Çalınan nickim hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Çalınan nickim hk.

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

Öncelikle oyunu hala oynayan veya forumda takılan tüm arkadaşlara selamlar.Uzun süredir kendime ait bir karakterle veya bir nickle oyunda bulunmuyor sadece atılan er meydanı müsabakalarına misafir oyuncu olarak konuk oluyordumki, yaklaşık 5-6 aydır bu sebeple bile oyuna girmiyorum,ama görülen o ki kötü niyet mi diyelim denk mi gelmiş diyelim bir bilgim yok fakat Eminönü sunucusunda benim 2019 yıllarında kullandığım ''RatkacnaS'' nickimin benden habersiz,benle alakasız şekilde kullanıldığını oyunu oynayan bir kaç dostum sayesinde gördüm.Eskiden beni tanıyan veya bu kullanılan nicki ben zannedip insanların güvenmemesi, kötü bir olay yaşanmaması adına bu yazıyı yazmak istedim. Şuan Eminönü sunucusunda bulunan ''RatkacnaS'' adlı karakterle hiç bir bağım,bağlantım yoktur. Forum hesabımda imza kısmında görülen nickler dışında hiç bir nickle bu oyunu oynamadım oynamayacağımda.Oyuna dönme gibi bir planım uzun zamandır yok ve olmayacaktır. Bana bir şekilde ulaşmak isteyen arkadaşlar ya youtube kanalım üzerinden yorumlarda veya bu forum hesabından bana ulaşabilirler.Resim
    Son olarak şöyle eskilerden bir fotoğraf bırakıp yazımı noktalıyorum.Sağlıcakla kalın...
    ıPROPHETı-Anka
      xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
        NOMAD-Tılsım
          RatkacnaS-Beyazköşk
            hutchinson-Kuklacı
              The End.
              Esadullah
              Kara Cin Düşmanı
              Kara Cin Düşmanı
              Sunucu: Eminönü

Re: Çalınan nickim hk.

Mesaj gönderen Esadullah »

Maalesef zamanında benimde başıma gelmişti. Yıllardır kullandığım Esedullah kullanıcı adımı Meran Sunucusudanda biri Esadullah olarak kullanmaya başlamıştı. Kimseye bir zararı yoktu ama isimlerimizin dahi aynı olması öyle bir tefavuktu ki, reelde çoğu arkadaşım Eminönü'de değil de hala Meran'da devam ettiğimi sanıyordu.
              İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
              ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
              Kullanıcı avatarı
              SaNCaKTaRIV
              Işık Hanım'ın Elemanı
              Işık Hanım'ın Elemanı

Esadullah yazdı: 20 May 2022 17:27 Maalesef zamanında benimde başıma gelmişti. Yıllardır kullandığım Esedullah kullanıcı adımı Meran Sunucusudanda biri Esadullah olarak kullanmaya başlamıştı. Kimseye bir zararı yoktu ama isimlerimizin dahi aynı olması öyle bir tefavuktu ki, reelde çoğu arkadaşım Eminönü'de değil de hala Meran'da devam ettiğimi sanıyordu.
              Size de geçmiş olsun diyeyim,arkadaşın niyetini bilmediğim için uyarı babında bir yazı yazmak istedim yazı yazmak dışında başka şeylerde yapılabilirdi tabii ama o kadar fazla hitap edeceğim insan kalmadığını düşündüğüm için ufak bir yazıyla yetindim.
              ıPROPHETı-Anka
                  NOMAD-Tılsım
                    RatkacnaS-Beyazköşk
                      hutchinson-Kuklacı
                        The End.
                        Kullanıcı avatarı
                        MuratYABANGULU
                        İskele Babası
                        İskele Babası
                        Klan: Arzın Çocukları
                        Lonca: PREMİUM

Mesaj gönderen MuratYABANGULU »

Şans eseri konuya girmemle görmem şok olmam bir oldu yabangülğ benim soyadım ve nickim acaba kim bu arkadaşlar herkezi kopyalamışlar kendilerine 🙂
                        MURATYABANGÜLÜ
                        Kullanıcı avatarı
                        sallabash1993
                        Sahaf Yardımcısı
                        Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen sallabash1993 »

Sancaktara selam olsun Kuklacıdan :)
                        Damdan düşer gibi vurulmak isterdim bir kıza...
                        Soulnscsq
                        Salgın Koruyucusu
                        Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Soulnscsq »

MuratYABANGULU yazdı: 20 May 2022 18:16 Şans eseri konuya girmemle görmem şok olmam bir oldu yabangülğ benim soyadım ve nickim acaba kim bu arkadaşlar herkezi kopyalamışlar kendilerine 🙂
                        o fotoğraf çok eski dostum
                        Kullanıcı avatarı
                        IKVFATALITY
                        Sahaf Yardımcısı
                        Sahaf Yardımcısı
                        Sunucu: Beyaz Köşk
                        Lonca: Game Of Karaköy

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Gizlenmiş İçerikGöster
                        SaNCaKTaRIV yazdı: 19 May 2022 17:56 Öncelikle oyunu hala oynayan veya forumda takılan tüm arkadaşlara selamlar.Uzun süredir kendime ait bir karakterle veya bir nickle oyunda bulunmuyor sadece atılan er meydanı müsabakalarına misafir oyuncu olarak konuk oluyordumki, yaklaşık 5-6 aydır bu sebeple bile oyuna girmiyorum,ama görülen o ki kötü niyet mi diyelim denk mi gelmiş diyelim bir bilgim yok fakat Eminönü sunucusunda benim 2019 yıllarında kullandığım ''RatkacnaS'' nickimin benden habersiz,benle alakasız şekilde kullanıldığını oyunu oynayan bir kaç dostum sayesinde gördüm.Eskiden beni tanıyan veya bu kullanılan nicki ben zannedip insanların güvenmemesi, kötü bir olay yaşanmaması adına bu yazıyı yazmak istedim. Şuan Eminönü sunucusunda bulunan ''RatkacnaS'' adlı karakterle hiç bir bağım,bağlantım yoktur. Forum hesabımda imza kısmında görülen nickler dışında hiç bir nickle bu oyunu oynamadım oynamayacağımda.Oyuna dönme gibi bir planım uzun zamandır yok ve olmayacaktır. Bana bir şekilde ulaşmak isteyen arkadaşlar ya youtube kanalım üzerinden yorumlarda veya bu forum hesabından bana ulaşabilirler.Resim
                          Son olarak şöyle eskilerden bir fotoğraf bırakıp yazımı noktalıyorum.Sağlıcakla kalın...

Valla dün ucuz kurtartmışım. Dün benden epe ve buluşma seti almak istedi bu arkadaş. Eö'de oynayan birçok arkadaş beni tanır. Karakterim " onix " birçok arkadaşla ticaret,aktarma vs yapmışızdır. Neyse ben ona kefillerimi gösterdim. Bu arkadaş da bana " Beni 8 sunucu tanır , herkes bana kefildir. Ticaretlerde ilk alırım " dedi. Güvenip verecektim az kalsın ama bir arkadaş uyardı , hani sen o kadar kefil göstermene rağmen niye ilk veresin, bırak güvenme dedi. Öyle kaldı ticaret. Şimdi de bu konuyu gördüm. İyi denk geldi. Teşekkürler bilgilendirme için :)
                          Eminönü: onix - onixx - oonix
                          Kullanıcı avatarı
                          SaNCaKTaRIV
                          Işık Hanım'ın Elemanı
                          Işık Hanım'ın Elemanı

sallabash1993 yazdı: 21 May 2022 16:51 Sancaktara selam olsun Kuklacıdan :)
                          Aleyküm selam eyvallah :)
                          ıPROPHETı-Anka
                              NOMAD-Tılsım
                                RatkacnaS-Beyazköşk
                                  hutchinson-Kuklacı
                                    The End.
                                    Kullanıcı avatarı
                                    SaNCaKTaRIV
                                    Işık Hanım'ın Elemanı
                                    Işık Hanım'ın Elemanı

Gizlenmiş İçerikGöster
                                    IKVFATALITY yazdı: 21 May 2022 18:35
                                    SaNCaKTaRIV yazdı: 19 May 2022 17:56 Öncelikle oyunu hala oynayan veya forumda takılan tüm arkadaşlara selamlar.Uzun süredir kendime ait bir karakterle veya bir nickle oyunda bulunmuyor sadece atılan er meydanı müsabakalarına misafir oyuncu olarak konuk oluyordumki, yaklaşık 5-6 aydır bu sebeple bile oyuna girmiyorum,ama görülen o ki kötü niyet mi diyelim denk mi gelmiş diyelim bir bilgim yok fakat Eminönü sunucusunda benim 2019 yıllarında kullandığım ''RatkacnaS'' nickimin benden habersiz,benle alakasız şekilde kullanıldığını oyunu oynayan bir kaç dostum sayesinde gördüm.Eskiden beni tanıyan veya bu kullanılan nicki ben zannedip insanların güvenmemesi, kötü bir olay yaşanmaması adına bu yazıyı yazmak istedim. Şuan Eminönü sunucusunda bulunan ''RatkacnaS'' adlı karakterle hiç bir bağım,bağlantım yoktur. Forum hesabımda imza kısmında görülen nickler dışında hiç bir nickle bu oyunu oynamadım oynamayacağımda.Oyuna dönme gibi bir planım uzun zamandır yok ve olmayacaktır. Bana bir şekilde ulaşmak isteyen arkadaşlar ya youtube kanalım üzerinden yorumlarda veya bu forum hesabından bana ulaşabilirler.Resim

Valla dün ucuz kurtartmışım. Dün benden epe ve buluşma seti almak istedi bu arkadaş. Eö'de oynayan birçok arkadaş beni tanır. Karakterim " onix " birçok arkadaşla ticaret,aktarma vs yapmışızdır. Neyse ben ona kefillerimi gösterdim. Bu arkadaş da bana " Beni 8 sunucu tanır , herkes bana kefildir. Ticaretlerde ilk alırım " dedi. Güvenip verecektim az kalsın ama bir arkadaş uyardı , hani sen o kadar kefil göstermene rağmen niye ilk veresin, bırak güvenme dedi. Öyle kaldı ticaret. Şimdi de bu konuyu gördüm. İyi denk geldi. Teşekkürler bilgilendirme için :)
                                      [/quote]
                                      Çok sevindim.Oyunda herhangi bir karakterim yok dolayısıyla bölge kanalından veya klandan altyazı geçemiyorum, sevdiğim bir kardeşim vasıtasıyla bir kaç dc sunucusunda da paylaştık, tek derdimiz zaten oyuncu sayısı azalmış bu oyunda insanların hala kandırılıp dolandırılmaması eğer siz de oyunda bulunduğunuz süre boyunca insanlara bölge kanalından uyarı yaparsanız makbule geçer. :relaxed:
                                      ıPROPHETı-Anka
                                          NOMAD-Tılsım
                                            RatkacnaS-Beyazköşk
                                              hutchinson-Kuklacı
                                                The End.
                                                TTYusuf
                                                İri Fare Avcısı
                                                İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen TTYusuf »

Soulnscsq yazdı: 21 May 2022 17:39
                                                MuratYABANGULU yazdı: 20 May 2022 18:16 Şans eseri konuya girmemle görmem şok olmam bir oldu yabangülğ benim soyadım ve nickim acaba kim bu arkadaşlar herkezi kopyalamışlar kendilerine 🙂
                                                o fotoğraf çok eski dostum
                                                bu fotograf ne kadar eski olabilir ki halley asa ile eskiden kastınız :D nedir çok anlayamadım. :D Bu arada hırsızlık girişimleri oluyor arkadaşın daha dün tesla 3 satmaya çalışıyordu 2500 akçeye :D
                                                Resim
                                                YuRNeRo