Sunucu Seçimi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IIIxYeNiCeRixIII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Sunucu Seçimi

Mesaj gönderen IIIxYeNiCeRixIII »

Merhaba dostlar. Uzun yıllardır oyuna ara vermiştim. En son karaköy geldiğinde 1 gün felan oynayıp çıkmıştım. O zamandan beri hiç girmedim desem yeridir.
İçimde de ukte kaldı. En azından karaköy görevlerini yapmak ve kalan hikayeyi tamamlamayı çok istiyorum. Aslında bundan ziyade oyunu baya özledim. Bu karaköy görevleride işin bahanesi bir yana :)

Tılsım sunucusunda bir karakterim vardı. Görünen o ki oyunda hiç oyuncu yok. Genel olarak Eminönü veya Beyazköşk öneriliyor. Hangisini tavsiye edersiniz?
Gözlemlerim üzerine eminönü sunucusu çok karışık ve sıkıntılıymış. Beyazköşkün daha iyi olduğu söyleniyor. Bir yandan Beyazköşke plussuz olduğum zaman erişimim daha kolay olduğu için bir tık daha yakınım.

Teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: Sunucu Seçimi

Mesaj gönderen rembrandt »

Öncelikle Tılsım sunucusu konusunda haklısın hala oyuncusu var yalnız yeni bir karakter ile orada var olmak imkansız olmasa da çok uğraş gerektirir. Eminönü ve Beyaz köşke gelecek olur isek bundan 1 sene önce olsa Beyaz köşkte oyna derdim ama yaklaşık 1 senedir beyaz köşkte ciddi bir oyuncu düşüklüğü var ve hakirde sürekli sabote edenler kaçıranlar mevcut seviye kasarken de kendi seviyende birini bulup kasabileceğini düşünmüyorum şuanki beyaz köşk sunucusunda, Eminönüne gelecek olur isek uzun yıllardır eminönünde oynamaktayım eski ortamı eski oyuncuları ne yazık ki yok ama en rahat ve kolay orada karakterini geliştirebileceğin de bir gerçek belli bir duruma gelene kadar Eminönü sonrasında istediğin sunucuda oynamanı önerebilirim. Eminönünde kanser kitle vardır ama ticaret orda maden orda tılsım orda idare edeceksin artık. :') ;)
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Eminönü iyidir hocam.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

Sunucular da kimse kalmamış ki 3 yıl önceye kadar Teşkilat en kalabalık 2. Sunucu idi şimdi sonlar da geziyor paralı sunucu bile teşkilattan daha kalabalık .d
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
IIIxYeNiCeRixIII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIIxYeNiCeRixIII »

Anladım. O zaman yüksek olasılıkla Eminönü tercih etmek gerekecek. Teşekkür ederim herkese :relaxed: