EMİNÖNÜ SANCAK SAVAŞI GM KURAL İHLALİ

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Zonguldakli
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

EMİNÖNÜ SANCAK SAVAŞI GM KURAL İHLALİ

Mesaj gönderen Zonguldakli »

Eminönü sunucusunda 24.04.2022 tarihi saat 21:30'da planlı olan Sancak Savaşı Etkinliği için Meteor Bölgesi'nde lodoslar olarak grubumuzu kurup, [GM]AhiEvran tarfından etkinlik salonuna alındık. Takip eden süreçte arzlar gruplarını hazırlayamadığı için 5 Dakika ek süre verildi. Grubumuz ile birlikte Etkinlik Salonunda beklerken karakterim bir anda "Eminönü" bölgesine ışınlandı. Takiben [GM]AhiEvran "Arzlar toplanamadığı için etkinlik iptal edildi" tarzında bir açıklama yaptı. Kendisine "Arzlar katılamadıysa, Lodosların hükmen galip sayılması gerektiği" tarafımca söylendiğinde de "Eğer etkinlik salonundan çıkmasaydınız Hükmen Galip sayılacaktınız" cevabı verildi. İşin garip tarafı burada başlıyor. Siz eğer etkinlik salonundaki grupta bulunan adamı durduk yere salondan Eminönü bölgesine ışınlarsanız (Benim kendi kendime bunu yapabilme yetkim olmadığını düşünüyorum :thinking_face: ) ekip te tekrardan alınmak için bir an önce çıkıp grubu tekrar kurmaya çalışır ( Yani beni gruba almaya) Bölgeden sizden bu konu hakkında açıklama istediğimde de cevap vermemeyi tercih ettiniz. Rica ediyorum oyuncularınızı bastırmaya çalışmak yerine, ekibin problemleri ile ilgilenmeyi tercih ediniz.
****ExKaLiBRe****ExKaLıBRe****ExKaLiBRee ****
MERAN, Eminönü
Resim
MürseL KUZU "M"K"
byExkalibre
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene..!
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Re: EMİNÖNÜ SANCAK SAVAŞI GM KURAL İHLALİ

Mesaj gönderen AhiEvran »

Selam Zonguldakli;

Öncelikle etkinlik kurallarını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. İlgili grupların etkinlik salonuna alınmasının akabinde etkinlik görevlisi tarafından "Komut verilmeden yerinizden ayrılmayınız. Komutlara uymayan oyuncu/lar alan dışına alınacaktır." şeklinde sözlü uyarı geçilmektedir. Exkallıbre adlı oyuncu bu komutlara uymaması sebebi ile etkinlik salonundan çıkartılmıştır. Yani bahsettiğiniz gibi sebepsiz etkinlik alan dışına alınmamıştır.

Konu farklı mecralara açık olması nedeni ile konuyu kilitliyorum.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli