Eski oyuncuları son kez toplama

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eski oyuncuları son kez toplama

Mesaj gönderen AGRESIF »

MERTMUSAB yazdı: 23 Haz 2022 00:00
AGRESIF yazdı: 22 Haz 2022 20:32 böyle bir sunucu herkesin hayali fakat imkansız..
aslında imkansız değil çünkü ben eski genişleme paketlerinin direk developerların sildiğini düşünmüyorum sadece yeni bir sunucu açılacak ve karakter aktarılmayacak veya tüm oyuna wipe atılacak direk oyun 49a veya 39a neyse artık tekrar o genişleme paketi yüklenecek yani çok zor bir işlem değil diye düşünüyorum ama niyeyse yapılmıyor.
varolan serverlara wipe atamazlar oynayan mevcut oyuncular var. Yeni sunucuda açamazlar defalarca belirtildi bu oyunda bunu kaldıracak altyapı yok onu geçtim yapacak developer kalmadı..
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

AGRESIF yazdı: 23 Haz 2022 14:41 [quote=MERTMUSAB post_id=<a href="tel:1266463">1266463</a> time=<a href="tel:1655931624">1655931624</a> user_id=74190]
[quote=AGRESIF post_id=<a href="tel:1266460">1266460</a> time=<a href="tel:1655919147">1655919147</a> user_id=73869]
böyle bir sunucu herkesin hayali fakat imkansız..
aslında imkansız değil çünkü ben eski genişleme paketlerinin direk developerların sildiğini düşünmüyorum sadece yeni bir sunucu açılacak ve karakter aktarılmayacak veya tüm oyuna wipe atılacak direk oyun 49a veya 39a neyse artık tekrar o genişleme paketi yüklenecek yani çok zor bir işlem değil diye düşünüyorum ama niyeyse yapılmıyor.
[/quote]

varolan serverlara wipe atamazlar oynayan mevcut oyuncular var. Yeni sunucuda açamazlar defalarca belirtildi bu oyunda bunu kaldıracak altyapı yok onu geçtim yapacak developer kalmadı..
[/quote]

test sunucusu tarzı açılabilirdi nerull açmadı ben twitterdan sunucu açılsın minvalinde bir hezeyanım oldu kendisine. Karşılık olarak böyle yaparak yeni oyuncu mu çekeceksin diye bir cevap verdi. Adam daha oyuncuyu okumadığını o an anlamıştım. Gayet basit bir şey bu. Test sunucusu 39 veya 49.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Equalero yazdı: 23 Haz 2022 10:44 Hikayem 39 level zamanında başladı.
Hatırladığım kadarıyla klan parası yarışması vardı ilk 100 sıralama muhabbetti falan vardı.

Hatta Gül dikeni zırhı işportacıya satıp leveli daha yüksek olan bir itemsiz zırh takıyordum.

Şifacılarda sakinleştirme yeteneği vardı.
Savaşçılarda çılgın Meksikali hızlı dövüş gibi birşey vardı.
Hikayemiz zırh satmak dışında birebir aynı..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Erronblack
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Erronblack »

Haziran 2007'de başladım bu oyuna. Halen günde en fazla 30 dakika aktifim. Akçe satın alma işlemi durmadığı sürece oyunun kapanacağını düşünmüyorum. Hak ettiği reklamı yapılmadı bu oyunun. Metin 2'den bile önce olmasına rağmen yarısı kadar reklamı yoktu olmadı olmayacak maalesef..
Yatak odası takımını kız tarafı almalıdır.
Sigmund Freud
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

AGRESIF yazdı: 23 Haz 2022 14:41
MERTMUSAB yazdı: 23 Haz 2022 00:00
AGRESIF yazdı: 22 Haz 2022 20:32 böyle bir sunucu herkesin hayali fakat imkansız..

sen bana sunucu açma izni al ben sana karaköy veya istediğin bölgelerin girişlerini kaldırayım.
hatta ben sana önce girişleri kaldırarak bunu kendim bile yapabildiğimi ispat edeyim sonra sen gerekeni yap.

yeni bir sunucu zor değil 29-39-49-59 bunlarda zor değil arkadaşlar evet karaköy gene olur farklı yerler olur biz giremeyiz giriş modülünü kaldırırlar zaten oyun dosyalarından bunu yapmamız mümkün.

sonrasında level sınırı nasıl şuan 59 ise 49 veya daha aza çekilir buda basit bir olay en uzun sürecek şey görevler olur dicem ama zaten 59a geçiş'te ki 2-3 görevi silseler devamını alamayacaklarından oda çözülür.

çok sağlam bir sunucu (şuankilerin 15-20 katı iyi) aktarım yok herşey sıfır bi 10 sene götürür ve abartmıyorum onbinlerce kişi akın eder.

şuan en baba item para etmezken yücelen urban item bile pahabiçilemez derecede olur.

kp nasıl değersiz'se 35 level en basit gözlük alacak parası olan adam bile zar zor çıkar o gözlüğü yapmasıda cabası.

vs. vs. yönetim oyun ile ilgilense ve hiç bir şey yapamasa bile son atımlık kurşunu ile bunu yapmasını beklerdim fakat

sallamasyonlar şey gibi düşünün bankaya bi para attınız faiz ile size ufak tefek getirisi olur bazen faiz artıyor iyi getiriyor bazen enflasyon yükselir gerli düşüyor ama geliyor işte

ttnet için'de bu oyun bu daha fazlası değil.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

gorgar,nerull telifini almak için çabaladı ama çok tuhaf bir durum var. Sanki bilerek önleri zamanında kesilmiş gibi. Birde ttnet demeyin ttnet diye bir şirket yok bu avea var demek gibi sadece türk telekom var.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dedee66 »

uqurxsamet yazdı: 21 Haz 2022 20:08 Oyunu bırakalı nerdeyse 14 sene oldu ama eski dostumun mesaj bildirimi mail adresime geldiğinde girip baktım şimdi düşünüyorumda tüm eski oyunculara mail atsalar ve Eski dostlar diye bir serverda toplayıp herkese beta zamanındaki seviyeleri ve itemleri verip tepe göz saldırısı etkinliği düzenleseler philasis e yolculuk yaptırsalar yine ilk gün ki heyecanı yaşatsalar ve bu 3 ay boyunca devam etse bu şekilde eski oyuncuları tekrardan kaynaştırsalar, eski günleri şöyle doyası bir yad etsek tüm oyuncularla çember oluşturup sohbet muhabbet etsek şimdi herkes napıyo ne iş yapıyo bi konuşsak gerçekten
Öyle bir şey olmaz. Bir kere oyunun sunucuları bunu kaldırmaz şuan da bile kapasite düşürüyorlar. :d
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

yazık millet neler yazıyor. uyanın gencolar oyuna 2 yada 3 kişi bakıyor.
Kullanıcı avatarı
Danisman
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: Extremely Artist Crew

Mesaj gönderen Danisman »

Wow Classic gibi 29 seviyeden tekrardan sunucular açılabilir. Birkaç senede bir de 39 49 gibisinden devamı gelir. Bu esnada da yeni oyun paketi ve eksiklikler giderilir bu kadar basit.
Güzel Dostluklar Edinmek İçin Buradayız, Bu Oyunun da Oyuncularının da yeri hep ayrı kalacaktır :)
EMİNÖNÜ sunucusundan selamlar
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Equalero yazdı: 23 Haz 2022 10:44 Hikayem 39 level zamanında başladı.
Hatırladığım kadarıyla klan parası yarışması vardı ilk 100 sıralama muhabbetti falan vardı.

Hatta Gül dikeni zırhı işportacıya satıp leveli daha yüksek olan bir itemsiz zırh takıyordum.

Şifacılarda sakinleştirme yeteneği vardı.
Savaşçılarda çılgın Meksikali hızlı dövüş gibi birşey vardı.
Miladımız bir. 39 dönemi gibi bir dönem asla yok..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: