulamıyorsunuz e.ö hemen hemen kenan junon gaffar için gruplar oluyor. ben 4 gün oldu başlayalı plus+ exp paketiyle 51 level oldum pek vaktim olmadan kastım görevlere yetişemedim :D elimden geldiğinde yardım ederim kuklacı phili vs gücüm yettigince siz açtığınızda karakter nickni söyleyin yeter. Lonca Pasaportu almanızı lonca kurmamanızı, hazırda kurulu 49 level bir loncaya girmenizi öneririm Topkapıdaki tüccardan mor item almanız için işinizie yarıcaktır aksi halde 50 levele kadar itemsiz geliyorsunuz resmen