Yeni Sunucu :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
celo66510
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Andere Liga

Re: Yeni Sunucu :)

Mesaj gönderen celo66510 »

celo66510 yazdı: 14 Eyl 2022 11:39
scorper yazdı: 10 Eyl 2022 09:00 Merhaba,

İkv dükkana karakter tipi değiştirme özelliği gelse fena olmazmı? Bence çok kullanılan bir ürün olur karakter tiplerini değiştirebilsek bence çok kullanılan bir ürün olabilir böyle farklı çeşitler gelse süper olur.

Saygılar sevgiler.
Hmm. Peki İKV'nin bağlı olduğu şirketin 2014, Departmanın 2017 yılında kapandığını biliyor muydun?
Aynı cevap :d.
3D MODELLEME VE PROGRAMLAMA

TASARIM ÇALIŞMALARIM;
LinkedIn
baybax100
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Ufkabakanlar

Mesaj gönderen baybax100 »

PvP server gibi bir şey çıksa çoğu kişi başlar oynar
Kullanıcı avatarı
ukctg
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Freestyle

Mesaj gönderen ukctg »

baybax100 yazdı: 18 Eyl 2022 03:24 PvP server gibi bir şey çıksa çoğu kişi başlar oynar
Sanmıyorum pvp server'lar kısa dönemde tutar uzun döneme yaydıgında herhangi bir oyuncu kitlesinin olusacagını düsünmüyorum
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen rembrandt »

çok güzel olurdu lakin hiçbir zaman gerçekleşemeyeceği için sadece hayal ürünü.

Daha oyunun giriş ekranındaki arka plan fotoğraflarını bile değişmeyen yönetim var hepsi 39 lvl den kalma görüntüler

2008 den buyana hep oyunun giriş arka planında ya Taşkanat ya Kobra gördük çemberlitaş döneminde bi Plus paket ile ilgili arka plan resmi gelmişti onuda kaldırdılar. Onların yerini Hakir ne biliyim Büyük büyücü almalıydı karaköy güncellemesinde
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
Kullanıcı avatarı
mlhfblt
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mlhfblt »

Bir babayiğit çıksada dese İstanbul kıyamet vaktinin tüm haklarını satın aldım diye oyuna yeni client yeni sunucu gelse keşke hayali bile güzel
Resim
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

bir babayiğit asıl tt departmanına gidip bilgi alsa yeterli.
Kullanıcı avatarı
Resevtion
İskele Babası
İskele Babası

BOSS KESİMİ HK.

Mesaj gönderen Resevtion »

Merhabalar oyuna geri dönmeyi planlıyorum fazla toksiklik olmadan herkesin loncasız olanların bile efendi gibi boss kesebildigi bir sunucu onerebilecek var mı?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

baybax100 yazdı: 18 Eyl 2022 03:24 PvP server gibi bir şey çıksa çoğu kişi başlar oynar
Normal oyun zaten PvP oldu ki
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen GaffarBEY »

ukctg yazdı: 17 Eyl 2022 20:48 Değerli okuyanlar selamlar. Discord'ta arkadaslarimizla aramizda gecen bir sohbette aklımıza geldi. Yeni sunucu açılsa her şey 0'dan eskisi gibi olsa, sizce nasıl olurdu? Sunucular arası transferin bu sunucuya yasak olduğu bir sunucu düşünün. Junon'u güneş asalarla kesip, belki de 10. kesişte item alacağımız, sizce nasıl olurdu? Karaköye ilk giren kişinin belki de senelerce hatırlanacağı bir sunucu düşünün, sizce nasıl olurdu? >:) Bu sunucuya aynı client üzerinden giriş değil ayrı bir client üzerinden giriş yapılacağını düşünün, sizce nasıl olurdu? Belki de biz çok hayalperestizdir.Şunu da hatırlatmak isterim bu sunucu ayrı client üzerinde olacağı için, oyunun geriye sarması ve maden kopyalama mümkün olmayacaktır. Değerli düşüncelerinizi bu başlık altında bekliyorum. Kıymetli dostunuz Umut.. O:-) O:-)
Hayali bile mutlu nasıl mutlu ediyor ah bir bilsen... :(
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

ukctg yazdı: 17 Eyl 2022 20:48 Değerli okuyanlar selamlar. Discord'ta arkadaslarimizla aramizda gecen bir sohbette aklımıza geldi. Yeni sunucu açılsa her şey 0'dan eskisi gibi olsa, sizce nasıl olurdu? Sunucular arası transferin bu sunucuya yasak olduğu bir sunucu düşünün. Junon'u güneş asalarla kesip, belki de 10. kesişte item alacağımız, sizce nasıl olurdu? Karaköye ilk giren kişinin belki de senelerce hatırlanacağı bir sunucu düşünün, sizce nasıl olurdu? >:) Bu sunucuya aynı client üzerinden giriş değil ayrı bir client üzerinden giriş yapılacağını düşünün, sizce nasıl olurdu? Belki de biz çok hayalperestizdir.Şunu da hatırlatmak isterim bu sunucu ayrı client üzerinde olacağı için, oyunun geriye sarması ve maden kopyalama mümkün olmayacaktır. Değerli düşüncelerinizi bu başlık altında bekliyorum. Kıymetli dostunuz Umut.. O:-) O:-)
hayali bile güzel aslında bunun yaşanması lazım :')